Skip to main content

Topic: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar. (Read 17210 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #15
Hvala  :)

Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #16
Evo zbog najave loseg vrmena izgleda da smo prisiljeni odgoditi najecanje u zadru na tjedan dana tocnije 08.09.2012.Međutim u nadi da ce se vrijeme nekim cudom poboljsati (nebi bilo prvi put) konacnu potvrdu o premjestanju natjecanja javit cemo vam sutra (petak)do podne(12:00) kad  budemo dobili sluzbenu potvrdu od dezurnog prognosticara.

Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #17
Cilj je uživati u takvom događaju, a ne mučiti se po kiši koja je najavljena, ako sutra potvrde takvu prognozu bolje je odgoditi!

Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #18
Znam ali ako odgodimo za sljedeci vikend imat cemo manje sudionika.

Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #19
Odgodeno za sljeljdecu subotu 8.9.2012.

Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #20
 :(Nema smisla zovu lose vrijeme i danas i sutra.Da stavimo tekmu za 2 tjedna ili za misec bilo bi kasno.Nazalost visa sila na koju nemozemo utjecati.

Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #21
Pa di ste?
Ne znam za vas, ali ja sutra letim :)
Malo kise i malo vitra me nece sprijeciti.... bar se nadam....
Livadu moram probati....
I put do livade je ok, nista strasnije nego do Luckog....

Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #22
Hehehe
 "ako" ne bude kise moga bi i ja doci ali nekako mislim da cemo svi sutra biti doma i letit jedino na simulatoru  :(
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #23
Lagana me kisa ne moze sprijeciti.... Ipak sam ja joticar, vidim ja da su motornjaci osjetljiviji u odnosu na jedrilicare...
Sredinom dana ne bi trebalo padati.... A i ono sto bi trebalo je prilicno malo.
Vjetar u najavi za sutra je nesto slabiji nego danas sto su najavljivali, a danas ga nije bilo puno, svakako manje nego u Cakovcu....

Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #24
eto... kisa u ZD liva ko iz kabla za 2-3 sata je napadalo preko 70 litara po metru cetvornom... i za sad ne misli stajati  :'( tako da je eto odluka bila dobra  ::)
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #25
Da, na zalost nista danas od letenja... :)
Mozda sutra....

Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #26
Cilo lito je bilo sušno s 2-3 kapljice kiše i to sasvim nebitne i onda baš danas se nebo prolilo. Kolege zaboravite letenje i sutra jer se nakon ovoliko kišurine do livade možda ni ne može doći. Tamo je neka čudna zemlja, kad je suho je kao barut suha a kad napada onda je sasvim druga krajnost. Ako opet ne bude ovakve kiše onda je sljedeća subota naša realnost a ostaje nam jedino tugovati što je danas bilo ovako ili što nismo možda ranije organizirali samo lako je biti general nakon bitke.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #27
Ja sam doma u Zg... :(


Odg: Raspis: F3M natjecanja za I.pokal Aerokluba Zadar.

Reply #29
Trenutacno smo na brifingu u klubu.Zovu lipo vrime,stoga:
Ove subote odrzavamo natjecanje.