Skip to main content

Topic: ajmo ajmo hrvatska.... (Read 18333 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #15
To bi značilo da je cijela europa glupava i niš koristi a kad je svjetsko nogometno porvenstvo onda je cijeli svjet u banani.

To kaj se naša politika miješa u sport i kaj financiranje klubova i transferi igrača kod nas čudno funkcioniraju ne trebaju umanjiti uspjeh naše repke. Za sve postoji vrijeme i mjesto, jučer i danas je vrijeme za slaviti pobjedu.

Treba se opustiti i uživati u nogometu i pobjedi. To je slično kao i letenje avionima samo zabava.
 

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #16
Toliko je lijepih i zanimljivih sportova da bi se palio na namjestene utakmice i debile koji guraju loptu a ni sami neznaju gdje bi trebala ici.
A da nije mafije i kriminala te tupavih i vecinom neskolovanih dripaca s masnom kosom koji su drustveno ama bas nikakve koristi ovaj drek zvan nogomet nebi ni postojao.Sto se ekipa toliko ne pali na rad s djecom,novci trose na skole i vrtice te bolnice i nesto kaj nam koristi..ali ne,vazno je imati stadion.placati debilima toplice i pripreme u inozemsrvu dok lijepa nasa smrdi i nema jel mjesta gdje bi se treniralo.
No da,ko volje nek izvolje  :D

konacno jedan PRAVI, korisni  Komentar !
Pozdravljam !

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #17
To bi značilo da je cijela europa glupava i niš koristi a kad je svjetsko nogometno porvenstvo onda je cijeli svjet u banani.

To kaj se naša politika miješa u sport i kaj financiranje klubova i transferi igrača kod nas čudno funkcioniraju ne trebaju umanjiti uspjeh naše repke. Za sve postoji vrijeme i mjesto, jučer i danas je vrijeme za slaviti pobjedu.

Treba se opustiti i uživati u nogometu i pobjedi. To je slično kao i letenje avionima samo zabava.
nije cijela europa vec cijeli svijet. zaraza se prosirila posvuda..citaj kriminal namjestanje i pohlepa je odlika covjecanstva a ne samo europljana.osobno obozavam igrat nogomet,uvijek se zabavimo na njemu,no kao i ova parada sa homoseksualizmom mi ide na zivce jer je sve podredeno tako tupavoj stvari. igrati ga je jedno no pratiti i praviti se znalac, trositi novac na oklade iako znas da je namjesteno, uzimati novac poreznika da se grade stadioni, da se placa tupavcima njihov boravak i pijancenje po toplicama i raznoraznim kampovima..da je cijela zatucana nacija ponosna na hebote nogometnu momcad a ne na doktore naucnike ma kaj god hoces vec da je sve podredeno i sav zanos da je dat nogometu i repki kao da u ovoj vukojebini nema ama bas nista pametnije...e vidis to ti mene smeta. a nogac ko nogac, ko voli nek gura loptu no paradirat po svuda i nabijat mi na nos kako je to super to ne zelim. valjda ti je jasnije kaj zelim reci u svezi nogometa  ;)

u svim ostalim sportovima imamo zlatne i olimpijske medalje a samo u usranom nogometu imamo nekakvu 98 ak se ne varam koju jos dan danas spominjemo i patimo za njom iako nismo nikaj postigli...nas nogomet je sranje i neznam zakaj se toliko gura..a kako rekoh usprkos fantasticnim rezultatima, rekordima, i zaista fantasticnim sportskim dostignucima i dalje je cijeli medijski kao i ostali prostor zatrovan nogometom. sve se ulaze u nogomet i to je nesto uber naspram ostalih sportova. ako to tebi nije jadno i pateticno meni je. i serem ti se na nogometnu ludnicu, bila ona tu il u europi ili bilo gdje na svijetu  8)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #18
uostalom, u kakvoj mi to drzavi zivimo kad je alkoholno pice niske kvalitete nacionalni simbol?? i to zbog cega..zbog nogometa??   ::)

murja tuce svoj narod a on i dalje ide na utakmice i daje lovu besposlicarima koji se opijaju za njihov novac..i grade svoje vip loze dok za stoku grade ogradene tribine kako bi ih lakse nadzirali.."obrisah mira radi"

ajmo nasi..ceca svira veceras..a badel&pivovara band vas zabavlja do kasno u noc..ajmo nasi toooooo mi vas voljemoooo  :-*
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #19
To bi značilo da je cijela europa glupava i niš koristi a kad je svjetsko nogometno porvenstvo onda je cijeli svjet u banani.

To kaj se naša politika miješa u sport i kaj financiranje klubova i transferi igrača kod nas čudno funkcioniraju ne trebaju umanjiti uspjeh naše repke. Za sve postoji vrijeme i mjesto, jučer i danas je vrijeme za slaviti pobjedu.

Treba se opustiti i uživati u nogometu i pobjedi. To je slično kao i letenje avionima samo zabava.
nije cijela europa vec cijeli svijet. zaraza se prosirila posvuda..citaj kriminal namjestanje i pohlepa je odlika covjecanstva a ne samo europljana.osobno obozavam igrat nogomet,uvijek se zabavimo na njemu,no kao i ova parada sa homoseksualizmom mi ide na zivce jer je sve podredeno tako tupavoj stvari. igrati ga je jedno no pratiti i praviti se znalac, trositi novac na oklade iako znas da je namjesteno, uzimati novac poreznika da se grade stadioni, da se placa tupavcima njihov boravak i pijancenje po toplicama i raznoraznim kampovima..da je cijela zatucana nacija ponosna na hebote nogometnu momcad a ne na doktore naucnike ma kaj god hoces vec da je sve podredeno i sav zanos da je dat nogometu i repki kao da u ovoj vukojebini nema ama bas nista pametnije...e vidis to ti mene smeta. a nogac ko nogac, ko voli nek gura loptu no paradirat po svuda i nabijat mi na nos kako je to super to ne zelim. valjda ti je jasnije kaj zelim reci u svezi nogometa  ;)

u svim ostalim sportovima imamo zlatne i olimpijske medalje a samo u usranom nogometu imamo nekakvu 98 ak se ne varam koju jos dan danas spominjemo i patimo za njom iako nismo nikaj postigli...nas nogomet je sranje i neznam zakaj se toliko gura..a kako rekoh usprkos fantasticnim rezultatima, rekordima, i zaista fantasticnim sportskim dostignucima i dalje je cijeli medijski kao i ostali prostor zatrovan nogometom. sve se ulaze u nogomet i to je nesto uber naspram ostalih sportova. ako to tebi nije jadno i pateticno meni je. i serem ti se na nogometnu ludnicu, bila ona tu il u europi ili bilo gdje na svijetu  8)

Ne bas takvim rijecima ali odobravam tvoj komentar,nadam se da nisam jedini,
ovdje i nije pogodno mjesto za hvalospjevke hrvatskom nogometu ali kako se kaze sila zakon mijenja,
svugdje ima Bolesnih koji obozavaju Nogomet pa i ovdje ih se nadje !

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #20
To bi značilo da je cijela europa glupava i niš koristi a kad je svjetsko nogometno porvenstvo onda je cijeli svjet u banani.

To kaj se naša politika miješa u sport i kaj financiranje klubova i transferi igrača kod nas čudno funkcioniraju ne trebaju umanjiti uspjeh naše repke. Za sve postoji vrijeme i mjesto, jučer i danas je vrijeme za slaviti pobjedu.

Treba se opustiti i uživati u nogometu i pobjedi. To je slično kao i letenje avionima samo zabava.
nije cijela europa vec cijeli svijet. zaraza se prosirila posvuda..citaj kriminal namjestanje i pohlepa je odlika covjecanstva a ne samo europljana.osobno obozavam igrat nogomet,uvijek se zabavimo na njemu,no kao i ova parada sa homoseksualizmom mi ide na zivce jer je sve podredeno tako tupavoj stvari. igrati ga je jedno no pratiti i praviti se znalac, trositi novac na oklade iako znas da je namjesteno, uzimati novac poreznika da se grade stadioni, da se placa tupavcima njihov boravak i pijancenje po toplicama i raznoraznim kampovima..da je cijela zatucana nacija ponosna na hebote nogometnu momcad a ne na doktore naucnike ma kaj god hoces vec da je sve podredeno i sav zanos da je dat nogometu i repki kao da u ovoj vukojebini nema ama bas nista pametnije...e vidis to ti mene smeta. a nogac ko nogac, ko voli nek gura loptu no paradirat po svuda i nabijat mi na nos kako je to super to ne zelim. valjda ti je jasnije kaj zelim reci u svezi nogometa  ;)

u svim ostalim sportovima imamo zlatne i olimpijske medalje a samo u usranom nogometu imamo nekakvu 98 ak se ne varam koju jos dan danas spominjemo i patimo za njom iako nismo nikaj postigli...nas nogomet je sranje i neznam zakaj se toliko gura..a kako rekoh usprkos fantasticnim rezultatima, rekordima, i zaista fantasticnim sportskim dostignucima i dalje je cijeli medijski kao i ostali prostor zatrovan nogometom. sve se ulaze u nogomet i to je nesto uber naspram ostalih sportova. ako to tebi nije jadno i pateticno meni je. i serem ti se na nogometnu ludnicu, bila ona tu il u europi ili bilo gdje na svijetu  8)

Ne vidim nikakvu potrebu za takvim komentarima u ovoj temi. To je uspjeh naše nogometne reprezentacije. Ne treba ga umanjivati. Pogledati čestitat im i to je to. Tko si ti ili ja da nekom branimo da popije koju više ili da baca petarde. Svtko ima svoje veselje.
Osobno pratim na TV utakmicu i ne baš svaku ali kad pobjedimo drago mi je.

Kužim ja tebe kaj ti pišeš samo to nije tema za to.
Kakvu podršku imaju pametna djeca ili ako baš hoćeš vrijedna djeca možda je primjerenije, pročitaj pod temom "mladi hrvatski inovatori" i klikni na link na koji te prosljedi na RCP forum gdje se ekipa sprda iz mladih vrijednih ljudi.
Onda se postavlja pitanje o čemu pišemo uopće. Tko jedva dočeka suprotno mišljenje i zašto Hrvatska uvjek bude popljuvana kod takvih prepiski u svakoj drugoj temi. Potom se moraš zapitati kad to dozvoljim jesam li zaslužio da mi bude bolje.
Ako imaš volje za neke prepiske i svađe molim te ja nebi jer ne vidim nikakvu korist u tome osim toga ovo je podforum birtija gdje se slobodno piše o veselju i alkoholu :)

Re: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #21
Ajde vise pustite nas maloumne pijance da u birtiji uzivamo u pobjedi nogometne reprezentacije, barem se jos tome mozemo veselit, ako nam ovo ubijete necemo vise imat razlog za cuganje!! :'( Ajmo nasi!!! :) ;)

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #22
Ja dobrim dijelom dijelim mišljenje s gradjaninom, ali nemam niš protiv da ekipa uživa u gledanju fuce, cuganju, zajebanciji itd.
Pa i ja sam nekad volio nogomet, i pogledat tekmu i otić na tekmu, napit se s ekipom, navijat blabla

Žac, ovo kaj veliš da je cijeli svijet/Europa tupava - pa mase vole ono što im je nametnuto. Pa pogledaj današnju glazbu - 90% toga je čisto smeće bez ikakve kvalitete, nametnuto od strane izdavača, medija, žutog tiska itd. a mladi to puše. Jer je in, jer se fura. Nikad se kvaliteta nečega ne bi trebala mjeriti na taj način. Često su najviše voljene, najkorištenije, najpopularnije stvari/proizvodi teški bofl i škart :)

Uglavnom - ajmo naši kog veseli, kog ne veseli nek leti na simu za vrijeme tekme ili šarafi po modelu/slaže novi model :)
MAK Zapad

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #23
Jel ko od vas ikada cuo za hrvatsko jedrenje,vjerujem da 90% vas nije a za to su krivi mediji.
Samo da znate,bolji smo u jedrenju nego u nogometu,ove godine imamo 12 olimpijaca u jedrenju,ako se ne varam imamo i svjetsku broncu prije nekih misec dana a o ostalim medaljama i priznanjima da ni nepricam,a di su tek ostali "nepoznati" sportovi u Hrvatskoj...  :'(
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #24
Ja dobrim dijelom dijelim mišljenje s gradjaninom, ali nemam niš protiv da ekipa uživa u gledanju fuce, cuganju, zajebanciji itd.
Pa i ja sam nekad volio nogomet, i pogledat tekmu i otić na tekmu, napit se s ekipom, navijat blabla

Žac, ovo kaj veliš da je cijeli svijet/Europa tupava - pa mase vole ono što im je nametnuto. Pa pogledaj današnju glazbu - 90% toga je čisto smeće bez ikakve kvalitete, nametnuto od strane izdavača, medija, žutog tiska itd. a mladi to puše. Jer je in, jer se fura. Nikad se kvaliteta nečega ne bi trebala mjeriti na taj način. Često su najviše voljene, najkorištenije, najpopularnije stvari/proizvodi teški bofl i škart :)

Uglavnom - ajmo naši kog veseli, kog ne veseli nek leti na simu za vrijeme tekme ili šarafi po modelu/slaže novi model :)

Žac je i gradjanin za one koji neznaju, ovo je njemu Robi pisao.
 
Jel ko od vas ikada cuo za hrvatsko jedrenje,vjerujem da 90% vas nije a za to su krivi mediji.
Samo da znate,bolji smo u jedrenju nego u nogometu,ove godine imamo 12 olimpijaca u jedrenju,ako se ne varam imamo i svjetsku broncu prije nekih misec dana a o ostalim medaljama i priznanjima da ni nepricam,a di su tek ostali "nepoznati" sportovi u Hrvatskoj...  :'(

Ovo za druge sportove je tako kako je, najviše perja je u nogometu. Znamo kako je hokej došao na tv i radio, samo zato kaj smo prije toga zvisili u nogometu ako se dobro sjećam. Istina vani je to drukčije. Mala smo zemlja pa u sportovima koji nisu masovni kao nogomet nema love, takvi klubovi i sportaši se svakako snalaze da prežive.
Da ne govorim za paraolimpijce koji kod nas uopće nisu sportaši dok je vani situacija ravnopravna.
 
Sve to ne znači da nebi trebali uživati u dobroj igri naših nogometaša :)
 
 
 

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #25

Žac je i gradjanin za one koji neznaju, ovo je njemu Robi pisao.
 


Ovaj drugi dio je za tebe :)

A i priča s hokejom, nitko ga ne puši ni 2% i onda ga malo poguraju u medijima i najednom svi vole hokej, ajmo Medvedi ovo ono... Meni je to sve jako jeftino, al velim, kog veseli - super :)
MAK Zapad

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #26

Žac je i gradjanin za one koji neznaju, ovo je njemu Robi pisao.
 


Ovaj drugi dio je za tebe :)

A i priča s hokejom, nitko ga ne puši ni 2% i onda ga malo poguraju u medijima i najednom svi vole hokej, ajmo Medvedi ovo ono... Meni je to sve jako jeftino, al velim, kog veseli - super :)
Koji drugi dio? Sad već ima pet drugih dijelova :) ja sam mislio da pišeš gradjaninu no oke
 
Ljudi kruha i igara
Pa svi ste čuli za to, mora biti igara za narod. To je normalno. Ne kužim kaj režite na sve živo.
Osobno sam kao klinac naginjao hokeju i obožavo igrati sa ekipom po cijele dane preko zime. Nogomet mi nikad nije bio izazov.
 
Tekamo sam se malo u streljaštvu. Tu nema za mete i metke love pa nisam zbog toga bio kivan na nogometaše.
 
Sad ću se početi baviti streličarstvom. Koliko ljudi uopće zna da to kod nas postoji. Pa kaj sad radim to zbog sebe a ne zbog love i slave. Bavim se onim kaj me zanima.
Tu bi mogao romane napisati kako se malo ulaže u sve druge sportove. No ovo NIJE tema o tome.

 
No i dalje ću navijati za našu nogometašku repku :)
 

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #27
Imam zagija i easy stara II da li tko zna kak da bacam petarde u zraku prek stanice kad nasi zabe gol, imam i sa hk prekidać za to prek stanice samo je problem kak zapalit petardu i neki vrag koji bu je spustil da ne eksplodira na modelu
lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #28
mi smo nacija nogometa i golfa....


fakat mi nije jasno zakaj nemamo i zakon o nogometu...


i obvezan školski predmet o nogometu, navijanju, klađenju... odmah nakon molitve....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: ajmo ajmo hrvatska....

Reply #29
mi smo nacija nogometa i golfa....


fakat mi nije jasno zakaj nemamo i zakon o nogometu...


i obvezan školski predmet o nogometu, navijanju, klađenju... odmah nakon molitve....

sad baš taj zakon izglasavaju a to su omogućili ameri, samo oni imaju drugi nogomet :D :D :D :D :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C