Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1028328 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #780
Na svom miniq imam ove SimonK 10A reglere - http://www.goodluckbuy.com/index.php?target=products&product_id=104434

Uredno sam kalibrirao reglere preko CC3D softwera, ali često kod pokretanja jedan motor se počne vrtiti prije drugih, ili ponekad dva. Onda moram ugasiti stroj, opet upaliti i stvar je donekle bolja. Kao da regleri ili cc3d "zaboravi" kalibraciju.

Ne znam da li je problem u reglerima ili cc3d postavkama ili je to normalno?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #781
Regleri su problem, ja imam takve na jednom malcu i nemozes ih dobiti da rade jednako, kalibrirao 20 puta. Sve je ok dok laganini vozis , ali kad mu nabijes gas skoro napravi flip sam od sebe. Kad ti bude prilika uzmi blueserie 12A, definitivno najbolji


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #783
Nije sa livade nego iz šume! :)
Jedva čekam da sva trojica uletimo u šumu.
Kamion propelera i to je to :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #784
Nova verzija malog quada. Nastala zbog nedostatka potiska na Luminer 2000kv motorima. Jednostavno na 5x3 gemfanima nije bilo kako treba, sa karboncima je jos nekak letilo jer su kruči. Bilo je pitanje , dali staviti 4S ili preci na veci prop. Ali veci prop trazi mrvicu veci frame. Tako je i bilo, majstor jazavac u trenu izrezao novu makinu, preslozio sam sve na novi frame, sad idu 6x4.5 propovi i quad je napokon poceo letjeti kako treba  ;D ;D.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #786
Koliko ta gopro bolje snima i radi od mobiusa.
Još kada staviš bolje propove to je to ja mislim.
Makar je i ovako odlično.
 :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #787
@Krešo,sjećam se Tvog prvog setup-a , a sada je ''mini'' u samom vrhu... ;)..pozdrav i  tehničkom direktoru Majku... 8)
Mes
p.s. Nego, reci mi je li ovo njegova stvarna brzina, ili si ubrzao snimku ?? :D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #788
To je stvarna brzina,  ide on jos brze , samo sto ga nisam htio jer sad u ovoj kombinaciji je toliko osjetljiv na gasu za poludit pa trebam jos dobiti osjecaj . Hover mi je na 35%,  jedino da mu stavim 2200 batku da ga malo otezam. Ma cijela fora je u tome sto je ekipa vani izbacila blackout 330 model, a skrivaju koji koji setup koriste, ne kuzim, To je kao verzija izmedju malog 250 i 400 modela. Znaci i dalje imas malca , ali na turbo pogon. Zato sam ja namjerno slozio video da se vidi sto koristim i kako ekipa izvana gleda, vec imam upite kako i sto. Ne kuzim u cemu je tolika nauka oko toga. Naravno stavio sam i link od Majka, mozda covjek proda neki frame vani  8) 8)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #789
@Krešo , kužim ja u čemu je kvaka.....RED RAD I DISCIPLINA....zato prijatelju samo daj radi i dalje, a oni neka zovu iz inozemstva.... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #790
Strojčina samo takva :D

Nije te strah imat gopro gore? Mislim, ipak se tu cesto zvekne. Istina da ima neki hardcase, ali nije baš to neka opaka zaštita.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #791
A je malo je bed, ali kad radi puno bolju snimku, treba vise paziti

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #792
Dragi Remote, samo da ti pokazem koliko je moj quad spor  ::) ::), tj kako bi mi u ZG rekli, trebam jos puno žganaca ili palente pojest da bi vozio ovako, neznam na cemu je ovaj lik , ali je lud totalno

No time for blinking. -FPV

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #793
@Krešo , ipak je usporio u šumi... :D ;D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes