Skip to main content

Topic: Aerodrom Pribislavec i konačno let Suhkoi su-27 (Read 5047 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Aerodrom Pribislavec i konačno let Suhkoi su-27

Evo konačno i snimke, nije neka kvaliteta, i djevojka je na kraju u panici bila jer sam zaboravil skrenuti kad je avion sletel ;) , pa nije snimila sletanje..... Ali i to je uspjelo. Ovo je moj 3 let sa ovim avajonom, nikad letio sa 4 kanala a pogotovo ne sa EDF-om, samo sa Cessnom na 2 kanala i simulator. Prvi let iliti maiden je završio zabavno, palice totalno osjetljive, uglavnom lijepljenje i ojačavanje carbonskim šipkama se napravilo, a stigla je i Turnigy 9x i štelanje expoa i inih stvari i sve je bilo super.....baterija u banani, vjerujem da je stajala od 2008. (QC08 piše na avionu, pa pretpostavljam da je to quality check 2008.) Nakon ove snimke, znači cca. 2,5 min i avion više nema šusa za poletjeti....

Art tech Sukhoi Su27

Uskoro stižu i dvije baterije , već su na putu .....

Za početak je ovaj setup super, za naučiti, a onda će ići nutra bolji motori, esc-i....

LP

Odg: Aerodrom Pribislavec i konačno let Suhkoi su-27

Reply #1
kod ovog edf-a vrijeme leta ti i je oko 3 min....
baterija ti nije u banani nego je to normalno za edf....on je veći potrošač jer mu iskoristivost nije neka....

ja sam imao alpha jet i vrijeme leta je također bilo oko 3 minute
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Aerodrom Pribislavec i konačno let Suhkoi su-27

Reply #2
Yes yes, super sam se osjećal nakon sletanja, nikaj strganog, model upravljiv..... Jedino sam prije samog poletanja drhtal kak curica, kak da idem na vađenje 3 zuba i 2 bubrega :)


Odg: Aerodrom Pribislavec i konačno let Suhkoi su-27

Reply #3
 :D :D :D
ja mislim da je cura vise drhtala, kamera se trese samo tako a i ko se jos boji vađenja bubrega ;D

Odg: Aerodrom Pribislavec i konačno let Suhkoi su-27

Reply #4
Careeeee Kolega Cuj Mrak ti letis pak si Bolji Od mene :D Covjece ja Vecito Po kuruzi na kraju skacem a staza je 20m pored hahahahahahah :)) Nema sta Svaka Pohvala  ;D ;D ;D

Odg: Aerodrom Pribislavec i konačno let Suhkoi su-27

Reply #5
Cool video i super mjesto za letenje,
ravna i kratko pokošena livada, asfaltna pista...  

Odg: Aerodrom Pribislavec i konačno let Suhkoi su-27

Reply #6
Marac, prva liga. Si videl na 1:26 kak sam mršavi na snimki  :D ! A i trebalo bi najti onu mladenku i mladenca sa snimke dal očeju zračnu snimku, bar kaj si pokriješ troškove struje  :D

Daj nabaci i snimku kak se lome avioni u Međimurju :)

Odg: Aerodrom Pribislavec i konačno let Suhkoi su-27

Reply #7
A i trebalo bi najti onu mladenku i mladenca sa snimke dal očeju zračnu snimku, bar kaj si pokriješ troškove struje  :D

Daj nabaci i snimku kak se lome avioni u Međimurju :) .

Hehe, pogotovo ako im fotograf nije napravil dobre slike  :D :D si složil modela?

Odg: Aerodrom Pribislavec i konačno let Suhkoi su-27

Reply #8
Koju kameru si koristil? Vidim da piše HD808


Odg: Aerodrom Pribislavec i konačno let Suhkoi su-27

Reply #10
Nisam ga još uzel pod zub, rasturam auta na rezance pa nemam cajta.... ali počelo je izrezivanje, pošto sam na GO u izradi je A-10 i F 14 :)

Odg: Aerodrom Pribislavec i konačno let Suhkoi su-27

Reply #11
znači konto nedovšenih modela raste na 3  :D valjda do kraja godine jedan bude gotov  8)

Odg: Aerodrom Pribislavec i konačno let Suhkoi su-27

Reply #12
Sto mu gromova , valjda bar jednoga bum skompletiral :)