Skip to main content

Poll

Anketa

  • Svidja mi se novi izgled foruma
    12 (63.2%)
  • Ne svidja mi se novi izgled foruma
    3 (15.8%)
  • Letim i nije me briga za izgled foruma
    4 (21.1%)

Total Members Voted: 18

Voting closed: May 31, 2010, 06:47:39 pm

Topic: Izgled foruma (Read 3206 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Izgled foruma

Ne znam kako ostalima ali ova zadnja promjena izgleda foruma mi se nikako ne sviđa ! Stvarno me nerviraju uvijek iste poruke o postovima koje iskaču a izgled novih postova mi nikako nije dobar !
Možda to samo mene nervira i ako je to tako onda se ne treba mjenjati !

Odg: Izgled foruma

Reply #1
Meni je bas dobro 8)

Odg: Izgled foruma

Reply #2
Meni se isto ne sviđaju ti popupi
I još bi htio da teme s novim porukama budu prve odozgo
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Izgled foruma

Reply #3
Najbolje je onda da napravimo anketu fino i da glasamo ;D ...

Izgled Foruma

Reply #4
Glasajmo i rjesimo to demokratski  :D

Odg: Izgled foruma

Reply #5
Neni su super ti pop-upi, mi mladi smo Fejsbuk generacija :)

A uvijek si u profilu mozes nariktati da ne primas obavijesti o novim postovima  ???
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Izgled foruma

Reply #6
Mene nervira to što ukoliko ima nekoliko komentara u istom postu njih prikaže kao nove postove a onda mi promaknu neki drugi koji bi me možda interesovali !
Na drugim forumima mi se sviđa da kada u nekom podforumu imamo nove postove onda oni pocrvene ( kao na rc pilotu ), a ovde toga nema !

Odg: Izgled foruma

Reply #7
Pa imas kad udjes u podforum malu ikonicu "new" i kad na nju kliknes odfura te na prvi neprocitani post!!!
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Izgled foruma

Reply #8
Čuj, wesp, problem nastaje u tome kaj većina nezna točno kako da si podešenjima prilagode forum da im bude prilagođen po njihovom. Ja cijenim tvoj trud kaj forum dobiva razne upgradeove al moram priznat da nisam još ni pol toga skužio, zato jer nisam za kompom bio nekoliko godina.
Meni isto popup stalno pokazuje neke topic koje sam pročitao davno, a opet kad mi netko pošalje pm odma iskoči tak da mogu brzo odgovorit.
Ovo sa new oznakom mi radi i na mobitelu iako imam neku skraćenu verziju foruma, bez slika, bez aktivnih linkova ali drugo sve radi, to je do mobitela jer puni prikaz tak nemože složit.