Skip to main content

Topic: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu (Read 39079 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Sta ostala ekipa kaze na ovu novu stvarcicu od dji-a, tu je link, cak su i emoje poljepili po slikama, bice da je jos tajna.

Čovječe, navode da idu toliko daleko da ce snimati 6K videe.

http://www.quadcopterguide.com/dji-phantom-4-rumors/
Bitno da se leti.


Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #2
Ja ne vjerujem...štancaju ih kao šiptari peciva haha
Bitno da se leti.

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #3
Ajme radi glupog rumora vec dvije nove teme. Pa nije valjda da netko pusi toliko nerealne slike i rumore. Pa ovo je gore od spike kad idu novi ajfoni  8)

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #4
Kako god novi fantomchek je na putu hehe
[emoji38]
Bitno da se leti.

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #5
I starije verzije ce biti jos jeftinije :)

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #6
Ja se iskreno nadam da nije istina jer kupio sam 3 pro a jos jednu imam za prodat a prodat cu nikada ako izadje 4  >:(

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #7
Navodi se i da će letjeti 40 minuta sa većim baterijama i motorima te sam još čuo da će Phantom 4 biti upravljiv sa dva motora ako su druga dva/jedan onesposobljena. Ako to bude istina padobran sigurno neće trebati, navodi se da će kamera i gimbal biti integrirani  ;) . prepoznavanje objekata i zapreka prilikom "follow me" opcije, jači materijal šasije i Lightbridge verzije 2. Još se navodi i datum izlaska, krajem trećeg mjeseca...

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #8
@Tihomir ne znam sto se nadas tocno  :D


Pa naravno da je istina da ce izaci novi Phantom. Isto kao sto ce izaci iPhone 7, Golf 8, Gopro 5, nije stvar hoce li nego kada. A za sve te stvari znamo update ciklus, pa znamo i da DJI ima jos malo do izlaska novog fantoma.

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #9

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #10
ovo je prava ludnica hehehehe sta kina radi  :D
svaka čast :)

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #11

Ja se iskreno nadam da nije istina jer kupio sam 3 pro a jos jednu imam za prodat a prodat cu nikada ako izadje 4  >:(

heh, a ja se nadam da je, jer planiram 3cu pro u 5. mjesec tako da bude li par sto dolara razlika naravno idem na novi...


Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #13
evo slike novog Phantoma 4 tu da ne klikate i ne trazite uokolo uz zanimljive komentare na slikama...


Prezentacija Phantoma 4 je 01.Ožuljka..2016 u New Yorku

Odg: PHANTOM 4 - jos jedan u nizu

Reply #14
Ovo ce bit ludnica od phantoma, pazi samo gimbal [emoji16]
Bitno da se leti.