Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1027664 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4680
Ja sam leti tu sa tim malim 200mw i isti mi je domet bio... Fakat ne primjecujem neku razliku izmedu imm 600 i tog boscama 200...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4681
A da se razmemo, i ja imam sum ali ako zagusti, znam da odem gore i dobim signal...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4682
Kod mene su druge Googles,starije,imaju dva prijemnika. Ali jedan je 2.4,a drugi 5.8 ghz,s tim da na 5.8 radi samo na E band-u. Tako da ja moram koristiti neku od Boscam frekvencija. Što se osjetljivosti samog prijemnika tiče,jako su mi slične onom običnom RC305 (mislim da mu je to oznaka),jer sam njega koristio na quanumu ranije. Ma ja nešto kontam da tu ogromnu ulogu imaju antene. Najbolje da probam zbaviti neke bolje antene. Ako ne bude to,onda definitivno ne znam šta je problem

Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4683
ja sam isto bil jako nezadovoljan sa 5.8   domet mi je bio koma, a svaka prepreka totalni gubitak signala i to na razne predajnike i prijemnike...
fatshark, boscam.... 200, 250, 600mW ista stvar
no letel sam na neke cirkularne antene sa hobby kinga i na kraju sam zaključil da mi bolje radi sa običnom "štap" antenom.....
uglavnom već sam se spremal ponovno preseliti na 1.2 i završiti muku sa 5.8 ali sam još za kraj isprobal ovo:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=77914

i uglavnom to je to  :)
razlika je neopisiva i ostajem na 5.8 definitivno!

ako nemaš te antene trebaš ih nabaviti...  :)




Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4687
Definitivno do antena. Nekad davno sam se igrao sa pravljenjem antena,ali s tim da mi čitav sistem nije bio u potpunosti jasan. Kasnije sam neke stvari dodatno shvatio,i danas,a poslije vašeg prijedloga da promjenim antene,uzmem i doradim te moje antene,samo da ispravim greške koje sam radio tada. Uglavnom,neuporediva razlika. Iza prepreke iza koje sam većinom gubio signal do te mjere da sam na blef izlazio (to mi se isto dešavalo na mojim i na nekim kupovnim antenama),danas sam sa dorađenim antenama imao samo par crtica šuma. I onda krenem u daljinu,da vidim dokle može. Uglavnom,na nekih 450-500 m nisam imao ni malo šuma (otvoren prostor,možda malo visoke trave ispred mene), ALI sam iz nekog razoga pao,vjerovatno zbog gubitka upravljačkog signala. E,sad me interesuje šta mislite kako se to moglo desiti,pošto koristim FrSky predajnik i V8FR-II prijemnik na toj udaljenosti,a da pri tom nisam imao ni malo šuma na FPV liniji??? Za taj predajni modul govore da može na 1800 m ići,a par klipova po Youtube sam gledao gdje ljudi lete na 4,5 km???
Nisko,niže,...šetnja...


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4689
Fina putanja, ima potencijala na tom mjestu  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4690
fakat bi trebalo zagija na fpv profurat tam... ili neki formacijski let ;)))



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4693
Back, jako lijepo svaka ti cast! Pazi samo da ti želja za "glatkim" ne uspori rejs :P :P :P


Sekile, šta si jeo :D Baš gledam dok letiš di ćeš šta ćeš i totalno mi je prezabavno...
Ušao sam u zonu buraz najebo si :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4694
Kakvo prženje danas, pa to je prestrašno....cijela putanja na 100% gasa, ne pušta se ispod čak ni kad je panika


Sekile i Klic svaka vam čast ovo danas je bilo AMERIKA :D