Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 385236 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2416
Let  se.....



Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2419
 :D Prestrašan video, malo nas je bilo ali smo tutnjili i panjili kao da nas je 100   :)
Idući puta ima da složimo roštilj, a na roštilj stavimo razno-razne lipice i graupnerice. Tko nije bio, njegova šteta, a ostatak đakovačke ekipe koji niste mogli bit nazočni iz ovog ili onog razloga pišem minus i to vam je drugi po redu  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2420
Još par...
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2421
Žele , model  je vrhunski....a Ti si u dobroj formi..... 8) ...svaka čast   ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2422
Ugodno provedeno vrijeme u druženju sa ekipom iz Đakova. Vrijeme blago, bez komaraca, možda i zato što smo se malo ''namazali''  ;)
Hvala Barba, trudim se biti u formi.
 

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2423
Pa komaraca nema zato što smo se namazali...... :D :D :D

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2424
Najs. Pošalji ovu u Microsoft za desktop background idućih Winsa :)


[attach=1]


Odličan dan...vjetar je bio dovoljno slab da ne ometa letenje, a dovoljno jak da osvježi kožu na suncu

 

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2425
Kao i uvik odlično iako kratko od moje malenkosti vrime na livadi.. ne mogu da ne pohvalim sve i da istaknem ekipu od kompozita !! opet sam malo zavrtio Smuka , malac je fenomenalan sluša kao po špagi leti što god čovik zamisli ako je pažljiv na palicama .. A i Valetu treba skinut kapu , mast vadi Big liftu i nemoš vjerovat što sve taj model uradi  ;) a dečkima iz Đakova svaka ćast na opet predivnim slikama .. da i naravno opet sve popračeno uz "čarobni napitak"  :D
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2427
Odlično Franky!  :)

Tko se ponovio s Raptorom?
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2428
Živio Franky , Tvoj uradak je dokaz da slika govori tisuću riječi , i da je multirotor zakon.Više vrijedi za popularizaciju modelarstva  ova snimka  nego sve diskusije i rasprave na forumu.Hvala u moje ime....TO TE JA PITAM.... ;) ;) ;) ...Veliki pozdrav iz Splita.


Note: najdraži i je onaj mladić sa čukcem........ ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #2429
Hvala i tebi. Bio je cilj iskoristit materijal s leta koptera u svrhu promoviranja modelarstva  :)
Phantom, to smo se u raptore ponovili ja i kolega Anđelko koji nije bio. Koristit ćemo ih za FPV.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis