Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1028392 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1021
Može i meni jedan crni komplet? Ne žuri mi se jer čekam da mi stigne frame.
Pokupio bih osobno na Žitnjaku.

Blackout H mini quad- kopija

Reply #1022
Nema problema, samo da stigne crni filament, vjerojatno sredinom idućeg tjedna


Sent from my iPhone using Tapatalk.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1024
pase ti na milimetar.
kaze tip ovdje: http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2256768

u prvom postu negdje spominje frame sa rcmarta...
doduse on spominje 3K carbon frame al isti su ti taj 3k i "obicni" karbon. da pace, usporedjivali smo identicno izgledaju.. .osim kaj je 3k 20grama laksi...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1025
OK, hvala

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1026
Da nije karbon skup ko četri kita bi mi rezali i frameove


Sent from my iPhone using Tapatalk.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1027
Stigli karbonski frame-ovi sa RcMarta. Ja sam uzeo obicnu verziju, a kolega Backspin onu 3K verziju. Na prvu bas ne vidim neku razliku, oba su čvrsti ko kamen, jedino je ova 3K verzija laksa za 20g. Uglavnom za te novce nema sanse da kupis bolji frame i sto je jos najbolje na taj idu 6" propovi. E da jos jedna stvar, kad sam izvadio frameove iz vrecice bili su masni od nekog ulja, kao ono fino mehanicko. Ribao sam ih u vrucoj vodi pola sata da to maknem,

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1028
Za vikend bila neka gužva na mom letilištu,pa sam se povukao na stranu i malo igrao oko borića... Nije profi,ali ide malo u ruke. Ali čim dan,dva ne letim,zamalo iz početka učim.

http://www.youtube.com/watch?v=6tNzzXyAmqw
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1029
Sesti dan od narudzbe je i meni stigao 3K frame  ;D
Stvarno i izgleda kao karbon i fakat je cvrst. Gledao sam nekoliko videja kak se ljudi zale na losu zavrsnu obradu, al ja na ovom mom primjerku nemogu naci ista sfusanoga. Za 25baksi nemogu ni plocu karbona kupit, a kamoli cijeli frame sa srafima i distancerima. Sad jos cekam PDB i Naze32...a motore i reglere jos nisam ni narucio...trgam se dal da idem na jeftinije s obzirom da bas i ne stignem puno letiti da ih zraubam ili da idem na skuplje i nadam se kvalitetnije pa da sam barem po tom pitanju miran, jer kad kod pada nema za nist sigurnosti...svaki ce otici. Na prvom miniju imam afro12A i super su kad lete, jedino se bas nece svaki put armati...malo su svojeglavi  ::)
Cekam jos i video TX i kameru. Kameru sam uzeo sa Sonyevim chipom 600TVL i IR block filterom. Nisam ni znao kolko je 808 16# V2 los za FPV (za snimanje je OK) dok nisam pogledao kroz Kresinu (Sekile) kameru.


Fotke frejma uskoro...
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1030
Ajd, bas me zanima kak to izgleda, jer ako je ok, za te novce nemam namjeru rezat frejm. Myrcmart je dost brz na slanju, uvijek, ne ceka se po tri i vise tjedna ko kod nekih.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1031
osim ak te ne potrefi delay kao nas :D haha
al objave na homepage-u uvijek kad je neki delay.. cisto za expectations managing :)

mi smo cekali 3 i pol tjedna ko za vraga :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1032
Da, ali uvijek objave, uglavnom :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1033
Ja sam jučer kupio obični karbon, ne 3k i danas sam dobio tracking
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1034
Reko sam da je frame odlican, jedino navoj udstojnicima nije bas nesto. Stavis duze sarafe i stvar rijesena.Ja svoj ptebacujem na taj frame, nadam se da ce uskoro poletiti.