Skip to main content

Topic: x8 octo build (Read 13516 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: x8 octo build

Reply #45
Ajde bas me zanima, na kojem ti je kanalu podesen prijemnik

x8 octo build

Reply #46
d1 mislim da je to 5740. ako budem imao problema uzet cu boscama jer monitor sam uzeo prvenstveno jer je sve u njemu baterija prijemnik nema zica pa je kompaktan. budemo vidjeli javim rezultate ako bude problema uzetu cu boscama imas li koji za preporucit? kakvi su http://kopterworx.com/shop/fpv-video-rx-tx/tx/5g8-almighty-600mw-tx32.html ? dali je bolji od boscama tj dali bi njega mogao koristiti s fatshark cvikama a i s ovim monitorom sto sam uzeo? nadam se da ce test proci ok. jer hodao sam po stanu i nije bilo nikakvih problema


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #47
jel tebi bio problem bio na daljinu ili ti se to dogadjalo od pocetka


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #48
Ma ja sam ti u pocetku narucio onaj 32ch komplet gdje dobijes i onaj 32CH 600mw predajnik. Nisam mogao dobiti veci domet od 100m , pa sam mislio da je predajnik skuren. Poslao sam ga nazad, dobio drugi kad ono ista stvar. Mislim si za koji ku.. sam dao 120$. Onda sam kod Dr.Toma vidio da on ima taj 32ch predajnik i da ide 2km sa avionom. E ali on koristi RC805 prijemnik koji sam i ja kasnije kupio i s njim taj predajnik radi savrseno.

Onda sam probao immerson 600mw sa ovim prijemnikom i nema sanse, slika se raspada na metar jedan od drugoga, na svim kanalima probao. Ali onda je frend letio sa hexom i ima 400mw boscama gore i ja se prikopcam na njegov kanal sa ovim 32ch prijemnikom i fantazija, njemu puca slika na 800m , meni savrsena. E tko je sad tu lud. Vidio sam hrpu videa na youtube sa istim problemom, a neki kazu da njima radi super. Neznam sto bi ti pametnog rekao, mozda postoje greske u serijama

Odg: x8 octo build

Reply #49
mvidjet cemo vani unutra radi ok po sobama. ako ne uzet cu boscam jer ovaj je na hexi. kakvi su ovi algmihty rade li oni s fatshark naocalama i ovim monitorom. jer kod mene je sve u monituru i batka i taj 32 diversety. probam pa javim iako svakako moram kupit isao bi bolje na provjereno da sigurno radi ali da mogu i cvike primat sliku neznam jel ovaj almigihty radi s fatshark? posto boscam ne radi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #50
Ja sam ti slagao frendu walkeru x350 i ona ima svoj predajnik 200mw. E oni pak rade na nekom svojem bandu, ali ocito ful blizu immersonu, jer imam sliku u cvikama i super je. Neznam ja sam presao kompletno na immerson sto se tice 5.8GHz, prvo radi predobro, sa avionom sam isao 1.4km na cloverlaef i na cvike i radi bez greske i super kaj se napaja sa koje god batke hoces. Ja nikad nisam spajao na posebnu batku jer nemam nikakvih problema, a vjerujem da je bolje na zesebnoj


 

Odg: x8 octo build

Reply #52
Nex 5n nabavljen sljedece na listi je gimbal pa motori(iako je jedna od opcija tarot 320kv motori koje vec imam tj fali mi 1) ali mislim da ce ipak ici tigerovi mn3110-26 470kv jer mislim da su idealni za ovaj setup tj oni su mi prva opcija.

vecinom gledam  i kupujem u koptetworxu jer je najblize najbrze i kvalitetne stvari te su za svaku preporuku. ubi me cekanje i zezanje dal ce doci i kako ce doci te dali ce biti carine. ovo platim malo vise i miran. e sad vidim da imaju mk3644/24 motore i cak su i oni opcija umjesto tigerovi ali nemogu naci nikakvi podataka tablica ili testova s tim motorima kao sto ima za tigerove. imali tko mozda ove mk motore?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #53
mvidjet cemo vani unutra radi ok po sobama. ako ne uzet cu boscam jer ovaj je na hexi. kakvi su ovi algmihty rade li oni s fatshark naocalama i ovim monitorom. jer kod mene je sve u monituru i batka i taj 32 diversety. probam pa javim iako svakako moram kupit isao bi bolje na provjereno da sigurno radi ali da mogu i cvike primat sliku neznam jel ovaj almigihty radi s fatshark? posto boscam ne radi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozdrav bangai,

Novi sam na forumu ali vidim da si naletio na iste probleme kao i ja. Imam boscam rx-lcd5802 i immersion 600mw, sve na 5.8 ghz. Slika konstantno trese(treperi), domet katastrofa, vec nakon 100m pocinje gubit sliku. Imas li neku preporuku za novi transmitter jer ocito je u njemu problem?

Odg: x8 octo build

Reply #54
Meni je slika ok ali domet nisam testirao ja imam fatsharkov 250mw ali moram uzet jos jedan za x8 sto pravim posto vidim da vecinom su problemi uzet cu boscama ili ovakav isti od 250


Sent from my iPad using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #55
Mislio sam da imas spojem Immersion na Boscam pa me bas zanimalo dali ti to radi. Googlao sam malo i vidim da nisam jedini koji ima problema stim, pokusat cu zamjeniti Immersion sa nekim drugim odasiljacem pa javim rezultate

Odg: x8 octo build

Reply #56
Uzmi si boscam-ov predajnik, raditi ce ti super, nekih 400-500mw

Odg: x8 octo build

Reply #57
Mislio sam da imas spojem Immersion na Boscam pa me bas zanimalo dali ti to radi. Googlao sam malo i vidim da nisam jedini koji ima problema stim, pokusat cu zamjeniti Immersion sa nekim drugim odasiljacem pa javim rezultate

Immersion fantasticno radi ali s njegovim prijemnikom ( ili fatshark u naocalama).

Za ostale kombinacije bez probe tesko biti siguran, ponekad i serija igra ulogu.
Mislim to vazi za mnoge proizvodjace, nije immersion iznimka.

Odg: x8 octo build

Reply #58
zahvalio bi se ovim putem clanu tompa225 na nogama za x8. stvarno vrhunski i profesionalno odradjeno. cim uhvatim vremena poslikam i pokazem iste. ugodno me iznenadio! tnx i respect


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: x8 octo build

Reply #59
evo i par slika nogu i frejma









Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju