Skip to main content

Topic: Izgubljen quad (Read 6905 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Izgubljen quad

Reply #30
Fala decki! I meni je drago  :) Pogotovo kad sam saznao razlog pada, a i sve komponentne su ispravne. Jos samo motore nisam isprobao. Budem. Jos mi neke stvari nisu jasne, kad budem na kompu budem uploadao dio videa da prokomentiramo.

Za dva tri tjedna ide u zrak opet :)

Odg: Izgubljen quad

Reply #31
Pogledaj koliko ste promasili :)



Odg: Izgubljen quad

Reply #32
Krivo, trazili smo tocno na pravcu izmedju tocke polijetanja i pada, ali s druge strane ceste. Zapravo kad pao ja sam autom kruzio tu po toj cesti, i zaustavio se i gledao okolo, no nisam nigdje nista vidio. Tako da, kad izvrtim film, tocno sam imao u glavi di je pao, no, zadnje sto sam vidio na slici u ekranu je bilo s ove strane ceste, na livadi, 50-ak metara od naselja. No, kako se motor odsarafio, quad je krenuo punom brzinom unatrag  prema naselju i tamo je otpalo zvono s motora i flipanje do poda. Srecom nije zveknuo u nesto.

Odg: Izgubljen quad

Reply #33
Evo slike s prve strane teme, pad je bio tocno iza crvene linije, preko ceste.

Odg: Izgubljen quad

Reply #34
Kolko je metara od kud ste vi trazili i di je pao?

 

Odg: Izgubljen quad

Reply #35
Onda sam te sinoc krivo shvatio kod Bauhausa :) mislio sam da ste trazili kod repetirora...

A dron je nadjem cca 30metara od ceste, i ja sam iskreno prosao kraj njega valjda 10x sa psom... Ali eto..

Ps. Tek je danas modernator odobrio moj post na prvoj stranici ove teme, gdje trazim tvoj broj..

Odg: Izgubljen quad

Reply #36
50-80 metara od mjesta di smo trazili. Ja sam se s autom zaustavio na cesti, cca 5-10 metara od njega. No, nije se nista dimilo, ni smrdilo, a bio je u dubljoj travi, pa nisam ni vidio. Zapravo sam trazio mjesto di se ekipa okuplja, u nadi da ga je netko iz kvarta vidio.

Motori i escovi su ok. Naza kod okretanja gasi motore, pa se cuje vec u video da su ugaseni prije pada.
Zanimljivo da sam ja s upaljenom stanicom i nisam imao nit video, nit telemetriju. Mozda se video odasiljac odspojio, neznam. Baterija i onaj biper su bili ustekani. Cudno mi je da nitko nije cuo biper jer vjerujem da je zvonio kad je pao napon. Mozda se varam, mozda na neki nacin batka moze riknut kod pada, pa izgubi napon?

Haha, da, vidio sam tvoj odgovor  danas.