Skip to main content

Topic: Easy star copy paste za fpv (Read 3185 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Easy star copy paste za fpv

Počeo sam raditi model za FPV pa da to podijelim s vama!
Model je u biti trup od stirodura presvučen sa staklom- kopija easy star-a ( fala na kopiranju sused). A krilo sam namijenio od nekog starog "čukca" 1,5m raspona stiro-balsa , ravnog centroplana sa uškama na kojima če biti eleroni!
Vertikalac ču vjerojatno napraviti od 3 sloja 6mm deprona da mi u njega stane video predajnik (5,8gHz) tak da ga odmaknem od prijemnika i gps-a.
Gps antenu se još lomim gdje staviti- na jednu ušku na krilu ili ispred motora??
Kamera je jeftinjak sa hobby-ja i plan je staviti ju ful u nos modela, a na ( u ) "kabinu" staviti hd kameru za snimanje!

trup nakon brušenja:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
ostakljen sa 120g staklom , pojačan kod nosača motora i uljepljeni komadi špera za pričvrstiti krilo:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Odg: Easy star copy paste za fpv

Reply #1
bravo kolega  ;) ;) ;)
samo naprijed
lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Easy star copy paste za fpv

Reply #2
Super izgleda,i ja sam to mislio radit, ali sam odusto kad sam od Renata Talena
dobio orginal. Jako sam mu zahvalan na tome :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Easy star copy paste za fpv

Reply #3
Odlično izgleda
pitanje imaš li možda kakve nacrte za samogradnju ili je sve iz glave??
Pokušao bih isto tako nešto napraviti ali mjere ili neke okvirne nacrte nisam našao

Odg: Easy star copy paste za fpv

Reply #4
Kekec za nacrte zamoli nekoga da ti posudi pravog eaysa
pa si izmjeriš sve što ti treba te ga poslikaš.Napraviš šablone
od papira za trup,krila i ostalo i imaš nacrte 8). Ja bi ti dao svog
ali sam jako zauzet još sigurno 3 tjedna.Pozdrav
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Easy star copy paste za fpv

Reply #5
Sory, nemam ti nacrte; uzeo sam easy star-a od novog zagija i precrtao bočno na papir i zatim to preneso na stirodur, krilo več imam od drugog modela!

Trenutno projekt stoji jer sam na terenu u Tirani do 4. mjeseca, pa nastavljam kad se vratim, treba mi par slobodnih dana da ga završim, nadam se da bu to čim se vratim, pa slijedi letenje!:-)

Odg: Easy star copy paste za fpv

Reply #6
Da, zaboravio staviti sliku sa krilom: