Skip to main content

Topic: Turnigy Trooper (Read 21692 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Turnigy Trooper

Reply #60
Zed pa ti ces taj auto razj***t u roku 5 dana :D ugl. Cim dodjem sa terena vidim za amortizer. A i samo da znas asfalt ubija taj autic sto mehanicki sto dere gume. Pijesak zemlja i trava su mu miliji nekako. Ima i par updateova kad vozis po pjesku i kamenju na ruke moras stavit plastiku improviziranu jer u protivnom udje kamen i pomota dogbone. Aj cim budem doma poslikam ti da vidis na sto mislim.

Odg: Turnigy Trooper

Reply #61
Je a nisam ga kupil da ga vozim ko babica...
Ajde stavljaj sve savjete, slike, sve me zanima :)


Odg: Turnigy Trooper

Reply #63
Hvala Boha, no previše para za ništ :)


Naručio sam iz Kine, nek se kotrlja. Ionak u EU nikaj pametno nema. Izdržat ću valjda na avio regleru...bar će diferencijal potrajat dok ne dođe "brza" pošta iz daleke zemlje :)

Odg: Turnigy Trooper

Reply #64
Zed, evo slike mog stroja tj. bratovog više nego mog. Ugl ova plasitka na zadnjim rukama spriječava kamenje koje bacaju prednji kotači da pomota dogbonove. Regler je kupljen naknadno jer je stock prdnuo ovaj se siluje na 3s i radi besprijekorono. Imam karticu za programiranje pa mu poriktaš sve što ti treba kočenje motorom itd.


Na kraju je slika drugog autića koji ima gume od troopera :D


Imam jedan stari amortizer sutra sam valjda u zg pa ti ga mogu dat...

Odg: Turnigy Trooper

Reply #65
Saka ti cast i hvala. Ova ideja za zastitu straznjih dogboneova je super!
Jucer sam pokeljio seljo-beljo naljepnice, danas je zastita na redu :)

Odg: Turnigy Trooper

Reply #66
Treba delat :D
Crne felge - dosadne

Odg: Turnigy Trooper

Reply #67
Lijepo je to druze ispalo!

Sta ti je prvi desni amortizer otisao, posto vidim da ta guma struze po blatobranu!

Odg: Turnigy Trooper

Reply #68
Ma jok, kotaci su samo stavljeni u karocu nisu na glavcinama!

Odg: Turnigy Trooper

Reply #69
Svida mi se autic.Ja sam prije par godina narucio nesto slicno ali u malo jacem izdanju,team associated sc10 ali je zapeo na carini i na kraju ni autic ni pare nikad vise nisam vidio  :'(  ps.kakav je ovo cuning vario i remen ispod?

Odg: Turnigy Trooper

Reply #70
Koso smećarski vario i neki vulgaris remen :D

Odg: Turnigy Trooper

Reply #71
sad sam vidio desno kutiju  :)  Za sta je to?kineza nekog ili?msm zanimljivo zgleda variomat ovak na prvu,jesi ga isprobo vec ili?

Odg: Turnigy Trooper

Reply #72
Odlican je vario ali ga moj kinez trga, ovo je vec treci. Trgam stalno plocu straznju i brzo se trose pikse ali inace odlican.
Sljedeci na redu za probu BGM-ova kopija Multivara...sam cekam polutku od kuplunga koju sam zadnji put podrobio.

Je 4T Kinez govno ali sam ga brutalno slozio - daleko najbrzi u RH :)

Odg: Turnigy Trooper

Reply #73
Ti si stvarno volja!!! ;D ;D ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

 

Odg: Turnigy Trooper

Reply #74
Moram nešto raditi dok čekam dijelove za Sbacha...lud sam već ;)