Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020587 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #90
Ma kada sam ga vidio prvi put na YouTube-u ,oduševio sam se i shvatio da nije za umjetničko snimanje,ali sa FPV-om i  letačkim treningom ....nema mu ravna.... 8)   LP


Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #91
Jedva čeakm da i mi tako bauljamo po nekom igralištu.

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #92
Ma ovo je presporo :P :-\


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #94
Ma salim se da moze i brze kroz rupe i rupice :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #95
Danas sam imao priliku upoznati kolegu Georga i naravna on kao svaki modelar uvijek ima spreman quad u autu tako da sam imao priliku probati kako mala raleta ide

GEORGE MINI H QUAD

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #96
Kreso legenda! Jesi ga izvrtio :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #97
Dečki,prva ste liga....George,''malac'' me oduševio... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #98
Ma quad je zakon, ovo sa alu rukama je pun pogodak. Treba probati sa 6" propovima, ali I ovako ide bez greske. Budemo namontirali fpv pa cemo stisnuti ga zesce

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #99
Dečki,prva ste liga....George,''malac'' me oduševio... ;)

Thanks :)
Vec imam neke planove za njega kroz neko vrijeme, samo kad bum naucio letit ko Kreso :)
Ili kad ga prvi put zveknem u pod da se vise nebude mogo sredit :)

6 incni propovi krecu ovih dana iz kine. Samo neznam dal ce ih ovi motori gurat. Vjerojatno oce posto se ovako nimalo ne griju.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #100
Idu ti bez problema 6ice gore, sad loša vijest: kinezi ti ne rade od 18.01. do 15.02., ako ti nisu poslali prije 18og slat će ti tek iza 15.02., bar je tako uvijek bilo.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #101
Idu ti bez problema 6ice gore, sad loša vijest: kinezi ti ne rade od 18.01. do 15.02., ako ti nisu poslali prije 18og slat će ti tek iza 15.02., bar je tako uvijek bilo.

Znam franky za kineze. Tolko cu pricekat posto je ok i na 5-ice, al jos kad dodje fpv i kamera, onda vu trebat vece propove isprobat.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #102
Jos kaj je najgore 15.2 ce imati milion narudbi tako da jos mjesec dana ce biti sve usporeno dok oni to ne izbace

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #103
Mali ima opaki zvuk.... :) idemo dečki fpv oprema gore....

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #104
Mali ima opaki zvuk.... :) idemo dečki fpv oprema gore....

Malo je vremena :)
Al bit ce. Sad je tih, kad je imao krakove od vitroplasta je bio puno bucniji zbog vibracija.