Skip to main content

Topic: odbacen jos jedan veliki hrvat (Read 54855 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #45
Za sad su protiv EU se izjasnili Ivan Iowa koji ima biznis u EU, stvarno ne znam njegove razloge, njemu nije bila dobra Yuga pa je koliko sam shvatio prebjegao u DE a sad u SAD. Ivek nemoj me shvatiti zlonamjerno ja se u svojoj bijednoj i siromašnoj državi znam i našaliti  ;) 
 

Zac-ja nisam protiv ulaska Kroatije u EU niposto,za mene ce biti mnogo bolje a i za sve modelare jer ces moci kupiti sve konacno bez carinskih nameta i problema,
za mene licno ce biti mnogo interesantnije jer cu ici iz njemacke tu i nitko mi nece zaviriti u auto da vidi sta vozim i kome vozim ali za obicne gradjane a tih je velika vecina ce biti teze jer ce morati raditi vise a za manje para,
velike firme koje traze jeftinu radnu snagu nece doci tu,oni su vec odavno u Poljskoj,

ali mi kazi sto je sa tvojim hubijem i onim lijepim delta avionom,pozdrav

Zac-ja sam otisao iz yuge 15,11,1969 u dobra vremena,
radio sam na normu u preduzecu gdje sam bio najbolji majstor u mojoj struci i od 800 zaposlenih u preduzecu imao Ficeka a osim mene jos samo 4 su imali auto,stan od preduzeca koga sam tada nakon odlaska vratio preduzecu,
otisao sam i ako mi je bilo JAKO dobro i u veoma jakom aeroklubu u Banja Luci,otisao jer sam SAMO htio vidjeti daleki svijet,nista drugo ali godina za godinom i ja ostadoh !
ali se vidimo u proljece obavezno,svi se sretnemo i festamo !!

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #46
da bi bili ravnopravni europom prvo bi trebali pljackati cijeli svijet 500 g.kao sto su to oni cinili.
neki to ne mogu shvatiti,a neki su shvatili pa su poceli za pocetak pljackat svoje narod.
ne zanosite se nekim idealima,iza svega stoji samo lova.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #47
o tome svemu sve je vec rekao karl marks. ;D

tak je, a zadnjeg kapitalista kojeg bumo obijesili bit ce trgovac koji nam je prodao uze za vjesanje. imamo li nekog na forumu da prodaje uzad?  ;D
 
jebes busanje u prsa, dajte nam pravo na dostojanstven zivot, pravdu i malo vise slobodnog vremena. povijest ce ionako ispisati pravu istinu o svemu, a dokaz za to su komunisticki zlocini nakon drugog svjetskog rata o kojima se sutjelo donedavno, ali su ipak na kraju isplivali na vidjelo.
 
EU je nuzno zlo i izmedju balkanskih asocijacija i europe nemamo bas nekog izbora nego ici za zapadom jer ne mozemo biti otok.

di on pise o tome?

 

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #49
Za sad su protiv EU se izjasnili Ivan Iowa koji ima biznis u EU, stvarno ne znam njegove razloge, njemu nije bila dobra Yuga pa je koliko sam shvatio prebjegao u DE a sad u SAD. Ivek nemoj me shvatiti zlonamjerno ja se u svojoj bijednoj i siromašnoj državi znam i našaliti  ;) 
 

Zac-ja nisam protiv ulaska Kroatije u EU niposto,za mene ce biti mnogo bolje a i za sve modelare jer ces moci kupiti sve konacno bez carinskih nameta i problema,
za mene licno ce biti mnogo interesantnije jer cu ici iz njemacke tu i nitko mi nece zaviriti u auto da vidi sta vozim i kome vozim ali za obicne gradjane a tih je velika vecina ce biti teze jer ce morati raditi vise a za manje para,
velike firme koje traze jeftinu radnu snagu nece doci tu,oni su vec odavno u Poljskoj,

ali mi kazi sto je sa tvojim hubijem i onim lijepim delta avionom,pozdrav

Zac-ja sam otisao iz yuge 15,11,1969 u dobra vremena,
radio sam na normu u preduzecu gdje sam bio najbolji majstor u mojoj struci i od 800 zaposlenih u preduzecu imao Ficeka a osim mene jos samo 4 su imali auto,stan od preduzeca koga sam tada nakon odlaska vratio preduzecu,
otisao sam i ako mi je bilo JAKO dobro i u veoma jakom aeroklubu u Banja Luci,otisao jer sam SAMO htio vidjeti daleki svijet,nista drugo ali godina za godinom i ja ostadoh !
ali se vidimo u proljece obavezno,svi se sretnemo i festamo !!

Ivan ti si to otišel u Hrvatsko proljeće, dobro sad se vrati u proljeće pa idemo na letenje  ;D  a mario je obečal roštilj za tu prigodu
 
Dobro kad te avanturistički duh pozovi ne pita se koje je godišnje doba.
 
I ti bi nas rado vidio u EU da možeš više robe bez straha prevesti na relaciji DE - HR
 
Još nam samo reci kako da pokrenemo ekonomiju u Domovini da budemo konkurentni i ravnopravni i ponosni a valjda i lideri u EU, da doživimo procvat kakav se da vidjeti samo u naj razvijenijih zemalja.
 
Saraga kao strateški ratni ministar je dao naslutiti koji su nam prvi koraci za učiniti a to je
 
za pocetak gradjanski neposluh.
svi da pocnemo neplacat komunalnu naknadu,slivne vode i parkiranje.tu ti nista ne mogu iskljucit,a sa time nas opasno reketare

Samo je zapeo na drugom koraku i boli ga glava od silnog mozganja tak da danas nećemo čuti što poslje.
Pitam ga jel možda vrijeme za veće korake ali ne, taktika i učinkovitost je u gerilskom ratovanju  :D
 
Za sad naj bolje je da opet nabavim staforda da mi poštar nejde ni blizu dvorištu i da mi nemre donesti račune.
 
E Saraga ministre sad se sjtil a kak da ne platim one račune koje plačam trajnim nalogom??? Jebem mu taktika je šuplja
 
Sad baš nekaj mislim iz ovog zadnjeg kaj si rekao Saraga ministre ni sa europljanima nam neće biti lakše samo teže.
Ovi naši su med i mlijeko naspram njih, oni nas po studentski pljačkaju i vozaju ko ovce.
 
Usput jel kupuješ vitamine djelatnici koja je u blaženom stanju, tko zna možda nam rodi novog gazdu  ;D
Mislim sve su predispozicije tu, zdravo okruženje, dobar genski materijal ali vitamini su važni.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #50
dosta smo pametovali a to inace ne vodi nicemu jer nas nitko niti pita a i ne slusa,

nije tajna kako pokrenuti ekonomiju-privredu, sniziti u prvom redu poreze i olabaviti carinske barijere,
u ovoj situaciji nitko ti nece uloziti pare u bilo kakav posao u jednoj zemlji u kojoj pranje tunela kosta kroz par godina vise nego njegova izgradnja,
investitori radije cuvaju pare ili ulazu u jeftinije zemlje nego tu gdje birokratija glomazna i ne aktivna i gdje bez "mazanja" ne stignes daleko,
u americi smo dosli u opstinu ispunili formular i platili 17$ sve skupa 15 minuta posla,pitam gospodju kada mogu poceti raditi samostalno,
odmah kada izadjete odavde kaze ona.

hej ZAC ja sam vec prije Bozica trebao biti tu ali na zalost to sto mi se tu radi ne ide kako treba,po sadasnjim racunicama sredina veljace bi trebao da sam tu,
sa Marijom je vec dogovoreno da se skupimo u vecem broju i festamo!
pozdrav Ivan



Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #51
Slično mi je frend rekao da je i u DE sa pokretanjem posla. Ovdje te jebu kad pokrečeš posao a još više kad zatvaraš a između te dvije radnje su tek prave orgije. Naravno sve moraš masno platiti.
 
Eto Ivane i to je nešto konkretno, zašto se nebi ugledali na Američane i prekopirali nešto dobro od njih.
 
Ivane nemoj mi odustati na početku bitke.
 
Samo ja ostajem pri tvrdnji da naši političari NE žele uvesti reda a jako dobro znaju kako je to vani u uređenim zemljama.
 
Lopovima paše nered i kaos jer kako sam već rekao u mutnom se tek mažnjava.
 
Nitko nije nedodirljiv a primjer sa dr. Ivom je pokazao da se može nešto napraviti i narod je podržao našu premijerku.
Ne da ju treba podržati nego ju treba malo i pogurnuti naprijed da napravi tek konkretne poteze i sve lopine u prvom redu onemogući da više kradu.
 
Znači Ivane ulazak u EU je dobra stvar za naše gospodarstvenike, eto i Denis je bio u pravu.
 
Saraga kaj se čeka? Kakva je taktika?
 
Ivanova taktika i roštilj u proljeće ne zvuči nimalo loše  ;)

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #52
pa vi se ugledajte u EU i SAD,samo mi objsni kako ce vam to pomoci? :D
ne mozes bolesnika sa karcinomom i gangrenom lijecit aspirinom.
tu su potrebniji puno zahtijevniji zahvati i operecije (tajne po mogucnosti) ;D

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #53
Ministe kakve tajne operacije mi smo država, građani, kaj se imaš skrivati i šaptati na svom.
 
Treba lupiti šakom po stolu.
 
Ministre ti si mi se uspaval. Možda te proljetni roštilj probudi i da ti snage i ideje kak se vodi rat  ;D

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #54
da lupis sakom o stol prvo moras eliminirat demokraciju jer ce ti inace svako imat svoj prijedlog i neku ideju. ;D


Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #56
pa kad nema macke,misevi kolo vode. ;D
na zalost gazda je na RCM-u ;D


Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #58
zapoceo sam sa gradjanskim neposluhom. ;)
za pocetak sam prestao placati clanarinu u svom klubu ;D
diktatora ne moramo roditi.mozemo nekoga zaposliti na odredjeno vrijeme ili na menedjerski ugovor.po mom u uzi krug ulaze
gadafi,putin i kastro.oni i bili vrsitelji duznosti diktatora u zemlju u stecaju,a mi ulazimo u stecajnu masu. ;D
ova demokratija mi je dosadila.dosta mi je da narod bira za mene,a nije osposobljen za to. ;D
 
poslije svega koja ti opcija izgleda prihvatljivija?:
A:tvornice narodu
B:tvornice tajkunima
 
Proleteri svih zemalja ujedinite se!
 
Proleteri