Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 342059 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

 

Odg: SD team testiranja

Reply #1936
Koji je tu motor? Kako ste zadovoljni sa ovim propovima?


Odg: SD team testiranja

Reply #1937
Koji je tu motor? Kako ste zadovoljni sa ovim propovima?




Motor koji je bio na slavoncu ( model) nova serija obojana u crno


HP2814(3536)-710KV Multi-Rotor Brushless Motor
http://www.rctimer.com/product-859.html


Na avionima samo master airscrew i koristim, probao obicne, gas, simitar a sada i tri blade
meni odlicni, dolaze odlicno balansirani, potiska na bacanje, adapteri za razne sirine u paketu,
za rotore mozda teski ali za avione meni prvi izbor.


To su teski i cvrsti propovi, podnose veca opterecenja tj jace motore.





Odg: SD team testiranja

Reply #1938
Rastavio sam na preporuku srepflera i dujebasa svoju prvu 9xr stanicu koja je zadnjih godinu i pol dana bila u uporabi gotovo svaki dan.(cca 3000 letova)
Moram reći da ja uopće nisam pažljiv prema stanici i praktično je koristim i po prašini i na suncu cijeli dan i na kiši i.......
Slike pokazuju kako izgleda izvana (dosta uništena i izgrebana od uporabe,padala iz ruke nekoliko puta,letjela po zraku..... :) )......
i stanje istrošenosti na gimbalima i potenciometrima(samo vizualni pogled).

Kada se pogleda malo pažljivije sami gimbali koji su najviše opterečeni gotovo ne pokazuju nikakve znakove mehaničke istrošenosti.
Potenciometre sam provjerio instrumentima i još uvijek rade savršeno..... :)
Konektori, kablovi, i same pločice su u odličnom stanju(pokisao s stanicom 15-tak puta)......
Balans konektor koji se koristi kao osnovni konektor za napajanje još je uvijek u dobrom stanju a prelazni otpori su kao i kod novoga......


Moja ocijena za 9xr ako uzmemu u obzir cijenu i dobavljivost+mogučnosti je 5
Svima koji počimaju letjeti pa i ozbiljnijim letačima u kombinaciji s frsky modulom toplo preporučam....


Naravno da na tržištu ima boljih, ljepših, novijih i naravno skupljih stanica ali eto ja ostajem na 9xr....

Odg: SD team testiranja

Reply #1939
"Motor koji je bio na slavoncu ( model) nova serija obojana u crno[/size]HP2814(3536)-710KV Multi-Rotor Brushless Motorhttp://www.rctimer.com/product-859.htmlNa avionima samo master airscrew i koristim, probao obicne, gas, simitar a sada i tri blademeni odlicni, dolaze odlicno balansirani, potiska na bacanje, adapteri za razne sirine u paketu,za rotore mozda teski ali za avione meni prvi izbor.To su teski i cvrsti propovi, podnose veca opterecenja tj jace motore."



Thanks na odgovoru. Raspitujem se pošto sam od nedavno i ja vlasnik jednog talona, pa gledam šta i kako s nabavkom elektronike, da jos prije zime to poletim :D

Odg: SD team testiranja

Reply #1940
Odlična recenzija, majstore.. radujem se susretu u petak ili subotu, ako rijeke ne budu visoke  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: SD team testiranja

Reply #1941
Napokon mogu koristiti alat normalne velicine.



Odg: SD team testiranja

Reply #1942
Vector samo na cicku i radi bez problema.
Ocekivao sam da cu morati praviti platformu, kalibrirati, mjenjati PIDove, no Vector me ugodno iznenadio i trenutno mi je no 1 FC.





Odg: SD team testiranja

Reply #1943
http://www.youtube.com/watch?v=C8n5KD5MT0s


Danas letio u Baškom Polju na buri.....mali troosni zen pegla da je milina  :) [size=78%].....[/size]
[/size]minix8 600mm se vrlo dobro nosi s vjetrom koji je bio promjenjive jačine i smjera..... jakosti između 10-15 m/s.....[size=78%]

Odg: SD team testiranja

Reply #1944
e to je x8 konfiguracija po jakom vjetru. odlicno sve to radi jedno sa drugim.


Odg: SD team testiranja

Reply #1946
On ga baci tako da moze poletit i bez motora  ;D

Odg: SD team testiranja

Reply #1947
Uhhhhhh Krešo , ne bih volio da se Mario naljuti na mene... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: SD team testiranja

Reply #1949
Živio Marko i D , molim Te koliki je raspon ovih koje čekaš ? ...dobro izgledaju..Lp
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes