Skip to main content

Topic: Bixler za geekove - Zephyr (Read 2945 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bixler za geekove - Zephyr

Ima HK Bixlera za svaku dušu!
Za nas koji nemamo kirurški istrenirane palčeve iliti čevape u mom slućaju, a i malo smo čoravi naspram modela od 300+km/h eto Bixlera od max 100+km/h.

Durafly Zephyr V70
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__22703__Durafly_Zephyr_V_70_EDF_V_Tail_Glider_w_70mm_EDF_Motor_1533mm_ARF_.html?strSearch=zephyr



Izgleda opako, sastavlja se u tren oka, EPO je stvarno "super compressed" kako i reklamiraju i ono što ga čini bixlerom za geekove - EDF glider! (moš mislit da je glider, s tim profilom krila jedri vjerovatno poput cigle)







Budući da je stiroporac nije hotliner jer preko 120km/h se krila i eleroni počinju pigati

Kako leti i da li ja to uopće znam letit, javim navečer...

Odg: Bixler za geekove - Zephyr

Reply #1
Sretno, fora izgleda.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Bixler za geekove - Zephyr

Reply #2
Brutala izgleda, jako mi se sviđa!

Snimaj!

Odg: Bixler za geekove - Zephyr

Reply #3
Snimaj!

Iako se redovito perem pa valjda ne smrdim, uvijek nekako sam završim na livadi, bez obzira da li je u pitanju preljevnica ili kanal.
Sam ne mogu snimati, nemam gopro nego običnu kameru pa je namam kako držati na glavi osim da je zaljepim CAKom.  ::)

Odg: Bixler za geekove - Zephyr

Reply #4
Sretno. Jako zamahni i pusti ravno s nasipa
. Ne u vis da ne stalira za prvi put dok ju ne skuzis.
I bit ce sve ok. Nemoj bas pretjerat u brisancu s dubinom pa u vertikalu jer su krila stiro i u dva dijela, ne?

Pa stavi kameru na auto i usmjeri prema polijetanju i onda mozda i ulovis nesto i leta ako ti ne uleti i neki čiča u kadar  :D  ;D
RC Mig7 on a windy day



I obavezno nalju na krilo. Da se zna da je to jedna od verzija bixlera :-)

http://www.flyfreak.net/elektro-modeli/jurilica-za-gustanje/?action=dlattach;attach=64771;image


Odg: Bixler za geekove - Zephyr

Reply #5
Naljepnica obavezno!  :D

Odg: Bixler za geekove - Zephyr

Reply #6
Ajde inverted javi se , ja bi danas išao na kanal ili holikulturu. 099 7748 211
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Bixler za geekove - Zephyr

Reply #7
Sretno. Jako zamahni i pusti ravno s nasipa
. Ne u vis da ne stalira za prvi put dok ju ne skuzis.
I bit ce sve ok. Nemoj bas pretjerat u brisancu s dubinom pa u vertikalu jer su krila stiro i u dva dijela, ne?

Pa stavi kameru na auto i usmjeri prema polijetanju i onda mozda i ulovis nesto i leta ako ti ne uleti i neki čiča u kadar  :D  ;D
RC Mig7 on a windy day



I obavezno nalju na krilo. Da se zna da je to jedna od verzija bixlera :-)

http://www.flyfreak.net/elektro-modeli/jurilica-za-gustanje/?action=dlattach;attach=64771;image

Tom svaka čast, gdje izvlačiš samo ove filmiće, jesam se nasmijao očekival sam da će pokucati na kameru ko Hugo u igrici.  :D :D :D

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C