Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1025621 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #135
Ja sam uzeo jednu ledicu sa one trake sa ledicama I direkt spojio plus ledice na plus buzzera , tako I minus I stvar sljaka. A na HK ta ledica kosta 7$, hahaha.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #136
Piše 224$ :D :D :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #137
Još skuplje 227.99$

Lp


Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #138
Malo su podivljali kinezi, ja sam ju platio 27$, ali ljetos, imaju 2 viska  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #139

Sutra kad se vidimo isporučim ti video, sada kad ga obradim ima preko 80MB tak da ga nemrem večeras uploadati.

Moram priznati da je železni brutalan. Puca od snage, prema Dex-u je praktično bešuman, i bio je gušt probati FPV.
Ono što me posebno fasciniralo bila je mirnoća slike koja je bila nevjerojatna s obzirom da nije bilo nikakvog gimbala
niti ta kamerica ima bilo kakvu stabilizaciju.

Inače motori su naručeni (ZMR), a za reglere još kemijam varijantu. A danas stigla i oprema za FPV.

Jedva čekam da ga složim

Koje ZMR motore si uzeo? i koje propove planiras? Oce to bit za blackout kakav je i moj, ili ovakav scale-ani jazz?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #140

ZMR 1804 - sirotinjska varijanta, naručeni su 5" propovi, a razmišljam da još naručim i 6"

Biti će isti kao i tvoj, s tim da razmišljam da ga niti ne farbam da bi bio što lakši (sve to utječe na masu)



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #142

ZMR 1804 - sirotinjska varijanta, naručeni su 5" propovi, a razmišljam da još naručim i 6"

Biti će isti kao i tvoj, s tim da razmišljam da ga niti ne farbam da bi bio što lakši (sve to utječe na masu)

Ma farbanje ti nebude nista povecalo masu. 2-3 grama ti stvaarno ne igraju ulogu.

Ja isto narucujem 6 incne propove, samo neznam koje da uzmem. My rcmart ima 6045, pa budem probao njih vjerojatno.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #143
Po specifikacijama izgleda ok, sony super had, jedino vidim po defaultu isporucuju sa 3.6mm lecom, treba traziti sa 2.8mm

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #144
Budemo ga barvali kad budem ja svojeg. Slozio sam jucer KK2 led mod, zakon , sad blinka crveno iza kao na nazi


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #146

Ma farbanje ti nebude nista povecalo masu. 2-3 grama ti stvaarno ne igraju ulogu.

Struka kaže drugčije (al možda ipak pustim Sekileu da ga pobarva  :D)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #147
Ja sam uzeo jednu SMD ledicu sa trake i spojio direkt plus na plus buzzera i minus isto tako , i sve radi

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #148


@ Georg - koliko si stavil dužinu Alu krakova?

@ Sekile - večeras ti donesem kameru i konektore (ak ih uspijem danas uzeti u chipoteci, pa bi se mogli vidjeti oko Doma sportova)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #149


@ Georg - koliko si stavil dužinu Alu krakova?

@ Sekile - večeras ti donesem kameru i konektore (ak ih uspijem danas uzeti u chipoteci, pa bi se mogli vidjeti oko Doma sportova)

Evo ti nacrt..