Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020614 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #105
Evo George da se malo odmoriš,ovo je Tvoj idući model... ;) :)
Flite Test - TBS Discovery - REVIEW
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #107
Discovery je super za FPV, ali mislim da ce ovaj malac biti pun pogodak, jedva cekam da ga sklepam. Sad mi je dosla luda ideja, da odem provozati dexa po ovom vremenu , da vidimo jeli jos uvijek waserdihte

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #108
Discovery je super za FPV, ali mislim da ce ovaj malac biti pun pogodak, jedva cekam da ga sklepam. Sad mi je dosla luda ideja, da odem provozati dexa po ovom vremenu , da vidimo jeli jos uvijek waserdihte

Cekamo video :D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #109
Evo kolega George da ne mislis da štrajkam. Pošto se još nisam odlućio koje motore za minija pa ne žurim, ja sklepao MIDI verziju. Frame jazavčev, ali ovaj put po mom štihu dotjeran, dojadili mi crni quadovi. Stavio sam neke Emaxove motore, te imam, ali ako se pila pokaže dobra ide upgrade, propovi 8" i naravno KK2 . Kasnije će nadam se biti maiden, zasad par fotki

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #110
Jos

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #111
Svi skupa

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #112
U koja mrcina!!

Kakav je? Jel snazan dovoljno? Koji su to motori?
Kaj nemas ti turnigy 9X?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #113


Daj Sekile ne zahebavajte ljude sa tim željeznim frajmom :D   :D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #114
Neznam jos koliko je jak, ali po racunici biti ce brutalniji od Dexa, jer je tezi samo 100g , ali potiska ima za popi... S time da na njega mogu ici i 9" propovi pa onda bi jos vise ubijao. Imam 9XR, ali posto nemam trenutno frsky onda letim na Devo stanicu

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #115
Jel ima neka posebna prednost 9xr u odnosu na 9x sa modifikacijama?

Fora je quad i bas me zanima kakav ce bit u letu. Trebao bi biti puno jaci od mog nano quada :)
S kojom batkom namjeravas letit?
Fpv ide odmah gore?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #116
Ma nema , bolja je 9XR, ali ova ima kao 5.8Ghz prijemnik ugradjen i 3.5" monitor u sebi i skuplja 3 puta od turnigy. Cak se i dobro vidi na nju dok letis. Jedino je dobro sto ima 100mW izlaz sto obecava domet, ali nisam testirao. Ja sam jedino na njoj napravio modifikaciju da sam ubio unutarnju antenu za FPV i preselio na vanjski konektor i domet se povecao drasticno

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #117
9XR ima malo bolje gimbale, dolazi u startu flashan sa boljim softwareom, i ne trebaš nikaj lemit da bi ga flashnuo.

Meni je osobno ružan i 9X mi se više sviđa. Još da mi je Aurorine gimbale od negdje piknut njam njam :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #118
Odradio 2-3 leta sa novim Jazz QM quadom i ja super zadovoljan, malo jos treba nabaciti fine tune na kK2, ali sve u svemu odlican. Trenutno testiram sa jeftilen propelama , kasnije stavljam karbonce. Quad sa batkom od 3S 2200 Zippy compact je tezak 800g i na ovim 8" propovima ima potiska i previse, mada na njega idu i 9" mislim da nema potrebe.

JAZZ FPV QM QUAD

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #119
Svaka cast!

Bas je dobar :D