Skip to main content

Topic: HK quad (Read 3883 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HK quad

došla pločica i šasija  iz HK ,  ;D ;D ;D ;D ;D, oduševljen sam .. pet punjenja baterije i još je u komadu
zippy batka od 5000 drzi oko 14minuta , predivno  ;D
dx9-xd8-gobac630

Odg: HK quad

Reply #1
5000mAh 3S samo 15 minuta?
pa ja sa 2200 letim 12  :D

Odg: HK quad

Reply #2
nisam napisal lebdio nego letio
dx9-xd8-gobac630



Odg: HK quad

Reply #5
imam neku ideju da bi stavio alien command da ga mogu paliti po potrebi, vjetar i slično...

jel netko pokušao tako što , i dali ima uopče kakvog efekta
dx9-xd8-gobac630

Odg: HK quad

Reply #6
a sada tužne vijesti ,  :'( :'( :'( :'( :'(,
nakon cca 30 tak letova desili se ono najgore, pa da vidite kaj se desi kad HK frame opali u zemlju.
mislim da je osim moje nepažnje uzrok bio i u prekinutom vodu koji je bio na elv. jer u pokušaju da ga povučem i dodam gas on je samo malo žešče lupio o zemlju.

dakle budite oprezni kak lemite vodove u nekim kombinacijama ::)

i naravno počeo sam sumljati u kvalitetu HK frama, jer sam drvenim trikijem u vlastitoj izradi udario nemilice puta ... a ono još leti
dx9-xd8-gobac630


Odg: HK quad

Reply #8
Mislim da trebamo napustit ovaj HK frame v1 jer je dosta nepouzdan barem sam ja zakljucio tako... dosta vibrira i dosta je krhak za nas pocetnike :D:D

Odg: HK quad

Reply #9
ma dobar je to framić , samo ne PODNOSI HEAVY LANDING.....uopče :'( , smo jednom je krknul i nema ga više....
ali imamo novu postavu , he he  , malo letvica , ljepila , aluminija  , i na kraju izgleda da je sve skupa pre teško , batka traje svega 7 min ....... ;D ;D

ali u pripremi je novi sa fiber carbon botkama i šperom u sredini ....... bum probal iskemijat nekaj lagano i poprilično "gumeno " :)
dx9-xd8-gobac630

Odg: HK quad

Reply #10
Ma da frame je ok ali istina malo losije sljetanje i odma se razmrda.. pocne trest a kada krene trest nije dobro jer gyro pocne nebuloze bacat.. mislim da cu ja isto krenut u izgradnju frame-a.. imam neke ideje pa samo ih treba sprovest u djelo..