Skip to main content

Topic: pomoc oko hk 450 (Read 2724 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pomoc oko hk 450

treba mi pomoc oko stabilizacije hk 450.koji sistem koristiti.razmatrao sam flymentor,ardupilot apm 2.5 , openpilot cc3d.ako neko ima iskustva sa ovim,molim da mi pomogne.pozzz

Odg: pomoc oko hk 450

Reply #1
Ako koristis FBL glavu onda ili SK720BE + GPS modul ili Bavarian Demon
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: pomoc oko hk 450

Reply #2
za sad je sa  flybarom.koji je jednostavniji za podesavanje

Odg: pomoc oko hk 450

Reply #3
ima li nesto jeftinije

Odg: pomoc oko hk 450

Reply #4
Jednostavniji i jeftiniji ti je Bavarian.

Ako hoces posteno, onda nema jeftino :)
Inace, bilo koji sa HK valja.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: pomoc oko hk 450

Reply #5
Bavarian demon na hk450 lol!? :-[
Slobodno si pogledaj kbar ili tako nešto za par dolara i radi odlično.

Odg: pomoc oko hk 450

Reply #6
Ostali nemaju stabilizaciju :)

Ako hoce jeftinije ima MSH Brain, njega sam zaboravio.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: pomoc oko hk 450

Reply #7
brain ima auto stabilizaciju ali ne zna "zakočit" sam od sebe kad je nisko.

Za ekipu kojoj se ne da provodit sate (dane, tjedne) uz simulator, bavarian demon je odlična stvar. Teško da će krepat a spašava lovu i uvijek će vrijediti novce jer je koliko ja znam jedini koji nudi potpunu funkcionalnost auto stabilizacije. HK450 ili zvijer od 2k € tak svejedno...

Odg: pomoc oko hk 450

Reply #8
Sve je meni jasno ali staviti kontroler na heli 5 puta skuplju od komplet kita mi je malo , u najmanju ruku, disproporcijonalno. Pa lagano uzme neki "mikado s rižom" i simulator i za mj. dana uredno leti:) 

Odg: pomoc oko hk 450

Reply #9
Nije uopće.

Ako je pilot nov, čak i na najjeftinijem heliju (evo recimo taj hk450) BD će se isplatiti nakon 4-5 padova, a da uopćene spominjem poštediti pilota frustracije čekanja dijelova iz kine ili odkud već, popravaka, maltretiranja, ovog onog. Taj kontroler vrijedi te novce kako god okreneš. Druga je priča što ga ti osobno ne bi kupio, u to ne ulazim.