Skip to main content

Topic: Mali FPV miting??? (Read 6265 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mali FPV miting???

Znači pitanje glasi:

Ako Modelarski Centar Varaždin osigura šatore sa LCD-ovima, projektorima i prekrasnu lokaciju za FPV letenje te klopu i pijaču za sve letače…. kakav bi bio odaziv na takav event?

Nas u klubu ima oko 5 koji smo FPV spremni te sve ostale koji su zainteresirani za sličan event prosil bi da se izjasne ovdje  :)

Vrijeme održavanja još nije poznato,  budemo se prilagodili većini koja se izjasni za
Sunce, vrućina i sl. ne igraju ulogu jer je ideja da budemo svi u šatorima i za ekranima

Veliki FPV miting???

Reply #1
Ja dolazim!

Odg: Veliki FPV miting???

Reply #2
+1  :)

hvala

e da, ak neko ima neke prijedloge, ideje ili nekakvu vrst pomoći oko bilo čega, nazovite me na mob ili samo pozvonite pa ja uzvratim  :)
098 955 20 66

Veliki FPV miting???

Reply #3
Atraktivna lokacija, da video poslije bude manijakalno dobar.
Komp sa dovoljno kapaciteta da svi predaju kartice na kopiranje da bi neki jadnik mogao slozit montazu.

Ja doniram naljepnice ala
"I ja sam bio na velikom FPV skupu Varazdin 2015!"
I divljac za kotlić ako ima netko ko ga zna skuhat.

Odg: Veliki FPV miting???

Reply #4
Atraktivna lokacija, da video poslije bude manijakalno dobar.
Komp sa dovoljno kapaciteta da svi predaju kartice na kopiranje da bi neki jadnik mogao slozit montazu.

Ja doniram naljepnice ala
"I ja sam bio na velikom FPV skupu Varazdin 2015!"
I divljac za kotlić ako ima netko ko ga zna skuhat.

2015  ???  ???

J.... Te to se bumo načekali, ti bi to organizirao ko Olimpijadu par godina prije
Ko zna kaj bi se letilo onda
A i pitanje je divljači jer buš kaj ulovil i jel bi te godine bilo divljači
Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Veliki FPV miting???

Reply #5
Hahahaha kakas po mojoj naljki al nisi reko da dolazis!!! Fpv ili los tak nebitno...

Odg: Mali FPV miting???

Reply #6
dakle, kao što je bilo za očekivati... telefon mi zvoni bez prestanka  :)

svi se javljaju puni ideja i potvrđuju svoj dolazak  ;D



Mali FPV miting???

Reply #7
Jel? Kolko stotina?

Odg: Mali FPV miting???

Reply #8
Jel? Kolko stotina?

više stotina  ;)


nego....

FPV okupljanje bi bilo 4.8. ili 11.8.

tko od svih tih silnih stotina može jednu od te dvije nedjelje?


Ideja je:
na periferiji grada podići zatvorene vojničke šatore u koje bi natrpali plazmu/LCD/projektore u čim večem broju.....
kompletna hrana i pijača za svakoga je free, naručili bi dostavu hrane, čevape, pizze ili kaj god se dogovorimo na licu mjesta ovisno o broju koji nas se skupi....
svi letači su poželjni, pa ako neko i nema FPV, slobodno može letjeti šta god ima....

znači ideja je jedan opušteni vikend u dobrom društvu uz sve oblike RC letenja

Mali FPV miting???

Reply #9
E sad kvragu... Ja sam onda na moru. Ne mislis da ce to biti slucaj za dosta ljudi u tom terminu?

Odg: Mali FPV miting???

Reply #10
Quote
na periferiji grada podići zatvorene vojničke šatore u koje bi natrpali plazmu/LCD/projektore u čim večem broju

Ne bi htio kvariti zabavu ali jesi li kad bio u vojničkom šatoru po ljetu?
Kad sam ja zadnji put bio (1987.) 1 metar od šatora u hladu je bilo 30 stupnjeva, a u šatoru bar 50 stupnjeva.
Svijeća koja je stajala uspravno se od vrućine savinula ko kifla.

Mali FPV miting???

Reply #11
Predlazem da pomaknes na sredinu 9. mjeseca, bit ce bolji odaziv. Sve ostalo ce se posloziti...

Odg: Mali FPV miting???

Reply #12
ok, primljeno na znanje.... Šatori mogu biti i bijeli.... budemo pazili na to



kaj se tiče termina... može i 9. mjesec nama svejedno ali nekak sumnjam da bude to povečalo odaziv
jer kolko sam ja do sad skužil, ljude u HR treba  vući za rukav, dosađivati, moliti da se odazovu i na kraju još nije sigurno dal budu došli....  :)

mi ove godine trebamo odraditi miting jer je to po našem programu.... s ciljem popularizacije modelarstva

znači koncept je tu a nek datum stoji u zraku za sad...
pokušali budemo se prilagotiti svima koji su voljni sudjelovati tak da su svi prijedlozi i ideje i dalje dobrodošli :)

Mali FPV miting???

Reply #13
Fakat, koliko pilota se javilo?

Odg: Mali FPV miting???

Reply #14
misliš s tobom ak brojim?

puni jedan  ;D


al to ti je normalno, uvijek je bilo tak..... ništa bez davljenja na mobitel... samo ne znam kolko to ima smisla

mene tiješi to da uvijek ima ekipa spremna za let, pa kad se odlučimo bude nas... makar 10  :)
pa "miting" može biti ugodno i bezbrižno druženje a ne forsiranje preko k... kak to inače kod nas ide