Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030455 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1290
E neznam dali je to ok, znam da u svim manualima od naze navode spajanje na 1 kanal. Mislim tak je i sa cc3d i kk2, ista shema. Izmjeri sa unimerom dali su svi plusevi spojeni zajedno. Ako jesu onda nema veze, ali cemu po meni kemijati kad preko 1 kanala sigurno radi


I na mom Stingreyu je isto tak napravljeno i sve radi. Vidio si danas.


Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1291
Da vidio, vozio ;D. A mozda je onda motor, pa i nesto je spominjao da mu se jedan dosta grije

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1292
Fakat neznam kaj je kod Hrasta u pitanju. Nemogu tvrditi, ali kod pomicanja Naze32 fizicki rukom, je doslo do mogucnosti ili nemogucnosti armanja. Mozda je neki lem negdje ili spij kabla u konektoru...
I ja na miniju imam iste motore i meni se svi normalno okrecu i nije bilo problema sa njima. Njemu se jedan teze vrti i kasnije starta a dva se vise griju. Narucio je nove pa cemo vidjeti. Ja bi probao skinuti ziherunge, jer su mozda prenaspanati. Al opet mislim da motori nemaju veze sa armanjem.
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1293
Napravi reset to je meni bilo i ponovo podesi trebala bi raditi. :)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1295
Hvala ljudovi ... idem prvo reset settings... pa reinstall firmware

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1296
Nije pomogao reset postavki ili reinstall firmware.
U pon pogledam da slučajno nije negdje kakva žica  loše zalemljena.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1297
Probaj spojiti svaki regler posebno na throttle kanal na receiveru pa tako ces najbolje znati koji steka

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1298
Ja sam skoro imao sličan problem na miniju. I ispalo je da je problem bio u ESC-u.
Nisko,niže,...šetnja...

Blackout H mini quad- kopija

Reply #1299
Na žalost ali puno ESC-ova je šrot, meni je jedan došao neispravan, kupio novi, quad letio nekoliko puta, onda sam počeo imati iste probleme kao i hrast, počela dva izbacivati iz faze kada naglo daš gas i na kraju izašla duša u obliku bijelog dima. Sve rastavio, pregledao da nije kratki spoj, sve u redu.
JeftinI esc-ovi imaju šrot fet-ove na sebi koji po malo probiju. Samozapaljenje se hvijek dogodi odmah nakon spajanja baterije u konektor prilikom armanja esc-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1300
Ma da bas te mali escovi su koma, ali ovi blueseries 12A je po meni najbolji, jedini koje sam vidio da imaju hladnjak. Jedino sto ih moras flashat na simonk ali i to mi je prednost jer uvijek stavim zadnju verziju. E sad kad razmislim, hrast kad si ga flashao i vracao nazad u termobuzir, znam da moras dosta paziti kako pozicioniras hladnjak nazad da nebi sortao spojeve gdje idu prema motorima. Malo je sve na milimetar.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1301
Nismo ih vadili iz termo bužira nego samo izrezali dio gdje je chip. :)
Tako je napravljeno i na mojoj hexi i radi več 2 godine bez greške.
 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1302
Danas naručeni i novi ESC-ovi.
Sad me ta priča već i košta :-[


Idem prvo probati zamijeniti raspored ESC-ova, pa ću vidjet jel trza na istu stranu. Dalje promijenim raspored motora. Valjda ću izbaciti uljeza.
Vjerojatno je do ESC.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1303
Pa zašto kupuješ nove esc-ove.
Spoji svaki direkt na prijemnik na kanal za gas i vidi dali rade ako rade onda nije do reglera.
Vidi dali ti kanali idu pravilno od gornje do donje točke u naza 32 guiu.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1304
To sam mu rekao, tak ce najbolje skuziti sto je problem.

Vani magluština, ni po ovom nemoze ni Stefano voziti. Kad se razidje idemo u akciju.


Standarna ratna oprema svakog jedi ratnika  :D