Skip to main content

Topic: Novi MKS servo (Read 3792 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Novi MKS servo

Evo teaser za nesto novo iz MKS-a.

[attachimg=1]

Strpimo se do 10. da vidimo sto to imaju za pokazati

Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi MKS servo

Reply #1
A jel su se isprsili...

10% popusta na HBL set.
Jadnjikavo, u rangu njihovog engleskog :)

[attachimg=1]
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi MKS servo

Reply #2
Pa onda si uzmes ove, 419$ na HD, isti su osim plasticno gornje kuciste vs. alu:

[attachimg=1]
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Novi MKS servo

Reply #3
ili uzmem one graupnere po 50€ komad. Nema stavke po kojoj nisu bolji.

Odg: Novi MKS servo

Reply #4
Najbolji servaci za 700 po mnogima su Protek.. Super su jaki, tihi, neke helice su doslovno strgali koliko snage imaju..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Novi MKS servo

Reply #5
Protek je super, osim sto je malo preskup za obicni corless.
Da je brushless onda bi vec razmislio...
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi MKS servo

Reply #6
Zato je tu RJX, za 89$ skoro isto ko i protek. A i proteka ima u plasticnoj varijanti za manje novaca.

Za TDR-a samo made inGermany!
Graupner Hott radio/ Graupner servo / V-bar / JIVE regler / kora motor.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Novi MKS servo

Reply #7
A tko ti radi Graupner servace? :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi MKS servo

Reply #8
lete i moje 610 alajnove jako jako jako  dobro i 655 na repu isto, i ne kuzi se razlika, pogotovo kolko mi letimo! cinjenica je da cu i ja imat jednom hv bls servacoze, tipa mks... i tata bi sine :)

Odg: Novi MKS servo

Reply #9
da sam sad pri parama piknul bi ove graupnere i ciao.... 8)


Odg: Novi MKS servo

Reply #11
Cek, to onaj Graupner koji je bankrotirao neki dan?
Onaj Graupner koji nije zadnjih 5 godina nesto svoje napravio?

Osim ako ne mislis na HoTT predajnik uguran u prastare JR stanice  :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Novi MKS servo

Reply #12
pff sitnice.

Odg: Novi MKS servo

Reply #13
jao, pati se na brandove.... svi su zaboravili ko i sto je graupner.... tak je isto spika i sa outrageom, ne vredi ovo ne vredi ono nema djelova itd.... a ima i moci ce se nabaviti jako dugo, a ako te bas svrbi odma piknes tri getribe i vozdra!!!! doduse i u pravilu treba znat vozit i trosit model a ne imat ga na polici i rec da je gore kifla jer je ona bolja od banane!!!!  i ja imam alajna koji je uvijek bio i ostao wv u helicima!!! shimpus ak te svrbe ovi savoxi koji su gore, uzmi graupnere i bok, fercerat ce jednako ko i svi ostali, s time dq imaju heben spec!!! iako i ova moja govanca na LiFePo4 rade jebeno i teraju po osam letova bez chargea i od početka do kraja su isti u performansi.... volio bi da se oglasi baja pa veli e to ti je smece jer ja sam ga probao i ne valja zbog tog, tog i tog a ne jer proizvajalec nije podmirio racun elektri... veri simpl, tenk ju