Skip to main content

Topic: gearbest.com (Read 19602 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: gearbest.com

Reply #45
Prva stvar koju sam naručio s GearBest, čekao sam nekih 7 dana do statusa shipped. Nakon toga sam dobio paketić iz Kine u rekordna 4 dana.


A drugi paket.....
Naručio i platio 5.1. Pisalo je da ima na stanju 59kom.
Nakon par dana još nije poslano. Na stranicama proizvoda piše da šalju tek kroz 7-10 dana. Žalim se ja. Oni standardno umiruju "bit će , samo što nije, isprike na neugodnostima".
OK. Par dana nakon opet se žalim i kažu da je zapakirano i da kreće kroz 2-3 radna dana. Tako nekako je i bilo.
Ugl., jučer sam dobio tracking kod.


Sada na stranicama proizvoada pše da prve slijedeće isporuke kreću od 15. veljače.


To su moja iskustva s GB.

Odg: gearbest.com

Reply #46
Tako ti je sa Gearshitom...prvu stvar kad kupiš kod njih sve 5,odmah je slika paketa sve uredno i brzo dodje. A onda se navučeš,naručiš nešto skuplje i tu počinju problemi...do sada stvarno imam puno staža u naručivanju izvana najviše ebay i banggood ali ovaj Gearshit su daleko najgori muljatori.
Naručio od njih item vrijednosti 90tak dolara, brži shiping + insurance. Slali su preko Hungary post (iako je naručeno iz kineskog warehousa) al trackinga nije bilo dugo pa sam im poslao upit, kažu bit će. Nakon skoro mjesec dana stiže mi uobičajena čestitka od carine,očito im bilo sumnjivo kad su ovi iz Gearbesta stavili vrijednost paketa 22$. Čitao sam da rade nekakve muljavine preko EU pošti al i carinici to već očito znaju. Ništa, šaljem carini pravu vrijednost i paket konačno stigao nakon 40 dana.Uredno platio pdv i carinu i to je to...