Skip to main content

Topic: Art-Tech Alpha Jet (Read 7927 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Art-Tech Alpha Jet

Art-Tech Alpha Jet,jel netko zna jel ovo dobar avion?

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #1
Art-Tech Alpha Jet,jel netko zna jel ovo dobar avion?
ajde kolega kenan daj ti nama malo opisi svoje iskustvo sa letecim objektima, nemoj grlom u jagode bezveze, svi modeli su ok samo ne za sve, ti letis sa helica na edf, zapravo mozda ni sam ne znas sta bi

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #2
svaki avion je više manje dobar ukoliko se odabere dobar set up i zna što se s njim radi i kako, što pretpostavljam kolega zna  ;) 
 
stabilan model i dobar odabir za ulazak u edf svijet...
 
New Arttech Alpha Jet Brushless EDF Review
 
da se osobno odlučujem na takav model onda bi išao na HC po zeleno bijeli
 
dobiješ pristojnu hrgu od modela koju bez problema možeš bacati i rukom
 
Dassault Alpha Fighter RC Jet
 
lp
 
Toni
 
 
 

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #3
kupio sam helic,odlicna stvar cak sam brzo i naucio letjet s njim ali nekako mi se cini da je avion puno zanimljiviji kad prode iznad tebe sa 150,samo mi nije jasno zasto ovaj alpha jet nema kotace i jel se mogu gdje kupit?

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #4
s obzirom na posljednje pitanje moram te pitati koliko imaš godina?
 
 
lp
 
Toni

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #5
30,zasto,tek sam se poceo bavit s ovim pa mi nije bas sve jasno jel stalno avion prikazuju bez kotaca pa zato pitam?

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #6
OK. Ako si tek startao onda ti ne preporučam edf modele. Oni lete brzo i ipak iziskuju određene vještine kako letačke, tako graditeljske. Zbog svoje brzine su potencijalno opasni.
 
Inače, neki modeli dolaze već s retraktima ili fiksnim točkićima, a ako ne onda ih se kupi. No, ovakve modele, a i veće, slobodno možeš baciti i iz ruke i sletati na trbuh, naravno, ukoliko to želiš i nemaš na raspolaganju idealnu pistu za njih.
 
lp
 
Toni 

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #7
aha,hvala na savjetu

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #8
Alpha Jet je vrlo stabilan u zraku, poprilično brz ali i ubrzanje je skoro pa trenutno, s obzirom na malu masu modela.

Dobar je za početnike što se tiće EDF-a ali ne za totalne početnike... koji nikada nisu letjeli. Danas sam malo pikirao na nos i sve nisam vjerovao da mu nije baš ništa, jedino mu smeta jaki vjetar te je danas to bio razlog udarca pod jedno 45 stupnjeva u zemlju ali eto, ni ogrebotine. Kabina se odvojila pošto je na magnete i samo sam je vratio nazad ;) Preporuka: ukoliko želite letjeti baš punom brzinom, stavite malo trake na početak i kraj kabine da je brzina vjetra ne skine u letu.

Dolazi kao RTF model, ali stvarno RTF, sa punjačem i adapterom za isti i svime potrebnim za letenje. Cijena mu je vrlo povoljna s obzirom na dobiveno.
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #9
hvala na savjetu ali ipak sam se odlucio za su 27,malo sam se dvojio ali ovaj mi je puno ljepsi a planiram i jace motore ugradit...

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #10
di buš išao letit s novim modelom?

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #11
pa danas malo puse vjetar ali mislim da cim se malo smiri kod domovinskog mosta jel tu blizu zivim

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #12
dobra odluka, ne po ovakvom vjetru(pogotovo za prvi let :) )
ajd se javi tu prije, pa možda toni i ja navratimo ako stignemo,
baš me zanima kako ide taj model.

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #13
 ;)


morao bi i ja malo Vipera prošetati...sutra sam slobodan od 12 do 14 h...pa ako ne puše možda odem do Domovinskoga...


a koji si avionček kupio i gdje??'


lp


Toni

Odg: Art-Tech Alpha Jet

Reply #14
u pluramaksu,su 27....lovac,super stvar posto mi je to prvi avion,na simulatoru sam ga naucio vozit a sad cemo vidjet kako je to u prirodi