Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1025576 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #150
No frks mister X

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #151


Georg, hvala ti za nacrt, te dimenzije si planirao za 6" propove, ili za njih treba još malo povećati?

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #152


Georg, hvala ti za nacrt, te dimenzije si planirao za 6" propove, ili za njih treba još malo povećati?

Da, za 6 incne propove. Veci neidu, trebalo bi za koji cm produziti, ali i povecati kut krakova.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #153
E gle što je meni danas došlo.
I to prije nego iz eu



 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #155
sada malo prije je stigla.
Kupio sam je 17.1 a danas je došla 31.1
A ovima u EU treba 15 dana da mi paket samo zapakiraju.
Nisam je upalio nemam vremena radi se  :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #156
A nis dok cekas slozis troosni gimbal za mobius  8) da ubijes vrijeme

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #157
sada malo prije je stigla.
Kupio sam je 17.1 a danas je došla 31.1
A ovima u EU treba 15 dana da mi paket samo zapakiraju.
Nisam je upalio nemam vremena radi se  :)

Jedva cekam da meni stigne :)

Jedino sto kad stigne moram napravit detaljnu usporedbu s drugim mobiusom, posto sam uzeo na ebayu od nekog lika za 47 dolara, sto je 20 dolara jeftinije od tvoje kamere koja je kupljena vjerojatno od provjerenog izvora.

Bojim se da je neki fejk, pa moram napravit usporedbu, i vizualno, i usporedbu videa. Ako bilo sta bude sumnjivo, naravno, trazim povrat love.

Sekile, uzel si mi rijeci iz usta :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #158
Stvarno neke stvari vise necu narucivati sa HK. Nekad je bolje uzeti sa ebaya. Evo ja imam ovog sellera i fakat je brz, sve sto narucim dodje za 10 dana, npr uzeo sam sad frsky modul za 9XR i doslovno doslo za 10dana. Cijena 30$ i free shipping, znaci isti vrag kao na HK samo sto ovo dodje prije nego sa EU store-a

http://stores.ebay.com/rc-top-123

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #159
Dobar seller. Frend me zica ovu flysky stanicu da mu narucim. Mogao bi od njega probati naruciti. Jel daje tracking?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Lp,
Alex

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #160
Nisam dobivao tracking, ali ni netreba vec znam kad dolazi. Jedino sam ja uvijek uzimao male stvarcice koje su dolazile u pismu, e sad stanica bi isla u paketu pa neznam dali je isti nacin transporta. Jedino sto tip bas nema neki izbor, ali to sto ima je ok

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #161
Bio sa kompicem na letenju ako se tako moze nazvat jer smo se smrzavali, on sa phantomom, ja sa malim jazz-om

SHARK FIRST FLY WITH DJI PHANTOM

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #162
U izradi je jos jedan Jazz mini quad za frenda, vidim ekipi se svidio malac, ali ovaj ce biti malo tehnicki napredniji od moga prvotimca  :D :D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #163
Šokre, cijevi su mi cool...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #164
Stvarno neke stvari vise necu narucivati sa HK. Nekad je bolje uzeti sa ebaya. Evo ja imam ovog sellera i fakat je brz, sve sto narucim dodje za 10 dana, npr uzeo sam sad frsky modul za 9XR i doslovno doslo za 10dana. Cijena 30$ i free shipping, znaci isti vrag kao na HK samo sto ovo dodje prije nego sa EU store-a

http://stores.ebay.com/rc-top-123

Sada sam pogledao i vidio da sam par propova i jos nesto sitnih dijelova naručio sa HK-a još 28.12.2013 i ništa, dok recimo neke stvari koje sam naručio 17.01 sa Ebaya stigle pred par dana. Zato sad kad sam narucivao ESC-ove za ovog mini Blackout-a, odustao sam od HK-a, jer bi zelio da quad bude spreman za proljeće/ljeto 2014 a ne za proljeće/ljeto 2015.

No da ne ispadne da spamamo sa off-topicima, Sekile nadam se da si sada dobio snimku letenja pa da ćeš je staviti da ekipa vidi verziju na steroidima