Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020633 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #75
Ovo je več eloksirani alumini, tako da neznam dali se može preko toga eloksirati vijerovatno ne.
Ja ti za to koristim foliju.
Vidjeti ću kada ga napravim.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #76
krakovi su 10x10 isto ko tvoji.
Sada idem uzet mobius kameru :)

Uzet cu i ja ovih dana :)
Samo da dvije ribe prodam iz akvarija :)
Imas negdje neki popust?

Remote, ima hk krakove od eloksiranog aluminija. Ja cu naruciti, pa kad slomim quad, stavim njih. I meni je isto ljepse u crnoj boji.

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #78
@ Majk, normalno da postoji  boja i folija,kompaktnije djeluje kada je cijeli crn  8)...ali kažem to su moje fobije,ali volim ''guštat'' u izgledu modela,pa tako i multija. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #79

"Mislim da ću za nju raditi gimbal za avion pošto je plosnata i super snima vijerovatno je i lakša od gopro"


... pa mogao si je u nedelju isprobati, bili smo je stavili na easy-a, i bas me veseli da ces raditi gimbal za nju, tako da se unaprijed preporucam, i da
duplo je lakša od GOPRO

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #80
Na brushless gimbalu se kamera ne može staviti samo tako.
Treba biti izbalansiran i podešen za težinu kojom će raditi.
Pošto je mobuisu 40 a gopro 80 grama razlika je očigledan i vrlo vijerovatno nebi radio kako bi mogao radit.
Da ne idem u off topic neču previše mudrovati o tome tu. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #81
@ Majk, normalno da postoji  boja i folija,kompaktnije djeluje kada je cijeli crn  8)...ali kažem to su moje fobije,ali volim ''guštat'' u izgledu modela,pa tako i multija. ;)

Nisu to fobije, ljepši su crni krakovi i meni.
Jedva čekam da mi sve dođe da se bacim u sastavljanje, nadam se da na kraju neču sam letuckati FPV. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #82
ja sam kupio ovdije:

http://www.ebay.de/itm/Mobius-ActionCam-Full-HD-Sports-Camera-1080P-30FPS-720P-60FPS-Pocket-Camcorder-/151071891306

Mislim da ću za nju raditi gimbal za avion pošto je plosnata i super snima vijerovatno je i lakša od gopro.

To i je najjeftinija koju sam i ja naso. I ja sam planirao nju stavit na gimbal, pa na DDG quad. Ionako sam planirao raditi neki gimbal za kinesku kopiju gopro, al odustao sam posto uzimam mobius.
Al o tome cemo u drugim temama :)

Nego, gledao sam da ima i mobius sa wide angle lecom. Nije presiroka, odnosno, nije jako izrazen fish eye. Pa razmisljam mozda uzet tu verziju, samo moram naci recenzije na netu

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #83
Majk, valjda nebudes sam letio. Ja nemam tolko vremena trenutno, al probat cu jednom svakih 10 dana malo letit :)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #84
No chance da letis sam, kakav je to combat solo. Sve si mislim da bi i Zed mogao tako nesto sklepat, treba nam jos jedan crazy na okidacu  8) 8)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #85
No chance da letis sam, kakav je to combat solo. Sve si mislim da bi i Zed mogao tako nesto sklepat, treba nam jos jedan crazy na okidacu  8) 8)

Zeda cemo preokrenuti na multije :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #86
Ma mene privlaci ovo ganjanje kao i sve di treba uciti nesto novo :)
Zato sam bio i kupio Hubsana i spranjim se po kuci

Ako cu ikad imat love za ovo definitivno slazem, ali prvi na listi su akrobati i jeftine jurilice :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #87
E samo sam cekao da se Juz dokopa jednog malca i naravno eto njega i stvarno covjek je majstor, skidam kapu

FPV - QAV250


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #88
Nije da razvaljuje :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #89
Wow! Ovo je mrak!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3