Skip to main content

Topic: Mutant :)))) (Read 1779 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mutant :))))

Eto tko bi rekao da Avion moze zavrtiti Elisu na Zracni Pogon :))
Sve u svemu Pocelo je tako da je brat prije par god dobio avion , koji se puni zrakom posuda. Prilikom bacanja se elisa okrene i time Pokrece klipic ,koji izvlaci vakumirani spremljni zrak.
 Te elisi dalje brzinu i vrti za uzgon nekih 20sec ...
Avion je bio dosta mali i imao krila i oblik nesto izmedu extre i spetfirea...
Nakon par puta u burazovim rukama, se cijeli se strgao i nakon gro kemija nikada vise nije letilo kako spada...
I naravno Neda meni vrag mira :P) copim ga neki dan i iz zajeb... naljepim gore komada stirodura od otprilike duizine 60cm i bacim kada onooo ne lose ... Reko sada ce se tata igrat malo..
Sve u svemu napravljena je ajmo reci neka jedrilica sa ZRACNIM POGONOM  :D i Elek. od prvog modela sky eaglea ....
Tako da cu sada pokusat iskorisiti za navodenje :))
Eto fotkica za sada ...
Ako ce vas zanimat snimim kako radi klipic i pokrece elisu ;)







S time da sam maknuo elerone na krilima, te cu samo na repnom krilu metnut funkcije jer je ova elek. za malu dijecu pa da bar iskoristim nesto hahaha :))

Odg: Mutant :))))

Reply #1
Ma joj Ovo mi je bilo za probu ,i malooo da ako i ne uspije ga bubnem na zid hahahaha :))
A gle gledao sam da radim rebra pa da ih presvlacim kasnije ali gle model je vise ovako nego da ce imat neznam kakve funkcije pa da to leti kako spada kao velike jedrilice ...
Tako da sada kada slozim ovo mozda uspijem uhvatiti vremena i onog malog Mamlaza copiti i doci na neku voznjicu sa Fokkerom i Probno razbijanje Ovoga hahah :))


Odg: Mutant :))))

Reply #3
He he za sada je Ok ... zakrilca spojena sve radi OK samo moram otezat malo prednji kraj da napravim ravnotezu..
Zahvaljujuci kojegi hermanu ;D koji je dao hrpu inf i ideja sada sam opet jaci za neke stvari sta se tice krila profila krila ojacanja i slicnooo ...
Ako se nebude Ok ponasao ide na zid :)) a za sada fokkere dovrsiti i nakon toga jedrilicu radimo jednu :)) ;)