Skip to main content

Topic: ajmo ajmo hrvatska.... (Read 18332 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ajmo ajmo hrvatska....

:)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #1
Ne *ebem 2 posto  :)
MAK Zapad

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #2
Iskreno, meni je jedino to zabavno oko nogometa  :D Ekipa i zaje*ancija.. Sport kao takav me ne dira 2%, prije sam hodao na Dinamove tekme i gledao repku itd., sad me uopće ne tangira
MAK Zapad

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #3
ko voli nek izvoli,samo da kazem da piloti iz posušja i imotskog zajedno feštaju za HRVATSKU, pozz svima
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #4
ihaaaaaaaaaaa
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR


Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #6
Ja zadovoljan, al ko me pita  ;) :D :D

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #7
ja te pitam,hahaha,dobro smo otvorili prvenstvo,lakse se dise, ako budu ovako igrali bit ce dobro :)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR


Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #9
Piloti na okupu
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #10
za mene je to masovna hipnoza... koja me fala bogu zaobilazi...


igraju za svoj đep..... a dobar dio love dolazi iz mog/našeg  đepa...


nikako ne razumijem oblokavanje kao preudvjet za gledanje utakmica... urlanje, psovanje pucanje i slično...


al eto... očito je to jako bitna stavka u našim životima a ja sam pre tupav da bi je shvatio....


očito je da je hrvatska nekog pobjedila jer je danas delirij u firmi (barem kod onih koji su uspjeli dojti na posao).

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #11
hahaha, a što ćeš, ja se osobno nisam oblokao al sam bio vesel, drago mi jbmu  ;) :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #12
Ni ja nisam nikad bio za masovne sportove ali volim gledati utakmice repke. Kad pobijede uživam bez cuge i pucanja, kad gube hebiga.

Nikom ne zamjeram ako ima potrebu proslaviti uz pivo pa i baciti koju petardu ili zapaliti vastromet. Nek!
Barem neko zadovoljstvo da si ljudi priušte, zašto ne. A ovo masovno gledanje utakmica je baš fora, zabavno sigurno.

Nije da sam neskroman ali mislim da imamo odličnu repku koja može dati puno i ako će Bilić imati pravu strategiju mogli bi dogurati daleko. da ne kažem biti prvi jer bolje je ne očekivati puno ali to želim :)
A to kaj igraju za svoj đep otom potom, mislim da svi drugi na tim dečkima zarade poprilično. Ne treba se srditi na nikog tko je u tom biznisu zato kaj zaradi, nek zarade.
 
Nemreju svi biti ni nogometaši ali zato svi mogu navijati :)

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #13
Toliko je lijepih i zanimljivih sportova da bi se palio na namjestene utakmice i debile koji guraju loptu a ni sami neznaju gdje bi trebala ici.
A da nije mafije i kriminala te tupavih i vecinom neskolovanih dripaca s masnom kosom koji su drustveno ama bas nikakve koristi ovaj drek zvan nogomet nebi ni postojao.Sto se ekipa toliko ne pali na rad s djecom,novci trose na skole i vrtice te bolnice i nesto kaj nam koristi..ali ne,vazno je imati stadion.placati debilima toplice i pripreme u inozemsrvu dok lijepa nasa smrdi i nema jel mjesta gdje bi se treniralo.
No da,ko volje nek izvolje  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #14
predivno si to sročio.....
ja nisam htio tim riječima ....već sam to upakirao u celofan 
..... ali lajkam tvoj post
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe