Skip to main content

Topic: POMOČ , PZ DESIGN (Read 16041 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #45
Evo ovako,


Prije svega ovo je trebala biti tema za pomoć, koju ja osobno ne bi  odobrio da bude javna, napominjem javna jer prije izvršenja iste akcije nije se konzultiralo osobe koje treba pomoći.


Zaista mislim da se oko ovog većina korisnika ovog foruma može složiti, i oko ovoga zaista se ne treba raditi niti bauk, niti neka više pismena objašnjenja tipa mislio sam ovo ili ono.


Mislim da smo s ovim završili prepucavanja oko ovoga, nije pokrenuto kako bi bilo normalno i to je tako, bilo kome krivo ili pravo. Svi kojima je to normalno pitao bi Vas da netko napise da Vam pomaže bez Vaše konzultacije. Možda nekome treba slikovito objašnjenje pa evo Vam primjera:


Apel za pomoć
Modelar xyz je u teškoj financijskoj situaciji, voli ovaj hobi ali nema sredstva za isti.
Možete pomoći u stvarima ili novčana sredstva koliko tko može uplatite na račun xxxxxxx.


Tako da završavamo priču oko prepucavanja.


Tema je otvorena za pomoć, tko želi pomoći neka pomogne, tko ne želi ne mora, a tko ne može jer nije u mogučnosti nije mu zamjereno.


Da skratim priču, prepucavanja u ovoj temi neće biti ili ću zaključati temu, pa se dopisujte preko PM


Nadam se da sam bio jasan svima.


lp


Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #46
Tako je  moderator , ne treba se uvijek sa nečim "nastavljati" i prepucavati... već sam rekao na ovom forumu drago mi je da ima LJUDI i pozivam sve da se u skladu sa tim svi ponašamo , ne samo u ovoj nego u svim temama .. a neka osobna mišljenja i neprimjerene nesporazume neka se rješava u p.p. .. zahvaljujem svima koji su širokrudno izašli na ovaku akciju i moram to reći jer će ih sigurno biti još da ostanemo u duhu kakav se uvijek pokaže kad je to potrebno .. L.P. svima do postavljanja slika sa svim što je poklonjeno , poslano , kupljeno prikupljenim novcem , uz račune .. i naravno Vidimo se nakon toga u samogradnji jer uz već ovdje priložen link jedrilice , želja je da se izgradi i ovaj oldtimer sa slike raspona oko 140 cm:
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #47
"Prije svega ovo je trebala biti tema za pomoć, koju ja osobno ne bi  odobrio da bude javna, napominjem javna jer prije izvršenja iste akcije nije se konzultiralo osobe koje treba pomoći"


Prije početka prikupljanja novca, PZ je upoznat sa svime.


Što se tiče ovih komentara, Uvijek sam mislio da samo žene i djeca rade dramu oko gluposti. Mijenjam mišljenje.

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #48
G. Pz Design

Jako poštujem vaš rad u modelarstvu, neki vjerovatno ne razumiju riječ solidarnost i pomoč.

Siguran sam da niste ljuti zbog pokrenute akcije jer znam ako bi bili to bi mi i napisali.Ako čete u buduče bilošta trebati ako mogu pomoči možete računati na mene a  i vaš kolega  elav.

Želim vam još puno užitka i napravljenih dobrih modela ispod vaših ruku.

Lp,Franc
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #49
Hvala Franc , ma opet HVALA svima , nema potrebe uopće bilo kako se prepucavati .. sa moje strane samo radom mogu opravdati sada ovako nešto totalno neočekivano , zahvaljujući prije svega onima koji su ovo pokrenuli,  svima koji su učestvovali i učestvuju i naravno inicijatorima , mojim dečkima , da mojim jer su većina njih ovdje u Vukovaru sa mnom i počeli ovim vodama i čine me ponosnim.. nadam se da neće više biti nepotrebnih riječi i da će biti ovakih akcija još  u kojima će se opet pokazati Svjetlo na ovom forumu !! A meen koji ne znaju mogu upoznati kad god treba nešto oko gradnje mehanike leta , aerodinamike .. uvijek sam tu i nikad nisam u nijednoj grani zrakoplovstva kojim sam išao štedio niti znanje niti vrijeme..Pozzzz svima !


I još nešto , poštovani forumaši , ne treba se ničega stidjeti... ( nije ugodno, ali bar vrati nadu u bolje sutra saznanje da ima Ljudi koji vas cijene)   , nikad niko u ovin ludim vremenima ne zna što ga može snaći već sutra ... zapamtite to dobro .. a u ovakvim vremenima prije svega treba biti ČOVJEK!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #50
Stanica je tu , Katana -Feđa , kapa dolje , naklon do poda .. još uvijek iako je tu mislim da sanjam .. kako što bude pristiglo ili kupljeno bit će objavljeno ...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #51
PZ  sve najbolje a najvise zdravlja i da te bude sluzila sto duze. Vidimo se mi u samogradnji :)

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #52
Stigla je uplata i od IMAN-a. Nalazi se na prethodnoj stranici među ostalim  uplatama !

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #53
Sve je počelo prije tjedan dana. Akcija je više nego uspješna.


 Evo slike od danas : majstor pažljivo bira balzu  :)


[attachimg=1]


Danas je napravljena još jedna narudžba iz hk. Naručile su se sve one sitnice koje nitko ne zamjećuje,  a model je nemoguće napraviti bez njih ( šarke, horne, konektori, bužiri, šarafići.......)
[attach=2]
[attach=3]
[attach=4]

I šećer na kraju : Balza, ljepila, letvice ....


[attach=5]


Na ovom računu što se slabo vidi nalazi se iznos od 17,10 kn.

Tijekom akcije prikupljeno je 1208 kn. Od toga je potrošeno 1078,29 kn. Ostatak od 129,71 kn predat ću PZ-u. Pretpostavljam da će ih potrošiti na modelarske potrepštine koje nedostaju, a jedna od njih je epoksy smola koju nismo uspjeli naći danas.


Eto, ekipa iz Vukovara se polako vraća tamo gdje i pripada,  a to je samogradnja !

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #54
U ime svih istomišljenika ( ;) :D ) - svak čast i pohvala za Elava !
Ovako se radi, jasno, čisto brzo i fokusirano na konačni rezultat.

Naravno like i za sve koji su sudjelovali ili pokrenuli ovu akciju!
Uz ograde koje sam već prije napisao !
Majstor Zlatan, garantirano, proizvesti će jedan lijepi klasični i uspješni model, to je statistički sigurno kao promjena vremena.. ;D

Čekamo log sa slikama..
Damir

 

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #55
Molim objašnjenje zašto mi brišete postove!!
Napisao sam samo da se ne pljuje po ljudima koji žele pomoči.Mod hočeš i obrisati onog gdje me neko naziva BUDALA i one gdje se objavljuju screenshoti mojih postova sa drugih stranica ili za neke to ne važi?

Hvala
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #56
Molim objašnjenje zašto mi brišete postove!!
Napisao sam samo da se ne pljuje po ljudima koji žele pomoči.Mod hočeš i obrisati onog gdje me neko naziva BUDALA i one gdje se objavljuju screenshoti mojih postova sa drugih stranica ili za neke to ne važi?

Hvala

Gdje te se naziva budalom? citiraj mi post?

Nemoj sad pisati o drugim stvarima nego samo to.

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #57
Pročitaj par postova natrag od remota i izljušti iz koncepta, nisam glup ako nekoliko vas tako misli.
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #58
Taj post o kojem iMan prica je maknut, a sad tko je i zasto to maknuo ne znam. Mislim da ovo temu treba zakljucat jer ovo vise nema smisla.

Odg: POMOČ , PZ DESIGN

Reply #59
Tukaj moram pisati v slovenščini, ker ne veste kako izgleda Hrvaški.


Citiraj post, kjer si pokliči norca.


lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C