Skip to main content

Topic: Phantom DJI maneken! (Read 5079 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #15
Moj isto putuje iz HK toliko dugo da mislim da je već izašao gopro 7! Neke stvari nebitne dođu ono za čudo,a ovaj kab nikako!

Evo kolega da pokažem dobru volju kao što su meni znali uskočit Jarun, Tom, Laser, Peropiranha itd...
Danas su mi došla dva kabela za Gopro 3. Meni treba jedan za sad.
Ako ti je kriza, posudim ti jedan pa mi vratiš svoj kad ti dođe.

Ako si za, ja sam doma u ZG, zovi me na 098419337 da dogovorimo preuzimanje...

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #16
Nećeš vjerovat,izgleda da je danas dan za stizanje kablova iz HK.Stigla i meni dva komada al nešto tu nije ok.Nemam slike van iz kamere?! Gopro 3 white je moj model.probao sam sve postavke u kameri al ništa,Fuck mislim da nije kamera u redu.Volio bih probati  drugi model kabela pa da utvrdim gdje je problem.Daleko sam 100km i ne isplati mi se ić u zg radi kabela! Jedino nekakav vid dostave naravno na moj trošak!

Phantom DJI maneken!

Reply #17
Moj radi sve normalno. A ne ides nista u zg?

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #18
Jel ti kabel iz Hoby-a? Ne idem u zadnje vrijeme,jel sam zatvorio trgovinu i nemam više extra što ić! Ako je iz Hoby-a onda takav imam!

Phantom DJI maneken!

Reply #19
Ne, sa ebaya, sutra ti posaljem link...

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #20
Ok! Tnx na ponudi i na trudu!



Phantom DJI maneken!

Reply #23
Meni taj nebi pasao jer je namijenjen za The frame kuciste ili bez. Ja drzim kameru u kucistu, imam samo rupu za usb. Tako da je sto zasticenija.
Ajde saljem ti postom pa vrati kad ti vise ne treba.

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #24
Tnx!!

Phantom DJI maneken!

Reply #25
Nema frke!

 

Odg: Phantom DJI maneken!

Reply #26
Evo par slikca novog projekta! Razmišljao sam da sam radim šasiju i sve ostalo,ali vidio sam da za 350 kn riješim kvalitetno problem sa karbonom.