Skip to main content

Topic: nimh baterije (Read 4197 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nimh baterije

dal je možda netko od vas upoznat s ovim tenergy AA batkama? vredi to kaj?


Odg: nimh baterije

Reply #2
ok hvala puno.....

 ;D

LP danko

Odg: nimh baterije

Reply #3
ček a mislimo na iste??? ne mislim na turnigy!!! nego tenergy!!!!

Odg: nimh baterije

Reply #4
di bi mogel kupiti 1.2v rechargeable nimh koje valjaju a jeftina poštarina...  do cca 15-20 $

na HK-u je samo 14 $ poštarina za HR.....

Odg: nimh baterije

Reply #5
Kako sada opet takva pitanja, treba malo pratiti postove i educirati se  >:(
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: nimh baterije

Reply #6
proučil sam ja kaj piše.  a si ti proučil kaj piše???  >:(



Odg: nimh baterije

Reply #9
 ???

Odg: nimh baterije

Reply #10
Objasni kako je poštarina 14 buksi, čemu iskolačene oči...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: nimh baterije

Reply #11
neznam kak al imal sam 2 opcije:  Shipping options for CROATIA:   International (Registered) Air Mail 501-750g  $14.99
                                                                                                 EMS Express to Croatia (MAX 1kg)  $64.97

Odg: nimh baterije

Reply #12
Da ne bi mislio (ti ili netko drugi tko čita ove postove), da se volim svađati; razjasnimo nekoliko stvari. Prvo, želiš naručiti preko 15 komada (16 vjerojatno) ni-mh, jeli tako? Onda cifra poštarine poprima drugi smisao. Izračunaj i vidi da li ti se isplati. U toj količini , kupnja s e baya mrvicu je povoljnija, ali kupio si baterije koje vjerojatno nitko nema, tako da želim ti sreću junačku.
I još, bez obzira što se vjerojatno radi o speed motoru, sve se dade riješiti Li-ion i BEC-om, tako da i to treba uzeti u obzir
Dakle malo više truda oko postavljanja pitanja, pa će i odgovori biti kvalitetniji. Nemoj zamjeriti...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: nimh baterije

Reply #13
nemaš beda.....
sve ok.....nema ljutnje nema svađe.....

u pitanju je bilo 8 komada......
a jeb sad...... bumo vidli.....

 ;D

Odg: nimh baterije

Reply #14
Probao sam staviti osam komada u košaricu i nudi mi se ovo:
International (Registered) Air Mail 201-300g    $6.99  20g left.
Tako da si ti dankec nekaj krivo stisnul :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...