Skip to main content

Topic: odbacen jos jedan veliki hrvat (Read 54746 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #105
Napreduješ polako od druze prema brat, na pravom si putu.
 
Prijatelju još si ostao dužan kolegama i poštenom Hrvatskom narodu objasniti zašto propagiraš filmove o četnicima na izborni dan.
 
d e m o k r a t i j a:


Partizansko-komunistička "demokratija"

Aj sad polako, noć je pred tobom objasni ljudima.
 
Ja sam ti oprostio tak da radi mene ne moraš  8) ali bil bi red radi drugih kolega

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #106
gospodo pa na uputama piše ako vaš kandidat nije na ponuđen
dopišite ga i zaokružite broj ispred njegovog imena...
 
fakat ne kužim gdje je problem

Radio sam danas na izborima i kad smo brojali glasove neko stavio broj 3 i pored njega napisao josip broz tito :D :D


bez obzira na dobre i lose strane njegovih(ne)djela,on je kalibar bez konkurencije.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #107
gospodo pa na uputama piše ako vaš kandidat nije na ponuđen
dopišite ga i zaokružite broj ispred njegovog imena...
 
fakat ne kužim gdje je problem


Radio sam danas na izborima i kad smo brojali glasove neko stavio broj 3 i pored njega napisao josip broz tito :D :D

rijetki koji citaju upute
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #108
ja tebi prijatelju nemam sto oprostiti.mislim da si posten,dobre duse i velikog srca.uvijek bi te stavio da mi cuvas ledja.
iskren si i covjek zana na cemu je s tobom.
 
idem spavat.sve najljepse svima na forumu.
vas buduci predsjednik.


Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #110
evo jednog kojem je kriz simbol vjere.koji se bori da se hrvatska ne oboji u crveno:


http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-doznaje-uskok-priprema-optuzni-prijedlog-protiv-bandica-za-slucaj-krasograd-/469076.aspx

Pa kak ti nije žao čovjeka, kako je samo grcao kad je skužio da je izgubio izbore  ;D
I to još tvoj čovjek, nemoj biti tak nemilosrdan prema svojima, sad bu još prognan i protjeran sa pozicije gradonačelnika.
Nebu valjda, a koliko je taj čovjek radio cccc
A tek pošten, a kumio se sa svima.
 
Kolega pitaj ga di je lova iz gradske blagajne  ;D
 
Ma ima sigurno sve čiste račune.
 
Možda mu se oprosti stranački neposluh, tko zna, pa nije prošlo ni dva mjeseca.
 
Zajebanciju na stranu ali Josipović bi mogel biti dobar predsjednik. Ima moju podršku makar ni mrtav nebi glasal za njega.
 
Nema do prvog Hrvatskog predsjednika  ;D

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #111
evo jednog kojem je kriz simbol vjere.koji se bori da se hrvatska ne oboji u crveno:


http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-doznaje-uskok-priprema-optuzni-prijedlog-protiv-bandica-za-slucaj-krasograd-/469076.aspx

Pa kak ti nije žao čovjeka, kako je samo grcao kad je skužio da je izgubio izbore  ;D
I to još tvoj čovjek, nemoj biti tak nemilosrdan prema svojima, sad bu još prognan i protjeran sa pozicije gradonačelnika.
Nebu valjda, a koliko je taj čovjek radio cccc
A tek pošten, a kumio se sa svima.
 
Kolega pitaj ga di je lova iz gradske blagajne  ;D
 
Ma ima sigurno sve čiste račune.
 
Možda mu se oprosti stranački neposluh, tko zna, pa nije prošlo ni dva mjeseca.
 
Zajebanciju na stranu ali Josipović bi mogel biti dobar predsjednik. Ima moju podršku makar ni mrtav nebi glasal za njega.
 
Nema do prvog Hrvatskog predsjednika  ;D

Hsaraga i Zac,
Necu nista komentirati samo cu citirati jedan e-mail koji sam dobio od akademika J. P-a. Komentari bi me daleko odveli kao npr. eewana. I jos dalje jer vise pamtim.
Evo citata:
"Sutra su izbori. Jucer sam se vracao iz Splita i u autu slusao neki
radio program.
Jedna uciteljica glazbe, ako se ne varam vise od 80 g. stara i pri tome
jos i slijepa  je sjajno opisala IJ.
Dugo je govorila i sve je bilo znaku slijedece tvrdnje:

"G. Bandic ima nedostataka. Ali sve to on moze nauciti za mjesec dana.
G. Ivo Josipovic ne moze nauciti voljeti Hrvatsku i svoj narod do kraja
zivota!"

Sapienti sat
LP,

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #112
to su gluposti i ja ne mogu reci dali josipovic voli hrvatsku ili ne, ali ja znam da sam umjereni ljevicar i veliki patriot uz to. zasto bi jedno iskljucivalo drugo?
struja zakon, nitro USTAV


Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #114
Profesor , Dr. skladatelj ,, i sve ostale pizdarije , a nije moga pobjednički govor izgovoriti , da mu ga neko nije napisao ............

Da mi je samo znati ko to štampa diplome iz društvenih znanosti ????????????????(ili je to po onom starom ako nije za ništa biti će profesor.......)

 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

 

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #115
"G. Bandic ima nedostataka. Ali sve to on moze nauciti za mjesec dana.
G. Ivo Josipovic ne moze nauciti voljeti Hrvatsku i svoj narod do kraja
zivota!"

Sapienti sat
LP,


baš kak veliš, "PAMETNOME DOSTA"

ja ne znam kolko Josipović voli ili ne voli Hrvatsku i građane, jer ne poznam čovjeka

za Bandića znam da jako voli ponavljati da je bogoljub, rodoljub i čovjekoljub, a kolika je to ljubav, baš me zanima dok sve te silne afere počnu izlazit na vidjelo....


kad moram birati koga želim da HR zastupa u svijetu....

 između Josipovića, koji je obrazovan i kulturan...

i Bandića, za kojeg recimo da može naučiti sve u mjesec dana, kojem fali kulture i osnova ponašanja, koje ako nije naučio do sada, ne može ih naučiti do kraja života...

da zaključim:
Sapienti sat

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #116
Profesor , Dr. skladatelj ,, i sve ostale pizdarije , a nije moga pobjednički govor izgovoriti , da mu ga neko nije napisao ............

Da mi je samo znati ko to štampa diplome iz društvenih znanosti ??? ??? ??? ??? ??? ?(ili je to po onom starom ako nije za ništa biti će profesor.......)

 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

sanader je dobar govornik. ;)
i k tome iz katolicke obitelji. ;)
i puno je ucinio za hrvatsku. ;)
i odrzao obecanje dato na splitskoj rivi. ;)
i prvi medju jednakima. ;)
al zajebi sve to covjek ili je posten i castan ili ljiga bez obzira na vjeroispovjest, politicko opredjeljenje,nacionalnost ili vjeru.
 
p.s. ne valja vam doktor,profesor,bravar.... ;D

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #117
evo jednog kojem je kriz simbol vjere.koji se bori da se hrvatska ne oboji u crveno:


http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-doznaje-uskok-priprema-optuzni-prijedlog-protiv-bandica-za-slucaj-krasograd-/469076.aspx

Pa kak ti nije žao čovjeka, kako je samo grcao kad je skužio da je izgubio izbore  ;D
I to još tvoj čovjek, nemoj biti tak nemilosrdan prema svojima, sad bu još prognan i protjeran sa pozicije gradonačelnika.
Nebu valjda, a koliko je taj čovjek radio cccc
A tek pošten, a kumio se sa svima.
 
Kolega pitaj ga di je lova iz gradske blagajne  ;D
 
Ma ima sigurno sve čiste račune.
 
Možda mu se oprosti stranački neposluh, tko zna, pa nije prošlo ni dva mjeseca.
 
Zajebanciju na stranu ali Josipović bi mogel biti dobar predsjednik. Ima moju podršku makar ni mrtav nebi glasal za njega.
 
Nema do prvog Hrvatskog predsjednika  ;D

Hsaraga i Zac,
Necu nista komentirati samo cu citirati jedan e-mail koji sam dobio od akademika J. P-a. Komentari bi me daleko odveli kao npr. eewana. I jos dalje jer vise pamtim.
Evo citata:
"Sutra su izbori. Jucer sam se vracao iz Splita i u autu slusao neki
radio program.
Jedna uciteljica glazbe, ako se ne varam vise od 80 g. stara i pri tome
jos i slijepa  je sjajno opisala IJ.
Dugo je govorila i sve je bilo znaku slijedece tvrdnje:

"G. Bandic ima nedostataka. Ali sve to on moze nauciti za mjesec dana.
G. Ivo Josipovic ne moze nauciti voljeti Hrvatsku i svoj narod do kraja
zivota!"

Sapienti sat
LP,

vrlo dubokoumno.


Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #119
da se barem Sanader kandidiral.... pobjedil bi garant...
 
nadam se da bu nekaj pametno smislil da zezne sve  ove ......
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe