Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1020364 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #120
Jedva čekam da meni dođu dijelvi za moj.
Sada me trenutno ljuti što paket iz EU koji sam naručio prije 13 dana i platio još uvjek nije poslan.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #121
Jedva čekam da meni dođu dijelvi za moj.
Sada me trenutno ljuti što paket iz EU koji sam naručio prije 13 dana i platio još uvjek nije poslan.

Ispada da nisi jedini. Mi smo u isto vrijeme radili dvije vece grupne narudzbe u tri paketa u samo jedan je stigo. Ostali nisu ni poslani.


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #122
Nemres vjerovati kako su usporeni na EU store-u, na kraju ispadne da ti prije stigne iz Kine. Ima vremena Majk, ionak vani nije za letit, ja sam jedva docekao da krepa batka koliko su mi se prsti smrznuli.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #123
sada sam ih opet upilao pa čemo vidjeti.

Start Time: 01/28/2014 14:53:22
End Time: 01/28/2014 15:10:10
Operators: Elise
Transcripts: 
Please wait for a site operator to respond...
If you do not want to wait, please click here to leave us a message.
Operator Elise has joined the chat.
[14:53:22] Elise: Hi Majk, I hope you're doing fine. This is Elise assisting you. We are currently experiencing high volume and handling multiple chats as of the moment. In regards to this we would like to ask for a spare minute to address all of the inquiry including yours. For the meantime please kindly state your concern and order number as well. Thank you!
[14:54:45] Majk: HI. My order 2008463150 still hasn't been shipped. it has been 14 days since my purchase. I know its a big order but come on, if they put 1 item in the box per day they would be finished by now.
[14:54:58] Elise: One moment please.
[15:08:57] Elise: After checking your order 2008463150 it was marked as pending this our system. I have notified the warehouse regarding the delay of processing your order. Rest assured that we will get this resolve as soon as possible. We will send you a separate email once your order is already posted.
[15:10:03] Majk: Thank you
The visitor has left the chat.
The chat is ended.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #124
A jesi lik :)

Ja se isto veselim tvojem paketu ko i ti, da vidim mrcinu kad poleti :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #125
Jazo ovak su meni vec pet puta rekli. Na kraju sam dosao do claima manageru...mamu im sporu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #126
Ovo je meni več drugi put da ih kontaktiram.
Prvi put je je bilo nakon 10 dana čekanja.
U svakom slučaju mislio sam da će mi doči za 7 dana, a ne da ću duplo toliko čekati samo da mi pošalju i još nisu.
Mislim nije mi sada neka sila niti žurba, ali opet s druge strane kada bolje razmislim nije u redu. :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #127
Meni je zadnja pošiljka bila plaćena 10.01, i pisalo je SHIPPED uz onaj smiješni mickey-mouse broj koji ništa ne predstavlja da bi tek jučer 27.01 dobila tracking number
što ustvari znači da je stvarno poslana. Koji lažljivci ??? Ukupno 17 dana je sve stajalo kod njih na skladištu, a tvrdili su da imaju svu robu na stocku i ništa nije bilo JIT.
LOPOVI

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #128
Fino sam balansirao karbonce i nabacio na quad, čovječe koja razlika, sad je miran kao da imam nazu, a i ful je tiši , jedva ga čuješ, nadam se da će se malo proljepšat da operem koji FPV

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #129
Nevrijeme je naše vrijeme Šokre..........samo ga deri....jer kada snijeg vije modelar se smije.................... :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #130
Ma nema frke za snijeg, dex mi je ko haski , jedva ceka snijeg, neki dan klinci se sanjkaju , a ja boardam sa dexom na istom bregu  ;D to je trebalo snimiti. Nabacio kamericu, osd i immersona na Jazz mini quad i cekam prigodu za testiranje. Steta nemogu snimiti, stavio sam stalak da okacim gopro , ali mislim da bude sve to pretesko. E mobius bi bio savrsen, hehe

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #131
Ma nema frke za snijeg, dex mi je ko haski , jedva ceka snijeg, neki dan klinci se sanjkaju , a ja boardam sa dexom na istom bregu  ;D to je trebalo snimiti. Nabacio kamericu, osd i immersona na Jazz mini quad i cekam prigodu za testiranje. Steta nemogu snimiti, stavio sam stalak da okacim gopro , ali mislim da bude sve to pretesko. E mobius bi bio savrsen, hehe

Kako je dobar :)

Pa ako je lik sa slabijim blackoutom letio sa gopro gore, onda mislim bi i ovaj trebao nositi.

Ajd cekamo da nabacis neki video.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #132
Odvozio prvi FPV i to po mraku  :o :o, koja ludnica, ova kamerica je prebolesna, znači odem u totalni mrak , ona se se prebaci u neki nocni mod i sve se apsolutno vidi. Stavio sam mu za probu dvije batke od 3S 2200 s kojima nemam bas neki flight time i letio sam 13min. Ima toliko snage da uopce nema razlike stavio ja njemu jednu ili dvije batke. Malo je sastrane posnimio kolega X sa mobitelom, bude mozda neki video

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #133

Sutra kad se vidimo isporučim ti video, sada kad ga obradim ima preko 80MB tak da ga nemrem večeras uploadati.

Moram priznati da je železni brutalan. Puca od snage, prema Dex-u je praktično bešuman, i bio je gušt probati FPV.
Ono što me posebno fasciniralo bila je mirnoća slike koja je bila nevjerojatna s obzirom da nije bilo nikakvog gimbala
niti ta kamerica ima bilo kakvu stabilizaciju.

Inače motori su naručeni (ZMR), a za reglere još kemijam varijantu. A danas stigla i oprema za FPV.

Jedva čekam da ga složim

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #134
Odvozio prvi FPV i to po mraku  :o :o, koja ludnica, ova kamerica je prebolesna, znači odem u totalni mrak , ona se se prebaci u neki nocni mod i sve se apsolutno vidi.

Koja je to kamera, može link?