Skip to main content

Topic: Cyclone-E hotliner (Read 6049 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Cyclone-E hotliner

Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Cyclone-E hotliner

Reply #1
Ovo bu predobro, sretno!
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Cyclone-E hotliner

Reply #2
Tnx! ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Cyclone-E hotliner

Reply #3
op op!

subscribed! :)

Odg: Cyclone-E hotliner

Reply #4
Uuuuuu bravo Krasny odličan izbor!!

Odg: Cyclone-E hotliner

Reply #5
Krasny,

I sam  razmisljam o istoj jedrilici, velicina je taman,
jedini problem je sirina trupa, imam dosta 4s baterija od drugih modela tako da jedva cekam vidjeti
koje ti baterije stanu,





 

Odg: Cyclone-E hotliner

Reply #6
Gledao sam na youtubu:ekipa razreže omot od 4S batke,razdvoji 2 ćelije i nagura lijepo u trup! ;D
Bumo vidjeli pa snimim i javim!
LP!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Cyclone-E hotliner

Reply #7
bit ce to brza letilica, jedva cekam fotke,
uzivaj

Odg: Cyclone-E hotliner

Reply #8
Konačno pilu izvadio iz kutije i malo razgledavanja od kud početi... ;)
Ždere me koje i kud staviti batke jer je sve tak na knap! :-X
Kad se i natiskaju,to se nebu dalo vaditi,hm...
Ajmo savjeti!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Cyclone-E hotliner

Reply #9
Napokon  ;)
Ja bi prvo sve poljepio po modelu da vidim kak se CG ponasa i kam stavit repne servace. Batka bi po mogucnosti trebala ic pod krila. Vidim da iza krila imas otvor, jel to za servace? I na repu mi se isto cini otvor ima jel i to za servac? Ova situacija kod tebe mi se cini prostranija nego kod mene u Experience-u i sa vise otvora za montazu. Ako nema bas druge, uzmi najvecu mogucu batku koju ces ugraditi i puniti bez vadenja.
...moja 2centa  ;)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Cyclone-E hotliner

Reply #10
Javi kada ideš u zrak s time, prekrasan je

Odg: Cyclone-E hotliner

Reply #11
Napokon  ;)
Ja bi prvo sve poljepio po modelu da vidim kak se CG ponasa i kam stavit repne servace. Batka bi po mogucnosti trebala ic pod krila. Vidim da iza krila imas otvor, jel to za servace? I na repu mi se isto cini otvor ima jel i to za servac? Ova situacija kod tebe mi se cini prostranija nego kod mene u Experience-u i sa vise otvora za montazu. Ako nema bas druge, uzmi najvecu mogucu batku koju ces ugraditi i puniti bez vadenja.
...moja 2centa  ;)

Je,rupa iza krila za servače,a na repu je za pristup "klackalici" za kormilo visine.
danas ću pričvrstiti zid za motor pa sve natiskati da vidim kak je sa cg-om.

SHIMPA:koliko taj motor vuče A,jesi mjerio možda?Da znam koju batku,koliko S-a i C-a!?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Cyclone-E hotliner

Reply #12
4S cca 120A sa 16x16 propom

Re: Cyclone-E hotliner

Reply #13
Nakon puno godina u kutiji,konačno u zraku.Sa 3 s baterijom i malo flapsa skoro da stoji u zraku,a sa 4s okomito penje do bola i fućka u obrušavanju,čisti sex!
Bojao sam se da će biti prebrza u slijetanju,ali sa flapsovima na cca 15-20 stupnjeva prilazi skroz lagano.
Prezadovoljan!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian