Skip to main content

Topic: Kopija Naze (Read 3968 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kopija Naze

Reply #1
Na kineze? :)

Neznam dal je netko to isprobao?  Cijenom je prihvatljivo, naravno, ako radi ok :)

Odg: Kopija Naze

Reply #2
mene na kineze  :D ;D
svaka čast :)

Odg: Kopija Naze

Reply #3
prihvatljiva cijena al nebi to uzimo posto je ovo v1,a uvijek na prvoj verziji ima gresaka koje kod multija i nisu bas dopustive
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Kopija Naze

Reply #4
koje greske su na nazi V1 ?



Sent from my iPhone using Tapatalk



Odg: Kopija Naze

Reply #7
Zanima me kako će se pokazati?

A još ako bude radio bolje od dji naze to će biti smiješno.


Odg: Kopija Naze

Reply #9
izgleda da ja onda imam srece, nikad problema sa nazom osim par sitnica koje su bile moja greska

ali da uzimam novi kontroler nebi nazu



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Kopija Naze

Reply #10
KK2 rulez  ;D ;D

Odg: Kopija Naze

Reply #11
a kk2,1 ? sta mislite o njemu?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Kopija Naze

Reply #12
ja cekam da mi dodje moja, pa kad je ubacim u makinu i testiram, javim utiske  8)

Odg: Kopija Naze

Reply #13
ja cekam da mi dodje moja, pa kad je ubacim u makinu i testiram, javim utiske  8)
ajde cekam odgovor, nego daj mi ukratko nabroji glavne razlike izmedju kk2 i kk2,1 i za cega sluzi onaj kabal na slici od kk2,1?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Kopija Naze

Reply #14
Ovo su ti razlike

The original KK gyro system has been updated to an incredibly sensitive 6050 MPU system making this the most stable KK board ever and allowing for the addition of an auto-level function. At the heart of the KK2.1 is an Atmel Mega644PA 8-bit AVR RISC-based microcontroller with 64k of memory. An additional header has been added for voltage detection, so no need for on-board soldering. A handy piezo buzzer is also included with the board for audio warning when activating and deactivating the board.

Kablic vjerovatno mislis na piezo ili led, neznam koji drugi ima