Skip to main content

Topic: MIG-Bez Kabine ? (Read 68323 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MIG-Bez Kabine ?

Najnovija vijest,
Pleso Zagreb  Mig na visini 700m ostao bez Kabine ?

ako lete bez Pilota,mogu i bez Kabine.
Pozz, iv

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #1
ne znam zasto uopce vise lete s tim hrpama zeljeza i cekaju sranje opet da se dogodi


Re: MIG-Bez Kabine ?

Reply #3
Desava se i boljima

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #4
Ajd Ivane kad svi već navalio ponovno na ove naše kante koje su, kakve god da bile, ipak još uvijek naše. Pa da vidimo kako to rade najbolji na svijetu.
Dakle F-22, koji ukupno kada se sve zbroji po komadu stoji oko 420 milijuna dolara i najbolje je što trenutno leti od lovaca, ubija prekidom dovoda zraka vlastitom pilotu.
Pratim to još od kada se dogodio prvi incident sa smrtnom posljedicom.

http://www.military.com/news/article/f22-pilots-remains-recovered-in-alaska.html

Pa su onda optužili naravno pilota da je kriv jer tako skup aparat ne može biti neispravan.
Al onda je navalila obitelj. 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2138684/Family-F22-pilot-killed-oxygen-cut-accuses-Air-Force-cover-blaming-420m-plane-crash.html

Pa su onda priznali da ipak nešto nije u redu i da je vjerovatno kriv dovod zraka jer su im piloti počeli masovnije padati u nesvijest tijekom viših letova. 

Što je najbolje još uvijek ni ne znaju kako se to događa pa će još izmusti para od tvojih sugrađana da otkriju koji im je vrag.

http://www.airforcetimes.com/news/2011/10/air-force-defense-f-22-raptor-oxygen-problems-deals-102711w/

BTW zemaljsko osoblje koje se brine o njima počelo je oboljevati u još uvijek nerazjašnjenim okolnostima. Biće da je ta nova tehnologija opasna i kada miruje na zemlji.
 
lp
Toni
 
 

Re: MIG-Bez Kabine ?

Reply #5
Jadni mi
Ameri vec presli na pilote a mi jos razbijamo migove koliko mi kasnimo za njima uzas

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #6
Ajd Ivane kad svi već navalio ponovno na ove naše kante koje su, kakve god da bile, ipak još uvijek naše. Pa da vidimo kako to rade najbolji na svijetu.
Dakle F-22, koji ukupno kada se sve zbroji po komadu stoji oko 420 milijuna dolara i najbolje je što trenutno leti od lovaca, ubija prekidom dovoda zraka vlastitom pilotu.
Pratim to još od kada se dogodio prvi incident sa smrtnom posljedicom.

http://www.military.com/news/article/f22-pilots-remains-recovered-in-alaska.html

Pa su onda optužili naravno pilota da je kriv jer tako skup aparat ne može biti neispravan.
Al onda je navalila obitelj. 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2138684/Family-F22-pilot-killed-oxygen-cut-accuses-Air-Force-cover-blaming-420m-plane-crash.html

Pa su onda priznali da ipak nešto nije u redu i da je vjerovatno kriv dovod zraka jer su im piloti počeli masovnije padati u nesvijest tijekom viših letova. 

Što je najbolje još uvijek ni ne znaju kako se to događa pa će još izmusti para od tvojih sugrađana da otkriju koji im je vrag.

http://www.airforcetimes.com/news/2011/10/air-force-defense-f-22-raptor-oxygen-problems-deals-102711w/

BTW zemaljsko osoblje koje se brine o njima počelo je oboljevati u još uvijek nerazjašnjenim okolnostima. Biće da je ta nova tehnologija opasna i kada miruje na zemlji.
 
lp
Toni

Toni, ne mora odmah i svaki puta  ako ja nesto napisem,
Mi  -  Vi
ja nisam Oni ako zivim tu gdje zivim,
procitao sam Vijest i napisao kratku napomenu,

 "Nova Tehnologija" kako se osjecaju ti koji upravljaju Modelima RC Uredjajima od nekoliko hiljada W   na kraju dana ??
za to su Njemci kao prvi ogranicili maksimum isijavanja.

nista dalje,

Pozz, iv

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #7
Ne mora uvijek biti istocni avion
Kolega Robi je upravljal Raptorom F22 pa je eksplodiral u zraku od brzine
Sva sreca da smo ga gledali sa zemlje
 :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #8
Ivane ništa osobno od mene,  to dobro znaš. Vidio sam tu vijest. Izgleda da je "kockici" otpala kabina jer navodno nije bila dobro stegnuta. No, tek se treba ispitati što se dogodilo. Njihovi su resursi davno istekli a novca očito više nema. No, bilo bi glupo izgubiti taj rod vojske koji je stekao, i to ne tako davno, debelo ratno iskustvo.
lp
Toni


Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #10
a zakaj nama uopce i treba vojska? ionako smo rasprodali drzavu...jedino ako time stitimo gazdino vlasnistvo..

ionako je smijesno mi slusati vec 40 godina o nekakvim stranim neprijateljima, o potencijalnim napadima bla bla..pa kupi tenk, pa kupi top pa bov pa avion..i tako stalno trosimo novac na vojsku..a em smo je ukinuli em je kako vidimo nekvalitetna.

no kako neznamo drugacije nego biti naoruzana zavedena masa uopce me ne cudi da umjesto uredene obale, izgradenih i uredenih gradova i sela, sredenog skolstva i sporta te modernog zdravstva mi eto imamo polovne migove.

i jos dan danas se eto bavimo zamislima da trebamo nekakvo naoruzanje kako bi imali veci pimpek. bravo 'rvatska  :-X
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #11
a zakaj nama uopce i treba vojska? ionako smo rasprodali drzavu...jedino ako time stitimo gazdino vlasnistvo..

ionako je smijesno mi slusati vec 40 godina o nekakvim stranim neprijateljima, o potencijalnim napadima bla bla..pa kupi tenk, pa kupi top pa bov pa avion..i tako stalno trosimo novac na vojsku..a em smo je ukinuli em je kako vidimo nekvalitetna.

no kako neznamo drugacije nego biti naoruzana zavedena masa uopce me ne cudi da umjesto uredene obale, izgradenih i uredenih gradova i sela, sredenog skolstva i sporta te modernog zdravstva mi eto imamo polovne migove.

i jos dan danas se eto bavimo zamislima da trebamo nekakvo naoruzanje kako bi imali veci pimpek. bravo 'rvatska  :-X


 Kada bi ih vise mislilo kao ti,
bila bi Hrvatska ubrzo mala Svicarska !
na zalost jos ce potrajati a ti stari Avioni,vrijeme je da ostanu na zemlji, za uvijek.
Pozz, iv

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #12
Ma netreba nama nista, sam bute vidili, nadam se ne i ja jer mi je skoro 50, da ce nekom opet zjevnit dupe na nasu malu Hrvatsku, necete smijet rec da ste hrvat, silovat ce zene, prava nikakova, pokusat nas istrjebit ko ovaj slucaj u Srebrnici, za svaku sitnicu u zatvor i td. i.t.d. Pa zar je tak tesko otic kroz povjest pa zbrojit ko je od nasih susjeda sve gazio nasu nalu zemlju?A ja kad sam ratovo proslo je 5 godina od dolaska iz jugo vojske i 95% ljudi se ni snalazilo sa naoruzanjem, da sad ne nabrajam pojedinosti i detalje, a probajte si sad zamislit kak ce bit ko ne koristi 20 - 40 g. naoruzanje.Za usporedbu dajte svoj Heli ili avion slucajnom prolazniku da ga malo provoza.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #13
Kroz povijest je Hrvatska uvijek bila prvi branik civilizacije. Možemo mi misliti ovo ili ono, imamo i mi svojih mana, ali činjenice i povijest govore svoje.

Ovi su prostori uvijek bili (a vijerojatno će uvijek i biti) puni nemira i previranja - pogledajte samo kakvog predsjednika nam susjedi imaju....a mislili smo da je doba teritorijalnih pretenzija prošlo...

stoga - Hrvatska mora imati vojsku. A po meni treba imati i zrakoplovstvo. Malo, ali učinkovito. Dati NATOu, Italiji...itd. da ti čuva nebo - za to treba imati srce (pogledajte Perešina i što je čovjek sve žrtvovao...). Što mislite, hoće li talijanski pilot sa srcem braniti hrvatsko nebo?

MIG-21? Sjajan avion. Ovakve se stvari dogadjaju i na modernijim avionima i u bogatijim zemljama. Ne treba sad odmah pljuvati po HRZu, državi, pilotima, tehničkom osoblju itd.

Tomislav.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #14
Zakaj Hrvatska treba vojsku?
Amerima trebaju junci za "mirovne" misije po bliskom istoku, širenje "demokracije" i tome slično. A bome i NATO je jedna fina organizacija, trebali smo im ak zbog ničeg drugog zbog teritorijalnog položaja
Pitanje je protiv koga će ta vojska ratovati kad se završi ova globalizacija, kad se uspostavi novi svjetski poredak? Jedino protiv naroda...
MAK Zapad