Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1030790 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1830
Kaze razvaljeni motori. Ne vjerujem , bas cu pitat ovu niskozemsku bagru kaj ih reklamiraju u cemu je fora

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1831
a di je uzeo

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1832
Za pocetak, Cobra ovaj puta nije opravdala cijenu kroz kvalitetu na prvi dojam. Od 4 motora jedan djeluje kompaktno i nemam primjedbe, ali svaki slijedeci ima neki "luft" i zveckanje! Do zadnjeg koji prilicno "ronda/ruzi" kod okretanja rukom. U letu se sve nekak izjednaci i nije lose. Prvo sam krivo izgleda napravio kalibraciju pa su motori naizmjence se zaustavljali ovisno o gasu i nagibu. Ponovio sam kalibraciju i sad stvar sljaka. U ducanu sam ga 5-6x dignuo i sve radi korektno. Cekam jos propove i produzni za VTX pa na teren, ako vrijeme dozvoli.
U Nizozemskoj sam kupio multirotorparts.nl.

Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1833
cini mi se da si banana lezajeve popusio, tak smo sekile i ja na sunnysky, sekile kupio novi lezaj i nema vise rondanja. A kod mene slucaj da sam par puta raskapao jedan te isti motor na kojem rondaju svi novo kupljeni lezajevi, na kraju sam skuzio da je stator iliti kuciste lezaja krivo odtokareno i ne sjeda kak treba lezaj nutra, samim time se nekakav tupi zvuk desava i prebacuje mi vibracije na frejm. iste te lezajeve prebacim u drugi motor i sve 5. imam doma jos 5 sunnysky motorica za test pa cu vidjet kakav je koji, uskoro :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1834
Evo Stefano priupitao sam nizozemce u cemu je kvaka, kad stigne odgovor proslijedim


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1836
Izveo Slimmya na night FPV, haha kako je smjesan, da mi jedan motor ne ruži nebi se ni čuo da leti.




Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1837
moj h4 pa je suprotno tako je glasan da su mi susjedi van izasli ( mislili da je nlo hahah )

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1838
koje motore i propove imas



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1840
Da i stavio neke 2204-14 1400KV shitex motore, za razbijacinu super, samo da cc3d prezivi, ostalo je nebitno

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1841
istina ...pa i veliki quadovi imaju svoju draz hehe  ;)  pogotovo dok se nabije napried i naglo narikverc i onaj zvuk uhh ...  evo imam malo glupo pitanje ali moram ... po vasem misljenju koji je kontroler bolji kk2 ili cc3d  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1842
Na Ti smo frende  ;D ;D  , CC3D je bolji, puno ljepse leti,  mada je i KK2 super stvar

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1843
hehe onda na ti ,,, jer jos se dvoumim koji kontroler stavit na minija da bude mrak za fpv mada mi je cc3d bio prvi izbor ali ipak bolje da sam pitao nego zabrljao ... nebi nista ni sa kk2 zabrljao ali ipak na miniu mora sve biti ko po spagi hehe  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1844
A gle ja jos testiram taj novi 14.10 firmware na CC3D, tj i nisam nesto testirao zbog vremena. Ali ako slazes minija uzmi naze32, to provjereno radi mrak. Ja na oba minija ima naze32. Sad sam CC3D prebacio na Slimmy bas zbog testiranja.