Skip to main content

Topic: 3D pripetavanje, ćakula i ostalo (Read 12658 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 3D pripetavanje, ćakula i ostalo

Reply #45
Ima me ali posvuda sam razbacan...kad ulovim pol sata-sat odem letiti, ali 3D u zadnje vrijeme isključivo u simu (dok ne dovršim Addictiona).

Hummer sam letio neki dan (napokon sam ga lijepo slozio kako treba) i u full "zaronu" prema dole otkaze repni servo...mozes si zamislit kako sad izgleda. Sa jedno 50m direktiva u šljunak na Jankomiru. Naravno to mi je diglo tlak i sad Hummer stoji na podu kao kakva krpa :D

Daj ga slikaj pliz  ;) ;) ;)
Mozda dobim ideju za krpu koja se upravlja sa stanicom
 ;D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: 3D pripetavanje, ćakula i ostalo

Reply #46
Ima me ali posvuda sam razbacan...kad ulovim pol sata-sat odem letiti, ali 3D u zadnje vrijeme isključivo u simu (dok ne dovršim Addictiona).

Hummer sam letio neki dan (napokon sam ga lijepo slozio kako treba) i u full "zaronu" prema dole otkaze repni servo...mozes si zamislit kako sad izgleda. Sa jedno 50m direktiva u šljunak na Jankomiru. Naravno to mi je diglo tlak i sad Hummer stoji na podu kao kakva krpa :D

Daj ga slikaj pliz  ;) ;) ;)
Mozda dobim ideju za krpu koja se upravlja sa stanicom
 ;D

kad mi prodas cukca dobis sliku :D hahaha

Odg: 3D pripetavanje, ćakula i ostalo

Reply #47
Moram stavit ovdje...Holman opet radi probleme s mojim mozgom, ne vjerujem da moze ovak precizno vozit. Čak i iz kokpita izgleda dobro. Straašno.

http://www.youtube.com/watch?v=FZuGlirjLL4

Odg: 3D pripetavanje, ćakula i ostalo

Reply #48
Slušaj Zed ,''Ovo ću reći samoj jednom :D''..... ;D...Talent ,duhovotost ,reflex....IMAŠ....ovo drugo:Vrijeme , novac i trening je o Božjim rukama ,Ili u rukama Partije ,ovisno u što vjeruješ... ;)..Ali ako dovoljno želiš....Uspjet ćeš.... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: 3D pripetavanje, ćakula i ostalo

Reply #49
Hvala Mes :) nema partije niti iceg drugog, a u boga i ostalo ne vjerujem.
Svatko kroji svoju sudbinu i to je to :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: 3D pripetavanje, ćakula i ostalo

Reply #50
Žestok si .....zato si mi drag.... ;)..a moj predhodni post nije bio pitanje ....nego više stilska vježba... :-X :-\
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: 3D pripetavanje, ćakula i ostalo

Reply #51
Ma znam, moj isto :D

Samo zestoko - drukcije ne ide!! Nekad i "izgorim" u procesu, ali to je sve dio igre.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: 3D pripetavanje, ćakula i ostalo

Reply #52
Akrobatski RC pilot mora biti žestok i ''grintav''...a ako nije ,onda je linijski pilot ili kontrolor leta a može biti i HR-političar  :D
Sorry offtopic...no more....LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: 3D pripetavanje, ćakula i ostalo

Reply #53
Hahahah :D


Sent from my iPhone using Tapatalk


Odg: 3D pripetavanje, ćakula i ostalo

Reply #55
Živio Zed,ne može se 3D ''ugasiti''.... ni ovdje ni nigdje...to je vrhunac u rc modelarstvu i ''tajni'' san svakog od nas... ;D :

http://www.youtube.com/watch?v=H1fNCfIZaT0
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: 3D pripetavanje, ćakula i ostalo

Reply #56
Ma znam, nisam niti rekao da se gasi....
Samo želim vidjeti hrvatske letače, letiti s njima, divljati na livadi, itd. itd. - teško je sam vježbat, a bome i dosadno. (svaka čast iznimkama, oni znaju koji su)

Odg: 3D pripetavanje, ćakula i ostalo

Reply #57
Zed dodji do pule pa ti nadjemo drustvo
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak