Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1028437 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #990
Uf !
Dobri ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #991
Super mi je ova rasvjeta kaj lik ima odozada, to mu je plasma drive, jelda?


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #993
Zgodna ako ti padne u krugu od max 15m koliki je domet BT...za ostalo je kao da ga nemas, a cijena mu jer jako zgodna...mislim da je bolje imati gps lokator


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #994
Ma problem sa gps lokatorom sto je pretezak za mali quad. Ja koristim buzzer sa naze32 i stisnem batku sa trakom ko konj da se ne otkaci i kad padne upalim switch i super se cuje

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #995
Evo, upravo printam jedan komplet spacera i nosača, pošaljem slike kada bude gotovo.
Vidim da Švicarac traži 10$ za komplet, ja recesijskih 40Kn, ako se slažete.
Inače ako kome teba možemo se dogovoriti za printanje stvari sa Thingverse-a, vaših stl-ova ili ako mi pošaljete dimenzije ja nacrtam,
Isto tako izrezivanje razno raznih materijala (vitroplast, aluminij,plastika...) na CNC-u.
Ako trebate natpisne pločice za vrata ili nekakav natpis na graverskoj dvobojnoj plastici po povoljnoj cijeni.
Nije mi bila namjera ovaj post pretvoriti u oglas, ali tako je ispalo :-) nadam se da se ne bude nitko uvrijedio.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #996
Printas iz onih stl-ova kaj sam ti poslao ?
Koje boje mozemo birat ? :)
Pod komplet mislis 4+2 ?


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #998
Stl-ovi su od švicarca, komplet je 4+2, trenutno imam bijeli, tamno zeleni i svijetlo plavi ABS, možda bi navukao koji komplet žutog, i imam narančasti, tamno plavi, crni PLA, ali moje je mišljenje da je ABS puno bolji izbor.
Ako bi bilo dosta zaintreresiranih mogu se nabaviti i druge boje, ali mi se ne ulaže u plastiku za 1 komplet.
Slike za 15-ak min, naravno ako print uspije :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #999
Radim i ja mini quad, ali sam malo zastao sa projektom.
Printani mini quad, diy naze32 sa 10dof, gps, diy osd, diy boscam moduli.
Ideja je da sve bude izrađeno in house :-€


Sent from my iPhone using Tapatalk.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1002
Svaka cast !