Skip to main content

Topic: Prijevoz mutlirotora preko granice (Read 2727 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Prijevoz mutlirotora preko granice

Jel tko nosio u bosnu mutlirotor ima kakvih problema? I povratak nazad u rh dali naši prave probleme?

Odg: Prijevoz mutlirotora preko granice

Reply #1
Meni bude puno auto i dosad nikome nije bilo mrsko
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Prijevoz mutlirotora preko granice

Reply #2
Cesto snimam u Bosni, prijelaz bosanski samac i cesto problemi i natezanja a jos vise kad je fantom bio u koferu koji im je jos prije zapeo za oko! Racun najbolje rijesenje u mojem slucaju

Odg: Prijevoz mutlirotora preko granice

Reply #3
U mon slucaju bi to bilo 12345 računa koje naravno neman..Svaki put kad bi nosia pitali bi me iman li sta za prijavit,reka bi da nosin aviončiće,šta bi u većini slučajeva rezultiralo smijanjen i to je to.
Tihomire,savjetova bi ti da ako su toliko rigorozni u tebe da odes u policiju i napravis zapisnik sta prenosis preko granice,onda si miran.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Prijevoz mutlirotora preko granice

Reply #4
Rekao sam i ja da nosim samo avijoncic pa sam stajao 2 sata na granici izdvojen, sve zavisi tko radi i kakve je volje taj dan al ako ides na neko snimanje i ogranicen si vremenom ne isplati se riskirat :) recimo prijelaz Banja luka nikad problema :)

Odg: Prijevoz mutlirotora preko granice

Reply #5
Hah, mene su tražili ata karnet.. zanči ne more to tako baš, dozvola privremenog uvoza.. dakle opet papirologija i živci, a uskoro moram i u CCAA registirat letjelicu bit će ovo zanimljiv mjesec... hvala dečki na savjetima,  ;)

Odg: Prijevoz mutlirotora preko granice

Reply #6
ovisi kako se prezentiraš,ja iman vikendicu u bosni i 1 mjesečno pređen granicu,i nikad probleme nisan ima..a pošto ti vjerovatno obavljaš djelatnost sa svojin multirotoron,ta oprema je pretpostavljan skuplja,kompleksnija i ima je više nego u mom slučaju..  Ja prenosin akcijsku kameru a ti vjerovatno par dslr fotoaparata i za svakoga po nekoliko objektiva...i meni bi bia sumnjiv.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Prijevoz mutlirotora preko granice

Reply #7
a sta se tice karneta,njega mos ispunit i samo za kufer sa osobnin stvarima,jer  i ta roba podlijeze privremenon uvozu
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Prijevoz mutlirotora preko granice

Reply #8
I meni su predlozili ata karnet ili racun,  tako da Ante neznam kako ti to prelazis sa Punim autom a ja sa jednim fantomom nemogu, na Banja luku sam isao sa inspajerom koji je bio kraj mene na sjedalu i nitko nije nista pitao :)

Odg: Prijevoz mutlirotora preko granice

Reply #9
Pomoću trikova i crne magije.
Kažen mojoj ljepšoj polovici da upravlja auton preko granice a ja poletin sa svojon opremon,pa se nađemo na prvon odmorištu.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Prijevoz mutlirotora preko granice

Reply #10
Hhahahhaha Ante,na ovu sam se od srca nasmijao  :D

Odg: Prijevoz mutlirotora preko granice

Reply #11
 :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Prijevoz mutlirotora preko granice

Reply #12
[ftp][/ftp]