Skip to main content

Topic: Mystic c5000 (Read 52604 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mystic c5000

Reply #15
Bit će na "push"!!! :D

(Čitaj:gurni rukom)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: Mystic c5000

Reply #17
pitanje vremena :D :D Ja ga napravim, to nije problem, iako traje. Vrijeme izrade, samo 3 mjeseca  :D :D :D :D :D



Odg: Mystic c5000

Reply #20
pozdrav ima ko kakav regler za gliser prodat nekih 70 a može i više hvala

Odg: Mystic c5000

Reply #21
Danas sam bio kod njega i radio je na njemu. Napreduje malim koracima jer mirtek je picajzla i sve mora biti savršeno.( Mrzim perfekcioniste.)



Odg: Mystic c5000

Reply #24
Danas sam bio kod njega i radio je na njemu. Napreduje malim koracima jer mirtek je picajzla i sve mora biti savršeno.( Mrzim perfekcioniste.)

mislim da je ovo "picajzla" teski understatement :)

postavlja se pitanje, da li se kalup moze bolje napraviti? :)


Odg: Mystic c5000

Reply #25
Objesio sam vilicu do poda kad sam nekidan vidio pozitiv   :o
Drzim fige Mirt da ih bar 20 kom moras napraviti ove godine  8)
Kolko je cca nofcih setup za tu jurilicu?
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Mystic c5000

Reply #26
Objesio sam vilicu do poda kad sam nekidan vidio pozitiv   :o
Drzim fige Mirt da ih bar 20 kom moras napraviti ove godine  8)
Kolko je cca nofcih setup za tu jurilicu?
hvala prijatelj na pohvalama,vec imam nekoliko narucitelja,za setup jos nisam siguran,ali za nekih 150$ pila bi super jurila 8)

Odg: Mystic c5000

Reply #27
Danas sam bio kod njega i radio je na njemu. Napreduje malim koracima jer mirtek je picajzla i sve mora biti savršeno.( Mrzim perfekcioniste.)

mislim da je ovo "picajzla" teski understatement :)

postavlja se pitanje, da li se kalup moze bolje napraviti? :)


trudim se, trudim,kod kalupa je najbitnije da nema u materijalu zraka,prirubnica sto cvrsta,a da se moze bolje,moze,jedino mi fale pare da bih ulozio i u druge nedovrsene projekte :)

Odg: Mystic c5000

Reply #28
Ak ti velimo da si pravi kalup majstor budeš dal svima po jednu napolitanku  :D ;)

Odg: Mystic c5000

Reply #29
Malo off topic... kako stoje stvari sa kalupom pc-9? Sto i koliko treba za dovrsetak projekta, da pokusamo nesto skemijati...