Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1035728 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2805

Kolege napokon slozen ali me brine tezina od 660g, jeli to malo previse?


Naze32
12A ESC
Simple PDB
Cobra 2204/2300
5030
vTX Immersion 600mW
SimpleOSD
Mobius
1300 Zippy 25C

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2806
Slike[attach=5][attach=6][attach=7][attach=8]


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2808
meni su gejnovi roll i pitch na 70 a yav na 90 ... ali ako tek pocinjes sa minijima i kk2 onda stavi pitch na 50 i roll isto tako na 50 jer ja sam sa time poceo a yaw sam od pocetka imao 90  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2809
koje su ti ovo ledice?


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2811
@the beast


pretpostavljam da su ti ovo  P gainovi
dali se sjecas na koliko su ti I


 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2812

Evo i moj je gotov, pa ovo je za letit prelagano. Poslušan do bola, još samo malo da ga skužim kako reagira na koju poziciju na otvorenom bit će to fijuu... Test sam napravio od nestrpljenja čekanja drugog dana u sobi, morao sam maknut pokrivač jer nisam mogo poletiti sa njega i onda ola.. Morao sam i snimit maiden :)





http://www.youtube.com/watch?v=zULeVKrfU0g

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2813
Bravo majstore,  vidi se letis ko pravi. Sad i sluzbeno zarazen minijima  ;D ;D . Uzeo si sunnysky, zakon, nepoderivi motori. Cekam tvoja FPV videa

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2814
Da sunnysky procjenio sam da je bestbuy, što se tiče videolinka 600mW immersion i neka kamerica 600tvl, videoTx sam modificirao i nalemio mu kabal direkt tako da kod crasheva nebude otkinutih konetkora a i zašitćen je unutra skorz u frame-u. Stavio sam optima6 prijemnik orginal od aurore 9 a on ima opciju da mjeri napon telemetrija, tako da aurora krene svirat kada napon padne na kritičnu razinu. Sad ide trening po vani jer kad su naoćale gore dosta je to shebano rekli bi :), imam i carbon propove 5x3 njih ću stavit kad potoršim zalihu plastičnih. Sve to na fatsharkice atitude SD... s čim ću snimat a to ćemo vidit gopro keychain nešto bude...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2815
e p gain neznam meni se cini da je to sve na nuli ali nezz . tocno provjerim pa javim evo za pol sata ti sve poslikam pa ces vidjet  ;)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2817
tako sma se uzivio u snimk da sam skorom sa stolca pao  :D ... ali gopro je modificiran bez rijeci sam  :-X ... ali vidim malo prevelika brzina za izbjegavanje , jel sta drugo stradalo osim go proa ??  ;)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2818
koji si ti kralj.
Ako ništa bar je bilo tanko stablo.
I dobro je da kamera snima tako da kamera snima.
Meni je žao sto sam svoju sa razbijenim displejom prodao jer je isto snimala.
A nema veze bitno da snima :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2819
Ma brzina je taman, treba i brze, nego slika mi je u cvikama koma nisam uopce skuzio to drvo, imam pruge po slici, vjerovatno filter dao svoje, a i moram kupiti drugu fpv kameru. Uglavnom quadu apsolutno nista. A na drvetu kao da si sikiricom zasjeko