Skip to main content

Poll

modelari, a sto vi kazete?

  • za
    25 (31.6%)
  • protiv
    47 (59.5%)
  • suzdrzan
    7 (8.9%)

Total Members Voted: 75

Voting closed: January 21, 2012, 10:52:25 pm

Topic: nas mali referendum (Read 57018 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.






Odg: nas mali referendum

Reply #186
Niš ti ja tome ne vjerujem  :P . Tak su navodno i ameri bili na mjesecu ( moš si mislit ), to su bili Titovi pioniri  :D .

je i to oni iz jugo svemirskog programa sa željave  ;D ;D

sad koliko vidim na ff-u je ista anketa samo obrnuta ?? WTF?? I stvarno mi nije jasno da ne postoji niti jedna loša strana tog ulaska.. :-X  XD

stvarno med, mlijeko i Pišek ;D

ne postoji covjek koji smatra da je unija samo dobra. cak niti ja ne smatram da je super vec smatram da nemamo alternative, a evo i zasto.

najsiromasnija i najnerazvijenija zemlja azije je sj. koreja - ona ne pripada niti jednom bloku
najsiromasnija i najnerazvijenija zemlja juzne i sj. amerike je kuba - ona ne pripada niti jednom bloku
najsiromasnija i najnerazvijenija zemlja europe je bila albanija - ona nije pripadala niti jednom bloku
struja zakon, nitro USTAV


Odg: nas mali referendum

Reply #188
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C



Odg: nas mali referendum

Reply #191
Razlog zbog čega "naši" političari žele ugurati Hrvatsku u ralje EU-zvijeri!

ovaj video sam vec vidio i on je po meni dokaz da su svi ljudi ispod koze krvavi i da koriste sve sto mogu.
uvjeren sam da ce se tome uskoro stati na kraj, ali mozda i grijesim...

Griješiš, tj. jedino na naćin kako smo i mi izašli iz YU.

Odg: nas mali referendum

Reply #192
Niš ti ja tome ne vjerujem  :P . Tak su navodno i ameri bili na mjesecu ( moš si mislit ), to su bili Titovi pioniri  :D .

je i to oni iz jugo svemirskog programa sa željave  ;D ;D

sad koliko vidim na ff-u je ista anketa samo obrnuta ?? WTF?? I stvarno mi nije jasno da ne postoji niti jedna loša strana tog ulaska.. :-X  XD

stvarno med, mlijeko i Pišek ;D

ne postoji covjek koji smatra da je unija samo dobra. cak niti ja ne smatram da je super vec smatram da nemamo alternative, a evo i zasto.

najsiromasnija i najnerazvijenija zemlja azije je sj. koreja - ona ne pripada niti jednom bloku
najsiromasnija i najnerazvijenija zemlja juzne i sj. amerike je kuba - ona ne pripada niti jednom bloku
najsiromasnija i najnerazvijenija zemlja europe je bila albanija - ona nije pripadala niti jednom bloku

;D ovakvo lobiranje još nisam vidio  ;D kaj si se prijavio za natječaj  za posao u briselu ???  ;D

Kažeš da voliš argumente?? pa ak su ove tri zemlje argumenti stvarno ne vidim razliku od toga što pišeš i onih Eu reklamnih flyera iz novina..

Šta ne spomeneš venezuellu i Chaveza koji je najurio i faking USA van ;) ;) , onaj kult ličnosti od prije koji tjedan u koreji.. i sl.. stvarno mi ova cijela priča oko eu-a postaje totalno smješna...

Norveška, Finska Švicarska..  svi su imali neki razlog da kažu nešto suprotno .. i vidiš nije im trebao spas..

grčevito svi 10:1 govore samo o toj zadnjoj slamci spasa.. nakon tolikih godina konačno možemo sniti europski san.. bulshit ;) a gdje su bili prije 20 godina da spriječe širenje kuge i korupcije nakon raspada juge? smješno.



Odg: nas mali referendum

Reply #193
Niš ti ja tome ne vjerujem  :P . Tak su navodno i ameri bili na mjesecu ( moš si mislit ), to su bili Titovi pioniri  :D .

je i to oni iz jugo svemirskog programa sa željave  ;D ;D

sad koliko vidim na ff-u je ista anketa samo obrnuta ?? WTF?? I stvarno mi nije jasno da ne postoji niti jedna loša strana tog ulaska.. :-X  XD

stvarno med, mlijeko i Pišek ;D

ne postoji covjek koji smatra da je unija samo dobra. cak niti ja ne smatram da je super vec smatram da nemamo alternative, a evo i zasto.

najsiromasnija i najnerazvijenija zemlja azije je sj. koreja - ona ne pripada niti jednom bloku
najsiromasnija i najnerazvijenija zemlja juzne i sj. amerike je kuba - ona ne pripada niti jednom bloku
najsiromasnija i najnerazvijenija zemlja europe je bila albanija - ona nije pripadala niti jednom bloku

Slažem se eewane, nisam ovo stavio zato što mislim da niš ne valja u EU ali kad pogledaš filmiće jasno se kaže zašto je EU toliko slična svim tim zemljama koje si naveo.

Odg: nas mali referendum

Reply #194
ova pjesma sigurno nije zabranjena radi teme nego radi rijeci jebanje, j***ti, jebem ti... sigurno da je dojam ovima koji su to zabranili pojacalo i spominjanje unije, ali ovako nesto ne bi proslo ni da je umjesto eunije stavljena jugoslavija ili rumena kadulja npr. :)
struja zakon, nitro USTAV