Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1029200 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #675
Mali još više gubi na visini i zahtijeva puno više rada sa pitchom nego veliki qm. :)

Malome više smeta vjetar i teže se provlačiti po vjetru kada je mirno i jedna i drugi prolaze posvuda tamo gdje zapneš sa velikim vrlo vjerovatno ćeš i sa malim.
Jer nitko ne leti na milimetar precizno i trebaš barem 20 cm sa svih strana da bi mogao proći.
Ja sam misli da će sa malim biti lakše pa mi je na kraju isto tamo gdje bi prošao sa velikim tu prolazim i sa malim.
Možda je samo stvar navike.
Dag kada ćemo u duetu na brani možda je krava opet tamo?  :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #676
Sorry kaj sam nedruštven, cijeli tjedan sam u firmi od 6 do 6-7 uključujući subotu. Lako vama freelance umjetnicima, na biciklima po šumama i Jarunima...
Ali ovaj vikend izgleda vrlo perspektivno!!! Ako krava nije na brani, idemo dolje do konjičkog kluba pa ćemo konja angažirat da glumi ciljna vrata. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #677
Jeste likovi :)

Ja sam sa sela, mogu vam nabaviti kravu :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #678
Ne moze to biti bilo koja krava sa sela...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #679
Superiska radi ta naze32 Majk, nema onih trzavica po pitchu , puno je mirnija snimka. Ovaj vikend trazimo kravu gdje proletiti, vidim i Daglasu nije trebalo puno da ukroti quada. Kanije stavim neku snimku sa svog videorekordera

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #680
Nadam se da će vrijeme poslužiti pa da ćemo moći normalno letit.
U Nedjelju je na Mičevcu drift pa ću vjerovatno i tamo biti ako vrijeme bude ok.
A ako koja krava naleti super :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #681

Majk složil si mi problem, stižu mi motori, i sad sam u nedoumici da li da slažem još
jednog malca, kao što sam planirao, ili da slažem hexu?

Fakat imam ozbiljan problem  :D

Sekile kaže da slažem malca tak da stalno imam jednog u rezervi, a opet ovakva
mala hexa je .... opaka mala hexa......


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #682
Slatke brige haha :)

A za pocetak uzmes frame od hexe i quada, pa narucis 6 kompleta motora i reglera, i kad to sve stigne, onda lagano razmislis. Onda narucis jos 4 seta, i imas sve haha

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #683
Malo sklapao svoj primjerak mini hexe, predobro izgleda  :-X , bas klingonski. Tezina ovakvog frame sa slike je 210g sto je ok. Na nju idu 12A blueseries regleri i naze32, a za motore jos neznam, ali sve mi smrdi da cu uzeti one ZMR, od ovih svih jeftilena jos su se pokazali najboljima.

E da i let od neki dan na jaruna , nije mi problem malca frkat oko bilocega, ali je opak problem letiti pred kraj dana kaj je sunce nisko i kad ti zabljesne u kameru, corav si ko simsis, neznas gdje bi



JARUN STONES

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #684
To te ja pitam :)

Super video, danas bi moglo biti veselo u parku. :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #685
Di danas lete mini quadovi?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #686
Dag , Krešo će letjeti na područjima gdje ima LJEPŠEG SPOLA....e sad.... Ti bi trebao znati Zagreb bolje nego ja... :D ;D ;)
p.s. Ni Majk nije ''daleko''.... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #687
:)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #689
 :) :) :) :)
Ludo!!!

Najvjestiji let do sada, tesko i za pratiti na videu,
pilotske vjestine u rangu borbenih pilota.