Skip to main content

Topic: --- (Read 20472 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #16
Ako hocete, mozete je naruciti iako je na backorderu, onda cim stignu prvo se podmire oni koji su je narucili prije tebe. Tako meni rece Cherry na support/u.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #17
Ama ljudi, ja sam do sada kupio 6 (ŠEST) ovih stanica i to tri poslednje dok su bile na backorder-u.
Odi na njihovu stranicu, ubaci je u korpicu, dobićeš obavještenje o bekorderu u malom prozorčiću, klik na OK (da si razumio da je nema na stanju), plati i čekaj. Poslaće ti čim stigneš na red.
A ako hoćeš operatera ideš na "Chat Live support".
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #18
Podjelite tajnu sa nama  :(

Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #19
hah, miša mu njegovog, zar je ovoliko prošlo, ...
moja poslednja kupovina ove stanice je bila 19. januara
i tada sam je kupio sa backorder-om.
.... p p p p
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #20
Od tam negdi drugog mjeseca ne prima click dok je na BK. Jedina opcija ti je eustahije brzić kad stigne e-mail (tak sam i ja uhvatio).
Kad je ubaciš u košaru dalje more i polako ..

Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #21

Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #22
Ma ovaj Rhino je no-brainer, nemreš fulat
MAK Zapad

Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #23
Ma ovaj Rhino je no-brainer, nemreš fulat
Točno. Evo slika kak je kod mene, jedino sam konektor morao drugi(od PC ventilatora sa 3 pin-a) paralelno spojit na ove postojeće.
http://hk.rc-international.info/swarm/skillah
http://www.youtube.com/user/scorpiokillah
-----------
Zagi, Quadcopter X666(lost :( ), QR ladybird, Multiplex Gemini :)
T9X, T9XR


Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #25
Meni je moja stigla ima tjedan dana  ;D
Sad cekam da finem ovo sve sa drzavnom maturom pa ide osvjetljenje ekrana te programator i novi softwer.

P.S.
Ajde ljudi, i mene zanima ovo za simulatore.

Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #26
Može Black ubaci novi soft pa češ i meni ako ti se bude dalo :D.
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #27
Osjecam notu sarkazma u tvojoj poruci   :D :D
Pod uvjetom da nije neka kvaka i da se nemoze ubacit novi soft (iako nevidim zas ne ako moze na turnigy) ubacim ti, sto da ne  :D

Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #28
Dobio danas svoju flysky TH9x,izgleda mi sasvim solidna stanica za pocetnika  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #29
Da, to je taj dongle/kabel i radi sa Phoenix 3 (valjda i sa 4, nisam probao) te s Realflightom G5 i ostatkom društva (AFP, XTR...) isprobano na FlySky i Turnigy stanicama, kanala ima onoliko koliko ih podesiš (isprobao 5 kanala)...naravno prije svega toga treba izvaditi modul na stanici inače stvar ne šljaka.

lp,
Marko