Skip to main content

Topic: pitanje/prijedlog (Read 15125 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #15
Ja gnojim, jes, priznam i tog se ne sramim, ali u hrpi tog gnoja mislim da se da izvući nešto konstruktivno i možda nekome poučno.
I fakat sam uvijek voljan pomoći nekom novom, znam koliko može sve skupa bit zbunjujuće kad uđeš u hobi.
MAK Zapad


Odg: pitanje/prijedlog

Reply #17
kad si nemrem pomoć, ak je dobar filmić, pa napišem mu da je dobar, pa tu ga je i stavio da komentiramo

često i ne našišem ništa da ne ispadne da spamam forum

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #18
našišem :D :D :D

sori tipfeler ,

morat ću još jedan post jer ne volim editirati :D

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #19
Ja gnojim, jes, priznam i tog se ne sramim, ali u hrpi tog gnoja mislim da se da izvući nešto konstruktivno i možda nekome poučno.
I fakat sam uvijek voljan pomoći nekom novom, znam koliko može sve skupa bit zbunjujuće kad uđeš u hobi.

Da robi, ali katkad daj odvagni pa nas poštedi tih govana, pa da svi budemo sretni. Smrdi brate i pazi! Nisam ja rekao da gnojiš, ti si.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #20
Da robi, ali katkad daj odvagni pa nas poštedi tih govana, pa da svi budemo sretni.

Zakaj? Kome ne paše nek me popljuje, nek preskoči post, nek me stavi na ignore listu, kajgod. Pa nebum se ja nekome ispričavao za nešto kaj sam rekao, a to nešto vrijeđa njegov ego. Opet si je on kriv kaj si dopušta da mu ego bude povrijeđen :)
Često takve stvari mogu potaknuti nekakvu konstruktivnu raspravu i opet sve ispadne super.
Nije da ga i ti ne zakenjaš, pa ti ja to ne uzmem za zlo niti me smeta :)
MAK Zapad

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #21
Da robi, ali katkad daj odvagni pa nas poštedi tih govana, pa da svi budemo sretni.

Zakaj? Kome ne paše nek me popljuje, nek preskoči post, nek me stavi na ignore listu, kajgod. Pa nebum se ja nekome ispričavao za nešto kaj sam rekao, a to nešto vrijeđa njegov ego. Opet si je on kriv kaj si dopušta da mu ego bude povrijeđen :)
Često takve stvari mogu potaknuti nekakvu konstruktivnu raspravu i opet sve ispadne super.
Nije da ga i ti ne zakenjaš, pa ti ja to ne uzmem za zlo niti me smeta :)

Super! sljedeći put kad prdnem, reci pa da se sjetim što sam jeo.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #22
Pa već sam ti reko! :) Bum te podsjetio kad se vidimo/čujemo
MAK Zapad

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #23
Opasna tema! Baš me zanima tko će se sve uključiti.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #24
ne to, nego "manje riječi, manje štete" :)

Odg: pitanje/prijedlog

Reply #25
E da Diogen, to besplatno me prilično zaintrigiralo.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3



Odg: pitanje/prijedlog

Reply #28
;)
[attach=1]
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3