Skip to main content

Topic: odbacen jos jedan veliki hrvat (Read 54820 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

odbacen jos jedan veliki hrvat

suze mi nadolaze samo na spomen dr.ive sanadera.
bio je svijetlo u tami,vizionar,domoljub iz prave hrvatske drustveno prihvatljive obitelji,a vidite sta mu sad rade.hrvati izgleda sve sta valja razapnu.na zaost otjerali su ga na sramotan nacin iz stranke kojoj je sve dao,kao i ostale hdz velikane kao pasalic,rojs....
sve u svemu tuzno.
 
Ivo Sanader - I Z D A J I C A !!! - VIDEO DOKAZ!

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #1
 :'(
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #2
Pa da ipak je on naš, čitaj FREAK.
Šteta, da se s nama družio znao bi i poletjeti a ne ovako odletjeti  :P :P :P :P :P :P

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #3
šteta što nije odbačen u jamu nakon streljanja
a volio sam ga najviše zbog poštenja  :D :D :D :D :D :D
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #4
Covjek je jednostavno stvoren za Remetinec, tamo na onoj hrpi sa ostalom bandom;
Sta ces, sirotnja pa i bogu teska!!

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #5
Izbjegavao sam da napišem ovaj text, bježao sam od sebe i od foruma ali ne mogu, jednostavno moram.
MI SMO KRIVI !!!!!
Svi mi od 60-tog godišta pa nadalje. Ja najviše !!!!!
Imali smo oružje u rukama kad su nas počeli krasti i pretvorbirati.
Neeee. Nama je bilo najvažnije onda litra rakije, uz prikladnu pjesmu, i na front, idemo mi praviti Državu.
Svaka čast, ali samo PRAVIM braniteljima, ali sveukupno ispali smo konjusine.
Front nam je bio iza leđa sa onim  majmunom Tuđmanom na čelu ("200 bogatih a vi ostali....)
U majku da mu jebem i sad.
Danas mi djeca nemaju posla a neće ni imati i ja sam kao iznenađen ????
Ne gospodo moja , ja sam kriv.
Kriv sam što će naša djeca biti SLUGE, upamtite dobro :SLUGE, kokošarima i lopovima.
Sjetite se VI stariji kakvi su auti dolazili pred sabor na početku ??
Dvije lade i jedan audi star 15 g.
Svi su oni imali manje od večine nas 90-tih i zato po stoti put kažem da sam ja kriv, jer danas su nam gospodari života.
Da života.
Majku jebem svima koji su se okoristili nastajanjem Hrvatske države i tragedijom naših momaka sa prve linije, pa i onome tko je uzeo jednu jabuku iz donacije a nije mu bila potrebna a i takvih je nečasnih ljudi bilo o-ho-hooooooooo.
Sad me izbacite sa foruma, jebe mi se.
Ionako bolje letim od svih Vas  :D :D
Živjela NDH koja je bila 50 % poštenija od ove lopovske države ! ! ! !
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #6
Gorka istina,
slazem se u potpunosti,hvala sto si otvorio dusu,
pozdrav Iv

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #7
napokon glas razuma.


Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #9
Izvinjavam se svima na grubim riječima i prostotama koje sam izvalio. To je samo dokaz koliko sam "kulturan". Iskreno rečeno svaki dan mi je teže gledati situaciju oko sebe pa sam zato ovako i reagirao.
Valjda mi je skočio šečer pa sam se uzgalamio ali to mi se svaki puta desi kad vidim kako ljudi po kontejnerima traže hranu. U stanju sam dosta istrpjeti i progutati ali svakodnevno me ubija to što sam svjestan da svi ovi lopovi (uh neču opet počinjati) će proči nekažnjeno.
Ja u sve ovo što se dešava oko nas i dalje ne mogu vjerovati.
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #10
bravo   sokacky_sailor!!!

da počne svaki građanin države na ovaj način izražavat svoje mišljenje, konačno bi napravili reda u ovoj usranoj državi....
a ne da nam diktiraju nekompetentni ljudi vrlo upitnog morala, izabrani od još manje kompetentnih i neukih građana

žalosno, ali jedini ispravan put ove države je propast, jer kad ste na dnu, jedini put je prema gore....
a to je izgleda jedini način da se pokrene mentalni sklop ovog naroda, da se počne gledat dalje od lažnih obečanja, manipulacija i iskrivljavanja stvarnosti kojim se država služi od nastanka, da bi zauzdala stoku....

svaki građanin ove zemlje je desničar ili ljevičar do one mjere do koje može gutat govna, kad žuludac postane pun, otvaraju se oči, mozak proradi i glasovanje postaje stvar razuma a ne stanja kolektivne svijesti...

tješi me da Hrvati ako išta razumiju, onda je to udarac po džepu, kad svaki pojedinac počne na koži osjećat stanje u državi, počne razmišljat svojom glavom...
tada će se u zemlji po prvi puta roditi demokracija

u žalosti, tj. nadi, čekam ekonomsku propast države, jer to je početak života u ovoj prekrasnoj, al sjebanoj državi
 

ako se netko osjeća povrijeđen zbog gore iznesenog mišljena, ispričavam mu se kao modelar, kolega koji dijeli isti hobi, i ostavlja politiku po strani...

ali kao odgovoran građanin serem na ispriku, navodno živimo u demokraciji, pa imam pravo na mišljenje, nadam se da imaju i drugi neko mišljenje, stav, samo da krenemo nekim putem...

jer do sad je bio najposlušniji Hrvat onaj koji šuti, nadam se da imate nešto za reći....

 
evo, i ja sam otvorio dušu... :) ... odmah mi je malo lakše

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #11
badava vam sve.hrvati su takvi,sto ih vise jebes boljli su.
sve ostalo su mitovi i legende.zato braco pocnite uzivati dok vas jebu. ;D

 

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #12
badava vam sve.hrvati su takvi,sto ih vise jebes boljli su.
sve ostalo su mitovi i legende.zato braco pocnite uzivati dok vas jebu. ;D

najbolji opis Hrvata, zaboravil si dodati.....
 ;D   "UŠUTI I NAGUZI SE"    ;D

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #13
Kao prvo ne slažem se da živimo u sjebanoj državi.
 
U ovoj državi žive sjebani ljudi a sjebali su ih političari koji puno lažu i koriste se svakakvim manipulacijama a na žalost velika večina ljudi ih kopira jer sustav vrijednosti je potpuno poremećen.
Na žalost svi smo pogođeni i oštečeni jer od rođenja nas vode kvarni ljudi, neki više neki manje. To je činjenica.
Zato Hrvati kad odu van u zdravu okolinu postanu zdraviji i s time potpuno ok susjedi, radnici, građani, roditelji.
No čim se vrate nazad ili samo pomisle na domovinu postaju oni sjebani jer to se ipak ukorjenilo u memoriju svih nas.
 
Zato svi Jugonostalgičari fino na vlak pa u posjet bjeloj kući i po mogučnosti ostanite tamo možda je tamo ostalo nešto od bivše Juge makar sumnjam.
Ovi kaj se osječaju "europljani" a misle da ne žive u europi nego na balkanu kad idete u shopping u Austriju probajte i vi tamo ostati.
Shvatite da je Juga povjest a da nas neće nitko ulaskom u EU spasiti od nas samih i naših kvarnih političara.
 
 sokacky_sailor
dobro si rekao da smo u pravo vrijeme spavali i dopustili da nam se dogodi svašta i tu smo svi krivi.
 
Na žalost ovi izbori ne mjenjaju ništa a političari kupuju vrijeme i poene da nas još bolje pokradu. Biramo predsjednika koji nema bog zna kakve ovlasti a izbor nam je imeđu SDP-a i SDP-a. Pa kaj pušite tu spiku sa nezavisnim kandidatom.
Izabrano je u prvom krugu.
Dok se ova dvojica novcem poreznih obveznika tekmaju za vlastiti prestiž mi opet jedemo govna dok drugi jedu kekse.
 
Nitko više ništa ni ne obaćaje nego siju mržnju, što se čuje naj više od silnih programa.
Ovaj je ukrao više od mene, PRESTRAŠNO.
 
Evo dokle je to došlo da se mi dvoumimo koji će od njih manje krasti kad dođe na vlast.
 
Krali budu kao i do sad samo ako ne i više ako je to moguće jer se nema bog zna što više krasti.
 
Sigurno je da ovako više mali čovjek ne može ni ne želi.
 
Dragi kolege trebali bi si malo više puta olakšati dušu i to pred saborom.