Skip to main content

Topic: Quanum DIY oćale za sirotinju (Read 29733 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #92
Moze pomoc. Trazim nesto jeftinije 5.8G transmitera i reciverera, za monitor mi nije problem, to sam skuzio iz ovog posta .. I jos nesto, imam SJ 4000 kameru, postoji li mogucnost da nju spojim za FPV?


 

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #94
E , to sam sve i mislio od navedenog . SvKako mi je tribal potvrda nekog ko zna.

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #95
nema brige, ja sam sa boscam prezadovoljan, isao sa 200mw preko 2.5km! preporucam aliexpres, dobre cjene, brza dostava, netreba paypal. narucujem stalno kod njih nikada problema. ako imas kolega koji lete fpv, nije lose da kupis 32ch prijemnik, mozda ces nekada gledati kako kolege lete,pa jednostavno nađes kanal koji zelis,.

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #96
E super, rođak u Sinju leta sa avionima pa mogu s njim to kombinirati. Ja sam jos na RC autima i brodovima a poce san sa quadrokoperima . Ugl triba mi ovaj susrav da mogu gledat sta snimam dok vozim auto...


Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #98
A meni je vec i razlika fatshark u odnosu na moje diy ocale, slika je visestruko veca, no radi losijeg monitora (jeftinijeg), nije preostra, i ipak je zrnata, u odnosu na fatshark, bez obzira na rezoluciju.  No, nekako si mislim da je 5 inch monitor dovoljan za letenje ako je u ocalama.  Ovaj headplay, kolko god je vjerojatno dobar, to je ogromno, cini mi se i tesko, a i di to stavit? U posebnu torbu? Jos jednu? :)

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #99
Hm...jedini problem sa headplayem je velicina ostalo mi se cini sve sasvim kvalitetno...hd rezoulcija 720p  250$

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #100
I to kaj zgledas ko zesci tutlek :D

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #101
Ma to me cak nebi uopce smetalo. Ali ako je kino filing to bi htio probat, kad se zajuris ko budala kroz drvece, jihaaa :P

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #102
zed pa sam Rozom je bitno da je to sve pasé..
ovak te niko ne gleda ionak ne smiješ letit među ljudima :P

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #103
Sve je to stvar osobnog ukusa...slika u fatsharkicama nakon minute izgleda ko kino isto ;)

Odg: Quanum DIY oćale za sirotinju

Reply #104
A vidjet cemo, mozda netko uzme i kod nas. Ima netko nadobudan da je napravio preorder?